Hizmet Verilen Markalar

Kombi Tamircisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalar

Baymak – Vaillant  – Demirdöküm – Buderus – Eca – Viessmann – Ferroli – İmmergas – Ariston – Airfel – Arçelik – Baykan – Protherm – Bosch – Alarko – Beretta – Auer – Süsler – Maktek – Vestel – Daikin – Altus gibi markalardır.

Bu markalara ait her çeşit ve modeldeki kombilere hizmetimiz bulunmaktadır. Kombi arızalarında veya kombi ile alakalı gereken işlemlerde yardımları almak üzere bizi arayabilirsiniz. Günün kesintisiz saati uzman ekibimizle sorunlarınızı çözümlüyor ve çağrı merkezi personellerimizle kombileriniz hakkındaki soruları yanıtlıyor teknik açıdan arıza durumlarında sizlere telefondan beklediğiniz desteği sağlıyor olacağız.

Kombilerinizde oluşan arızaları dert etmeyin… Bizi arayın kısa sürede adresinizde bulunarak arızanın çözümü konusunda size uzman ekibimizle yardımcı olalım.

Bahsi geçen hiçbir marka ile bir bağımız bulunmamaktadır. Özel servis olarak genel merkezlerden bağımsız çalışma sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın talebi doğrultusunda özel servis hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizin her birinde amacımız tüketicilerimizi memnun bırakmak oluyor. Bu sebeple de özel sektörde adımızı olumlu yönde duymayan kullanıcı sayısı yok denecek kadar azdır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama