Kartal Kombi Servisi

İstanbul Kartal Kombi Servisi

Kartal ilçesinde kombi servis hizmeti sunmaya başlayan Kartal Kombi Servisi çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmış bulunmaktadır. Önceleri ufak bir ofiste birkaç çalışan ile başlatılan hizmet bugün büyük bir ofiste onlarca çalışanı ile sunulmaktadır. Her bir kombi kullanıcısını düşünmekte olan firma çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Her bir kombi kullanıcısının ihtiyacı olan hizmet ise aynı gün içinde sunulmaktadır.

Kartal Kombi Servisi Tüketici Beklentisine Karşılık Veriyor

Kartal ilçesinde kombi kullanıcılarının hizmet konusundaki beklentisi ne ise firma olarak yerine getirmeye hazırız. Çalışmalarımızda önemsediğimiz konu kombi kullanıcılarımız ve onların yaşadığı mağduriyet durumlarıdır. Mağduriyetin her zaman yerini memnuniyete bırakması amacı ile huzurlarınızdayız.

 • Hizmet konusunda beklentiniz olan; güven, kalite, %100 memnuniyet, kesin ve kalıcı sonuçlar, hizmet sonrası yaşanan konforun daimi olması, uygun fiyatlar, hizmette garanti gibi unsurları firma olarak sizlere yaşatıyoruz.

Kartal Kombi Servisi’ni tercih ederek sadece kombi arıza bakım, onarım gibi hizmetleri almakla kalmıyor, sorularınızı rahatlıkla sorarak cevapları da beklediğiniz şekilde alabiliyorsunuz. Dilediğiniz gün dilediğiniz vakitlerde bizleri güvenle arayabiliyorsunuz. Bizler de bu sebeple var olmaya devam ediyor olacağız.

Kartal Kombi Servisinden Kullanıcılarına Birkaç Öneri

Ülkemizde genelde kombiler yanlış kullanılıyor. Yapılan araştırma yanlış kullanım sayısının yoğunlukta olduğunu gösteriyor. Bizler de doğru kullanım amacı ile sizlere birkaç taktik sunacağız.

 • Kombinizi özellikle de kış döneminde sürekli açıp kapatmayın. Kombinin kış döneminde açılıp kapanması durumu; yakıt tüketimini artırır, beklenen sonucun beklenen şekilde alınamamasına neden olur, kombi sürekli arızalanır, kombi masrafı artar. Kış dönemine girildiğinde kombide kalorifer ayarını kısık tutun ve evde kısa süreliğine olmayacağınız durumlarda kombiyi kapatmayın.
 • Kombi ayarı ile sürekli oynamayın, sabit bir sıcaklık ayarı belirleyerek kombinizi sürekli aynı sıcaklıkta çalıştırın. Isı ayarlarını yükseltip düşürmeniz oda sıcaklığının sürekli sabit kalmasını sağlar. Bu durum ise sizlere yakıt tasarrufu değil sarfiyatı olarak geri döner. Kombinizi ideal konfor sıcaklığına getirin ve o sıcaklık ayarında kapatmadan kullanın.


Memnuniyetiniz için En İyisi

 • Kombinizin bakımını ve tesisatınızın bakımını ihmal etmeden yaptırın. Kombi yılda bir kez tesisat ise üç yılda bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Kombinizin ve tesisatınızın bu ihtiyaçlarını karşılamanız halinde beklediğiniz sonucu uzun süre elde edebilir ve tasarrufu yaşayabilirsiniz. Ayrıca kombinizin ve tesisatınızın ömrü uzun olur, sürekli sorun yaşayarak oluşabilecek masrafların da önüne geçmiş olursunuz.

Bu önerileri dikkate alıp uygulayan hemen her bir kombi kullanıcısı kombisinden beklediği sonucu uzun süre tasarrufu yaşayarak elde edebilir.

Kartal’da Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Atalar – Cevizli – Cumhuriyet – Çarşı – Çavuşoğlu – Esentepe – Gümüşpınar – Hürriyet – Karlıktepe – Kordonboyu – Orhantepe – Orta – Petroliş – Soğanlık Yeni – Topselvi – Uğurmumcu – Yakacık Yeni – Yalı – Yukarı – Yunus

Kartal Kombi Servisi; Kartal Baymak Servisi, Kartal Buderus Servisi, Kartal Eca Servisi, Kartal Demirdöküm Servisi, Kartal Vaillant Servisi, Kartal Ferroli Servisi gibi hizmetleri ile huzurunuza çıkmaktadır. Firmamız adı geçen markalardan bağımsız çalışan özel servistir. Yetkili servis değildir ve kullanıcılarının onayı ve talebi ile özel servis hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz Kombi Servisi Hakkında Detaylı bilgiye bu sayfadan erişebilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (217 Yorum)

 1. Ahmet sikak dedi ki:

  Selamünaleyküm usta benim airfel kombi var petek barı 1.5 Ken dereceyi 50’ye çıkartıyorum neden bar 1.6 yada 1.7 oluyor birde barı 1.5 düşürdüğüm takdirde sonra yine 1.6 1.7 oluyor bu normalmi acaba ama dereceyi 35 yaptığımda bu sefer 1.4 oluyor saygılar kolay gelsin

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Kombide ısınan su genleşir ve genleşmeye bağlı basınç değerinde yükselme görülebilir. Ufak tefek yükselmeler ve düşmeler normaldir.

 2. Ersin taş dedi ki:

  Demirdöküm nitromix 24 K tam yoğuşmalı kombi kaç petek açmalıyım toplam altı peteği var ve sonuna kadar mı açmam yoksa yakından uzağa kademeli mi açmam lazım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ersin Bey… Yoğuşmalı kombide yoğuşma yapması için tüm peteklerin tam tur çalışması gerekir.

 3. Emel Çelik dedi ki:

  Viessman yarımyoğuşmalı kombi.. Kombının derecesını 43yapıyorum ateşleme olunca yükseliyor 49a kadar çıkıyor ekrandaki alev işaretı sönünce hızlıca 32. 33e kadar düşüyor sık sık ateşliyor..bilgi verirseniz sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Emel Hanım… Cihaz devreye girme ve dinlenme sıcaklığı ile süreyi kendi belirler. Cihaz çok sık devreye giriyorsa bir ısı kaybı olabilir. Tesisat ve kombi bakımsız olabilir. Kombi sıcaklığı düşük olabilir. Cihazı yerinde incelememiz lazım.

Petek Yıkama