Vaillant Vck Kombiye Nasıl Su Basılır?

Vaillant Vck Kombiye Nasıl Su Basılır? Vaillant Vck kombi düşük tesisat basınç hatası verdiğinde yani led uyarısı verdiğinde tesisat basıncını yükseltmek gerekir. Kombilerde bu işlem yalnızca doldurma musluğu yardımıyla yapılmaktadır. Vck model kombilerde doldurma musluğu nerede? su basma işlemi nasıl yapılır? Vck kombiye ne kadar su doldurmak gerekir? İşlem hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı ve uygulamanın bizzat yapıldığı videomuzu izleyebilirsiniz. Videomuzu izleyerek bu sorununuzu servis çağırmaya gerek kalmadan çözümleyebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. İbrahim KILIÇ dedi ki:

    Yoğuşmalı kombi de kum saati yanıp sönüyor bar değeri düşük değil hatta alttaki basınç vanasından artırdık ona rağmen yanıp sönüyor ne gibi sorunu var,nasıl çözebiliriz

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba İbrahim Bey… Kum saati sembolü kombi ekranında yanıp sönüyorsa bu bir arıza değildir. Kombinizde ekran yok ve kum saati sembolündeki led yanıp sönüyorsa bu bir arızadır. Bu arıza kombi basıncı düşük değilse; pompa, basınç sensörü gibi birçok parçaya bağlı olabilmektedir.