2.El Kombi Almanın Faydaları

2.El Kombi Almak Faydalı mı?

Sıfır kombi almak için artık bütçeyi zorlamak gerekiyor. Günümüze bakacak olursak eğer sıfır kombi fiyatları asgari ücret üstünde hatta bazı modellerde asgari ücreti katlayacak fiyatlara… Hal böyle olunca da dar gelirlinin sıfır kombi alma hayalleri suya düşüyor. Bu durumda ise gözler 2.el kombilere dönüyor. Peki 2.el bir kombi almanın yararları neler olabilir? Neden 2.el kombi alınmalıdır? Merak edilen soruları yanıtlayalım.

2.El Kombi Almanın Yararları Nelerdir?

  • Fiyat olarak daha uygundur.

İlk paragraftaki yazımızda da belirttiğimiz gibi sıfır kombi almak bütçeyi artık zorlamaktadır. Sıfır kombi fiyatlarının yarısına hatta çoğu zaman daha ucuza 2.el kombi alınabilmektedir. Bu yüzden günümüzde 2.el kombi satışları ve alımları artmıştır. 2.El kombi almanın en avantajlı yanı da fiyatlarının sıfır kombilere nazaran daha uygun olmasıdır.

  • Sıfır kombide olduğu gibi 2.el kombi için de garanti veriliyor.

Durum sadece 2.el kombi almakla bitmiyor. Sonuç itibariyle 2.el bir kombi daha öncesinde bir veya birkaç kişi tarafından kullanılmış kombiler konumundadır. Bu yüzden garanti verilmesi gerekir. Zaten garanti verilmiyorsa hiç almamak daha mantıklıdır. Ancak çoğu 2.el kombi satışı yapan firmalar veya servisler sattıkları ürüne en az 6 ay en fazla 12 ay arasında garanti verebilmektedir. 2.el kombi almanın faydalarından veya avantajlarından biri de sunulan garantidir.

  • Kısa süreliğine de olsa çözüm sağlayabilir.

Özellikle de çok eski ve yıkılıp yeniden yapılma gibi ihtimalleri olan binalar için 2.el kombi tercih edilerek kullanılabilir. Özellikle de kombisiz kalmaktan daha iyidir ve en azından boşa sıfır ürün masrafı da yapılmamış olur. Bu aşamada 2.el kombiler çözüm için oldukça etkilidir.

Örnekler bu şekilde uzatılabilir. Ancak şunu belirtmek isteriz ki herkesten veya her servis-firmadan 2.el kombi alınmaz. İyice araştırmalı, araştırmalarınız neticesinde herkesin onayladığı, güvendiği ve en önemlisi de tavsiye ettiği servis-firmalardan almalısınız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama