Kombi Arıza mı Yaptı? Siz Bunları Dert Etmeyin…

Kombi Arıza mı Yaptı? Siz Bunları Dert Etmeyin… Kombitamircisi.com.tr adresimizden veya 444 1 837 telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeter. Telefondan çağrı merkezi ekibimiz sizi yaşadığınız sorun hakkında bilgilendirir, yapmanız gereken bir işlem varsa sizi yönlendirir. Arıza durumu telefon yardımı ile çözümlenemeyecek gibiyse arıza kaydı oluşturur ve uzman teknisyenleri adresinize yönlendirerek en makul fiyata sorununuzun çözümlenmesini sağlar. Yaşadığınız her bir kombi sorununda kesin, kalıcı ve garantili çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

 1. Erhan bozkurt dedi ki:

  Petekleri ve musluklar ayni anda calistigi zaman dusuk isida asiri sicaklik oluyo.veya musluk hic isinmiyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Erhan Bey… Petekler ve musluklar aynı anda çalışmaz ki? Yani kış konumunda petekler açıkken sıcak su musluğu açılırsa kalorifer devresi kapanır. Sıcak su talebi sona erdiğinde kalorifer devresi yeniden açılır. Kısacası kombi bu iki beklentiye aynı anda yanıt vermez. Kış konumunda sıcak su musluğu açıldığı zaman su mu aşırı ısınıyor veya hiç ısınmıyor? Böyle bir durum oluyorsa eğer; sensör, kart ve üç yollu vana gibi parçaları kontrol etmek gerekir.

 2. İsmail dedi ki:

  Merhaba bende eca proteus premix kombi var ayrıca kablosuz eca termostat var ben bu kombiyi eco da mı kullanmalıyım conforttamı ve oda termostadın derecesinin ideali kaçtır bilgilendirirseniz memnun kalırım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İsmail Bey… Oda termostatı kullanıyorsanız eğer kombide eco/comfort modlarını kullanmayın. Çünkü modlar çakışıyor ve kombinin çalışma sistemi de karışıyor. Bu durum sağlıklı verimi ve tüketimi etkiliyor. Oda termostatı kullanıyorsanız eğer termostatı istediğiniz oda sıcaklığına göre ayarlamalısınız. Kombideki kalorifer ayarı da 50-55°C altında olmamalıdır.

 3. fatinrüştü şengül dedi ki:

  EO1 baymak arızası

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fatin Rüştü Bey… Baymak kombilerde E01 arızası gaz yokluğu sorunudur. Öncelikle dairenizde gaz kesintisi olmadığından emin olun. Gaz vanalarına bakın, açık durumda olduğundan ve doğalgazlı cihazlarınızın (ocak gibi) çalıştığından emin olun. Dairenizde gaz varsa ve kombiye gaz geliyorsa kombinizi resetleyin. Panel üzerinde “R” veya “reset” yazan bir düğme varsa eğer birkaç saniye basılı tutarak kombiyi resetleyebilirsiniz. Arızada düzelme olmazsa eğer işlemi birkaç kez daha arka arkaya tekrar edin. Yine de sorunda düzelme olmazsa yapabileceğiniz başka bir uygulama olmadığı için servis yardımı almanız gerekir.