Kartal Kombi Servisi

Paylaş:

Kartal ilçesinde kombi servis hizmeti sunmaya başlayan Kartal Kombi Servisi çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmış bulunmaktadır. Önceleri ufak bir ofiste birkaç çalışan ile başlatılan hizmet bugün büyük bir ofiste onlarca çalışanı ile sunulmaktadır. Her bir kombi kullanıcısını düşünmekte olan firma çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Her bir kombi kullanıcısının ihtiyacı olan hizmet ise aynı gün içinde sunulmaktadır.

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi Tüketici Beklentisine Karşılık Veriyor

Kartal ilçesinde kombi kullanıcılarının hizmet konusundaki beklentisi ne ise firma olarak yerine getirmeye hazırız. Çalışmalarımızda önemsediğimiz konu kombi kullanıcılarımız ve onların yaşadığı mağduriyet durumlarıdır. Mağduriyetin her zaman yerini memnuniyete bırakması amacı ile huzurlarınızdayız.

  • Hizmet konusunda beklentiniz olan; güven, kalite, %100 memnuniyet, kesin ve kalıcı sonuçlar, hizmet sonrası yaşanan konforun daimi olması, uygun fiyatlar, hizmete verine garanti gibi unsurları firma olarak sizlere yaşattırıyoruz.

Kartal Kombi Servisi’ni tercih ederek sadece kombi arıza bakım, onarım gibi hizmetleri almakla kalmıyor, sorularınızı rahatlıkla sorarak cevapları da beklediğiniz şekilde alabiliyorsunuz. Dilediğiniz gün dilediğiniz vakitlerde bizleri güvenle arayabiliyorsunuz. Bizler de bu sebeple var olmaya devam ediyor olacağız.

Kartal Kombi Servisi’nden Kullanıcılarına Birkaç Öneri

Ülkemizde genelde kombiler yanlış kullanılıyor. Yapılan araştırma yanlış kullanım sayısının yoğunlukta olduğunu gösteriyor. Bizler de doğru kullanım amacı ile sizlere birkaç taktik sunacağız.

  • Kombinizi özellikle de kış döneminde sürekli açıp kapatmayın. Kombinin kış döneminde açılıp kapanması durumu; yakıt tüketimini artırır, beklenen sonucun beklenen şekilde alınamamasına neden olur, kombi sürekli arızalanır, kombi masrafı artar. Kış dönemine girildiğinde kombide kalorifer ayarını kısık tutun ve evde kısa süreliğine olmayacağınız durumlarda kombiyi kapatmayın.
  • Kombi ayarı ile sürekli oynamayın, sabit bir sıcaklık ayarı belirleyerek kombinizi sürekli aynı sıcaklıkta çalıştırın. Isı ayarlarını yükseltip düşürmeniz oda sıcaklığının sürekli sabit kalmasını sağlar. Bu durum ise sizlere yakıt tasarrufu değil sarfiyatı olarak geri döner. Kombinizi ideal konfor sıcaklığına getirin ve o sıcaklık ayarında kapatmadan kullanın.


Memnuniyetiniz için En İyisi

  • Kombinizin bakımını ve tesisatınızın bakımını ihmal etmeden yaptırın. Kombi yılda bir kez tesisat ise üç yılda bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Kombinizin ve tesisatınızın bu ihtiyaçlarını karşılamanız halinde beklediğiniz sonucu uzun süre elde edebilir ve tasarrufu yaşayabilirsiniz. Ayrıca kombinizin ve tesisatınızın ömrü uzun olur, sürekli sorun yaşayarak oluşabilecek masrafların da önüne geçmiş olursunuz.

Bu önerileri dikkate alıp uygulayan hemen her bir kombi kullanıcısı kombisinden beklediği sonucu uzun süre tasarrufu yaşayarak elde edebilir.

Kartal’da Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Atalar – Cevizli – Cumhuriyet – Çarşı – Çavuşoğlu – Esentepe – Gümüşpınar – Hürriyet – Karlıktepe – Kordonboyu – Orhantepe – Orta – Petroliş – Soğanlık Yeni – Topselvi – Uğurmumcu – Yakacık Yeni – Yalı – Yukarı – Yunus

Kartal Kombi Servisi; Kartal Baymak Servisi, Kartal Buderus Servisi, Kartal Eca Servisi, Kartal Demirdöküm Servisi, Kartal Vaillant Servisi, Kartal Ferroli Servisi gibi hizmetleri ile huzurunuza çıkmaktadır. Firmamız adı geçen markalardan bağımsız çalışan özel servistir. Yetkili servis değildir ve kullanıcılarının onayı ve talebi ile özel servis hizmeti sunmaktadır.

Yorumlar (4 Yorum)

  • Kaliteli bir servis tavsiye ederim.

    Kartal Topcuoğlu

  • Kombi bakımı videonuzu yapılması gerekenleri izledim. Benimde evimde Vaillant kombi var. İzlediklerimi aynen uygulasam bakımı kendim gerçekleştire bilir miyim. Daha önce elektrik işlerinde çalıştım ama kombiden anlamıyorum işin gerçeği. Bir patlama veya yangın çıkar diye korkuyorum. Benim gibi izleyip yapan var mı? Ben yaparsam risk var mı?

    • Merhaba Sezai Bey… Kombi bakımı videomuzda anlattığımız gibi basit bir uygulama değil. Mesela genleşme tankının havasını ölçmek ve eksikse hava basmak için ekipmanlarınızın olması gerekir. Ayrıca kombi bakımı dediğimiz uygulama sadece temizlikten ibaret değildir. Kombideki mevcut arızalar ve ileride karşılaşılabilecek arızalar da tespit ediliyor. Bu yüzden önerimiz bakımı kendinizin yapması değil bu iş için uzman desteği alınması yönündedir. Yanlış bir uygulama veya işlem can ve mal güvenliğiniz açısından tehlike arz edebilir.

Uzmanına Sor / Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Faydalı Olabilir

Arızanı Çöz Pratik Bilgiler

Anketimize Katılın

Hangi Marka Kombi Kullanıyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Görüşleriniz

Sitemiz Hakkında Görüşleriniz

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ödeme Kolaylığı

Kredi Kartı ile Ödme