canlı destek ariza kaydi canlı destek

Ariston Servisi

Ariston Kombi Tamircisi olarak sektörümüzde yer aldığımız sürece her daim Ariston kombi sorunlarında kullanıcılarımıza elimizden gelen yardımları sunmuş bulunmaktayız. Ariston Servisi olarak hedefimiz kendimizi ve çalışmalarımızı yenileyerek karşınıza daha sıkı güven verebilecek şekilde çıkabilmektir. Aslında bunun için de kesintisiz hizmetler sunduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Biliyoruz ki tüketicilerimizin her anlamda bir kombi servisine ihtiyacı vardır.
Ve bizler bu ihtiyaçlarını yıllardır karşıladığımız için yıllarca karşılıyor olabilme hedefindeyiz.

Ariston Servisi

Bu anlamda da teknik açıdan sorunlarınızı gidermekte sorularınızı da hiçbir şekilde yanıtsız bırakmamaktayız.  Ariston Kombi Servisi olarak çalışmalarımız özel servis konumunda devam etmektedir. Yani bizler özel servis olarak yıllardır karşınızdayız. Yetkili servis olmadığımız için de genel merkezden bağımsız çalışma sergiliyoruz diyebiliriz. Bu aşamada kullanıcılarımıza her daim yardımcı oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Ariston Servisi olarak amacımız her zaman her şeyden önce yaşadığınız sorunların son bulabilmesidir. Özel servis olarak da üzerimizde düşen görevleri sizlerin hak edeceği şekilde sunmaktayız. Amaçlarımız dışına nasıl çıkmadıysak bugünden sonra da yine tek amacımız olan sizlerin memnuniyeti ilkesi adı altında çalışacağız. Çalışmalarımızın kalitesini düşürmeden karşınıza çıkacağız ve düşüneceğimiz tek konu sizleri nasıl memnun edebilmek olacaktır.

İşte bu amaçla var olan bir firma olarak bulunduğunuz semti de ayırt etmediğimiz için hizmet sektöründe önemli bir yerde bulunmaktayız. Diğer firmalara göre gerek fiyatlarımız gerek kalitemiz gerekse işimizi sürdürdüğümüz uzman ekibimizin çıkardığı kesin sonuçlar sebebi ile her daim öncüyüz. Bu gururla da çalışmalarımızı kesin anlamda sonuçlandırmaktayız. Yani sizlerin mağduriyeti yerine memnuniyetine sebep olmaktayız. Sizler sorun yaşamayın diye çabalar sarf etmekte ve biran önce de yerimizi yanınızda alarak Ariston kombi ile yaşadığınız problemlere son vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız sürece her zaman kusursuzluğu yaşayacaksınız. Uzman ekibimizle sizlere bu konuda güven verebiliriz. Ariston Servisi ne güvenip dilediğiniz zaman arayın her bir sorununuz mutlak çözüme uğratılacak ve sizler de herkes gibi memnuniyeti yaşamış olacaksınız. Bu anlamda kesin olarak rahatlığı hissedebileceğiniz faaliyetlerimizle sizlerleyiz.

Ariston Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Ariston kombilerin arızalandığı durumlarda bazı tüketicilerimiz direk servisi ararken bazıları da servisi aramaya ne gerek var araştırma yapıp sorun ne ise ben de çözümlerim düşüncesi ile hareket etmektedir. Bizler de bu sebeple sizlere sayfamızda Ariston kombi arızalandığında servis gelmeden neler yapılır bu konudaki bilgileri sizler için sunacağız.

Ariston Servisi

Ariston kombi arızasında öncelikle gaz olmadan kombi çalışmaz düşüncesi ile gaz kontrolü yapın. Ocağınız çalışır durumda mı kontrol edin. Ocağınızın çalışmasında sorun yoksa bu Ariston kombideki sorunu belirtir. Ocağınız da çalışmıyorsa bu gazın olmadığı anlamına gelir. Dairenizde neden gaz olmaz diye soracak olursanız da; gaz vanası kapalı olabilir, bölgede doğalgaz çalışması olabilir ayrıca fatura ödenmemiş ise de gaz kesilmiş olabilir. Öncelikle gaz vanası kapalı mı diye kontrol edin. Kapalı ise boru ile aynı hizada değildir. Aynı hizaya getirin ki açık duruma gelsin. Bu şekilde olmasına rağmen yine de Ariston kombi ve ocak çalışmıyorsa bu durumda diyebiliriz ki az önce bahsettiğimiz iki durum da söz konusu olabilir.

Ocağınızda çalışma var ve Ariston kombinizde yok ise su basıncına bakın. Suyu azalmış ise su basın yükselmiş ise fazla suyu petekten hava alarak düşürün. Bu uygulamayı yapmanıza gerek yok çünkü zaten bar normal değerde ise ya da işlem yapmanıza rağmen düzelme olmadı ise cihazı resetleyin. Ariston kombiyi resetleme işleminden sonra da verim alamadıysanız bu uygulamayı birkaç kez daha tekrarlayın. İşlem sonrasında da düzelme durumu olmuyor ve Ariston kombi yine de çalışmıyor ise cihaza müdahaleniz bitmiş demektir. Servis müdahalesi gerekir çünkü parçalarda sorun vardır. Servisi arayarak yardım almanız gerekir.

Ariston Kombi Modelleri

Genus- Matis- Clas- Genus Premium Evo- Cares Premium

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr