İzmit Kombi Servisi

Kocaeli İzmit Kombi Servisi

İzmit ilçesinin en gözde firması İzmit Kombi Servisi dir. Çünkü firmamız her zaman en başarılı çalışmaları çıkarmaya odaklanır, kullanıcılarına bugüne gelene kadar mağduriyeti yaşattırmamış bugünden sonra da aynı amaçla kullanıcı huzurlarında olacaktır. Tüketicilerini her şeyden önce önemsemekte olan firmamızın tek ilkesi “TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ” dir. Bu sebeple de her zaman sorularınıza yanıtlar vermede, sorunlarınızı çözümlemede size yardımcı olacaktır.

İzmit Kombi Servisi’nden Kesintisiz Hizmet!

Kombiniz çalışmadığında, anlayamadığınız hata kodları yaşattırdığında veya aniden farklı bir sorun yarattığında İzmit Kombi Servisi’ne ulaşın… Çünkü firmamızın amacı sizlere en iyi hizmeti günün kesintisiz saati sunabilmektir. Bu hizmetleri de her zaman uzman ekibi ile sunmakta olan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür.

İzmit Kombi Servisi olarak her daim en iyiyi siz değerli tüketicilerimize sunabilme çabası içerisindeyiz. Amacımız ve emelimiz her şeyden önce sizlere hitap edebilecek çalışmalar çıkararak mağduriyetinizi sonlandırmaktır. Bu nedenle de her daim en yakınlarınızda yer alıyor olacağız…

Niçin İzmit Kombi Servisi?

Çünkü İzmit Kombi Servisi yılların deneyimine sahiptir. Her bir kullanıcısını ayrı ayrı önemser ve kullanıcılarına her açıdan yardımcı olmaya çalışır. Kullanıcısının sorduğu soruları asla yanıtsız bırakmaz, arızaları ise çözümlemeden asla işini sonlandırmaz. Bu sebeple de sektöründe her zaman en başarılı çalışmaları tüketici huzurlarında sunar ve kullanıcılarını memnun etmiş bir şekilde işlemlerini sonlandırır.

 • Her zaman hizmette memnuniyeti yaşayabileceğiniz İzmit Kombi Servisi size bir telefon kadar yakındadır. Beklentiniz olan en iyi hizmetten yararlanmak amacı ile yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekibimiz alanında uzman ve sertifikalıdır. Bu yüzden de çözümlemeyeceği arıza durumu yok denecek kadar azdır. Sizler de her zaman için bu hizmetlerimizden yararlanabilir kendinizi güvence ve konforda bulabilirsiniz.

Üstün başarıları ve kullanıcılarına verdiği değer ile bugün sektörünün liderlik koltuğunda oturan İzmit Kombi Servisi her daim siz değerli tüketicileri için görevdedir. Her bir sorunu önemseyen ve çözüme odaklanan firmamızı aradığınızda her daim beklentilerinize yanıtlar alabileceksiniz. Amacımız sizlere her konuda yardımcı olmaktır. Bu yardımları sınırsız olarak alabileceğiniz firmamızı da istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Bunları Biliyor muydunuz?

Ülkemizde kombi kullanıcı yoğunluğunda artış olması ile birlikte yanlış kullanım sayısında da artışlar görülmektedir. Kombiler konutlarımızda ya da iş yerlerimizde yer alan diğer elektronik cihazlarla aynı sisteme sahip değildir. Çamaşır, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, klima gibi önemli teknolojik cihazlar ihtiyaç halinde açılır, ihtiyaç dışı durumlarda kapatılır. Ülkemizde kombi de bu cihazların kullanıldığı yöntem ile kullanılmaya çalışılmaktadır. Yani ihtiyaç halinde açılıp ihtiyaç durumu dışında kapatılmaktadır. Bu en çok yapılan yanlışlardan biridir.

Kombiyi kapatmak yakıt tüketimini durdurabilir, ya da en aza indirebilir ancak kombinin yeniden çalıştırıldığında tükettiği yakıtın daha yüksek olduğu kimse tarafından bilinmez ya da düşünülemez. Kombiyi kapattığınızda elde ettiğiniz tasarruf durumu kombiyi özellikle de kış döneminde açtığınızda sizlere iki katı kadar sarfiyat olarak geri döner.

Kombiyi kış dönemlerinde mümkün olduğunca kapatmamalısınız. Kış dönemlerinde işe ya da okula giderken veya evden kısa bir süreliğine ayrılırken kombi ayarını kısın ve kapatmadan kısık bir ayarda çalışmasını sağlayın.

Bu durum hem ortam ısısının düşmeyip sabit kalmasına hem beklentiye yanıt alınmasına hem de tasarrufun yaşanmasına neden olur…

İzmit İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

28 Haziran – Akarca – Akçakoca – Akmeşe Atatürk – Akmeşe Cumhuriyet – Akpınar – Alikahya Atatürk – Alikahya Cumhuriyet – Alikahya Fatih – Alikahya Merkez – Ambarcı – Arızlı – Arpalıkihsaniye – Ayazma – Bağlıca – Balören – Bayraktar – Bekirdere – Biberoğlu – Böğürgen – Bulduk – Cedit – Cumhuriyet – Çağırgan – Çavuşoğlu – Çayırköy – Çubuklubala – Çubukluosmaniye – Çukurbağ – Dağköy – Doğan – Durhasan – Düğmeciler – Emirhan – Erenler – Eseler – Fatih – Fethiye – Fevzi Çakmak – Gedikli – Gökçeören – Gülbahçe Kadriye – Gültepe – Gündoğdu – Güvercinlik – Hacıhasan – Hacıhızır – Hakaniye – Hasancıklar – Hatipköy – Kabaoğlu – Kadıköy – Karaabdülbaki – Karabaş – Karadenizliler – Kaynarca – Kemalpaşa – Kısalar – Kocatepe – Kozluca – Kozluk – Körfez – Kulfallı – Kulmahmut – Kurtdere – Kuruçeşme Fatih – Mehmetalipaşa – Malta – Mecidiye – Nebihoca – Orhan – Orhaniye – Ortaburun – Ömerağa – Sanayi – Sapakpınar – Sarışeyh – Sekbanlı – Sepetçi – Serdar – Sultaniye – Süleymaniye – Süverler – Şahinler – Şirintepe – Tavşantepe – Tepecik – Tepeköy – Terzibayırı – Topçular – Turgut – Tüysüzler – Veliahmet – Yahyakaptan – Yassıbağ – Yeni – Yenice – Yenidoğan – Yenişehir – Yeşilova – Zabıtan – Zeytinburnu

İzmit ilçesinde bunun yanı sıra; İzmit Vaillant Servisi, İzmit Demirdöküm Servisi, İzmit Eca Servisi, İzmit Baymak Servisi, İzmit Protherm Servisi, İzmit Viessmann Servisi gibi hizmetleri de kullanıcılarımızın istek ve onayları ile özel servis konumunda sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi markalardan tamamen bağlantısız özel servis olarak sunuyoruz ve yetkili servis olmadığımızı belirtmek isteriz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (146 Yorum)

 1. Cumali yiģit dedi ki:

  Slm kolay gelsin benim warmhaus kombim e06 hatası veriyor bircok reset yapmama ramen yine aynı hatayı veriyor neyapmam lazım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Cumali Bey… Kombinin kalorifer ya da sıcak su talebi durumunda önceden belirlenen süre içinde ateşleme yapmadığını belirtir. Tüm gaz vanaları açık ve kombiye de gaz geliyorsa eğer “reset” düğmesine birkaç saniye basılı tutarak kombiyi resetleyin. Resetleme işlemini arıza tekrarında birkaç kez daha uygulayabilirsiniz. Ancak yine de sorunda bir düzelme durumu olmazsa eğer servis çağırmanız gerekir. Kombide; anakart, iyon elektrodu, ateşleme elektrodu, gaz armatörü gibi parçalarda sorun olabilir.

 2. Rıza ozer dedi ki:

  Lambert lx 24 fi kombi 88 yanıp sönüyor ne yapmaliyim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Rıza Bey… 88 arızası harici bir sorundur. Anakart kullanım ömrünü yitirmiş olabilir. Kombide arızalı olan farklı parçalar anakartı bozmuş olabilir ya da voltaj dalgalanmaları sebebi ile sorun yaşanıyor olabilir.

 3. Yunus ÇİÇEK dedi ki:

  İyi günler dilerim merhaba. Benim sorum şöyleki.. Baymak kombi var bende 2019 da kullanıma başlandı. Yıllık bakımıda yapıldı. Fakat sıkıntım şu.. Kombi çok sık ateşleme yapıyor 3 veya 4 dakikada bir ateşleme yapıyor. Bu normal mi yoksa sıkıntının nedeni ne. Bu yüzden faturada çok geliyor. 42 ile 45 derece arasında yanıyor. Birde bakım 1 ay önce yapıldı bazen bar suyunda eksilme oluyor sebebi ne olabilir. Lütfen cevaplarsanız sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yunus Bey… Binanızda ısı yalıtımı olmaması veya kaliteli olmaması, dairenizin ara katta olmaması veya üst-alt kattan gelen soğukluk, pencere ve kapılardan gelen soğukluk gibi birçok ısı kaybı durumu kombinin çalışmasını ve tüketimini etkileyebilmektedir. Kombi ideal sıcaklıkta ayarlı. Yani sıcaklık, ayarlanan ısı çok düşük değil. Bu sıcaklıkta cihaz çok sık çalışıyorsa kombi veya tesisat ile alakalı bir aksaklık da söz konusu olabilir. Doğalgaz faturaları hakkında maalesef ki gelen zamlar sebebiyle bir yorum yapamıyoruz. Çünkü emin olabilirsiniz ki hemen her kullanıcının doğalgaz faturası bu yeni yıl ve ayda neredeyse iki katı kadar yükseldi.

 4. Barış çakır dedi ki:

  Baymak 30 fi
  E99 R hata kodu veriyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Barış Bey… Bu durumda cihazı birkaç kez resetlemeyi deneyin. Düzelme olmazsa teknik servis yardımı almanız gerekebilir. Kombide bir kart arızası olabilir. Kablo bağlantıları ile daireye gelen elektrik ve sigortayı da kontrol etmemiz gerekiyor.

 5. Zekeriya Alpak dedi ki:

  iyi akşamlar bizim 2 senelik bir kaçgün önce farkettim kombiyi yükseltiyorum ama 15 dakika sonra gidiyorum 55 olan 45 inmiş ve peteklerim önceki senelerde elimle tutamiyordum en düşukte yandığı halde ama şimdi yüksekte olduğu halde ısınamıyorum banada yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zekeriya Bey… Kombi ekranında ısı ayarının sürekli değişkenlik göstermesi normaldir. Çünkü siz ayarlama yapmadığınız sürece kombi tesisatta ölçtüğü suyun sıcaklığını ekrana yansıtır. Ancak verimde düşme varsa; kombi ve petek bakımı gerekebilir, parçalarda sorun olabilir. Cihazı ve tesisatı yerinde incelememiz gerekiyor.

Petek Yıkama