Kombi Regülatörü

( 14 Değerlendirme)
750.00 ₺
569.99 ₺
Görsel Temsilidir. Siz de sürekli dalgalanan voltaj sebebiyle kombi anakart arızasıyla çok sık karşılaşmış ve hala da karşılaşmakta olan kullanıcılardan mısınız? O halde gelin bu sorunu birlikte çözelim! Kombi kartlarınız artık voltaj dalgalanmaları sebebiyle arızalanmasın, siz de sürekli bu durum için servislere ücret ödemek zorunda kalmayın! Hemen “Satın Al” butonunu tıklayın, bilgilerinizi kaydederek sipariş kaydını oluşturun, ekipler kısa sürede montajını gerçekleştirsin.

Lütfen Bilgilerinizi Girin!
  Ücretsiz Servis

  Ücretsiz Kurulum Yapılır.

  1 Yıl Garanti

  Ürün, Servis ve İşçilikte

  Destek Hattı

  Satış sonrası destek

  DETAYLI AÇIKLAMA

  Kombi Regülatörü Ne İşe Yarar?

  Her dönem fakat özellikle de Sonbahar ve Kış aylarında şebeke elektriğinde dalgalanmalar olur. Bu dalgalanmalar konutlarda mevcut olan kombiler başta olmak üzere birçok elektronik cihazın arızalanmasına neden olur. Arızaların başında ise genel olarak “anakart (elektronik kart) arızası” gelir. Anakart arızası çoğu zaman tamir ediliyor olsa da bir kez voltaj dalgalanması sebebiyle arızalandıysa daha birçok kez arızalanması mümkündür. Bu yüzden kullanıcı sürekli yanan veya arızalanan anakartına müdahale edilmesi açısından servis çağırmak ve sürekli ödeme yapmak zorunda kalır. İşte “Kombi Regülatörü” cihazı voltaj dalgalanmaları sebebiyle kombilerin arızalanmasının önüne geçmekte, kombi kartlarının bu sebeple bozulmasını ya da yanmasını engellemektedir. Bu özelliği sebebiyle de kombi kullanılan her konutta kullanılması şart görülen cihazlar arasında ilk sırada gelmektedir.

  Kombi Regülatörü Nasıl Çalışır?

  Bağlantılı olduğu cihaza gelen düzensiz şebeke voltajını içinde yer alan röleler ve mikro işlemcili elektronik kartlar ile standart akım düzeyine indirger. Cihazların bu sayede gerilime bağlı olarak arızalanmasının önüne geçer, bu riski ortadan kaldırır. Değişen şebeke voltajına anında cevap verir. Çıkışta yüksek voltaj okursa eğer içindeki koruma ünitesi ile çıkışı anında keser.

  Kombi Regülatörü Kullanılmazsa Ne Olur?

  Kombi çeşidi ya da marka modeli ne olursa olsun; kombinin bulunduğu ve kullanıldığı bir konutta kombi regülatörü kullanılmıyorsa; özellikle de sonbahar ve kış mevsimlerinde düzensiz olan şebeke voltajı sebebi ile kombiler arızalanmaktadır. Kombi regülatörü kullanılmazsa eğer daireye gelen şebeke voltajının düzensiz olması nedeni ile kombilerin genelde elektronik kartı yanar ya da hasar görür. Genel anlamda yaşanılacak en önemli problem elektronik kart sorunudur.

  • Kombi regülatörü cihazı değişmekte olan şebeke voltajına ani cevap verir ve çıkışta voltajın yüksek olduğu durumlarda içinde mevcut olan koruma ünitesi yardımı ile çıkışları keser. Voltajı her zaman için 220 olarak sabitler. Bu sayede kombi cihazları voltaj düzensizliği durumlarında arızalanmaz, masraf çıkarmaz.

  Regülatör Sadece Kombi İçin mi Kullanılır?

  Hayır! Kombiler için kullanılan regülatör cihazı kombi regülatörüdür. Fakat regülatör cihazı kombi dışındaki cihazlar için de kullanılabilir. Regülatörlerin birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu kullanım alanları da sektörel olarak değişmektedir.

  Regülatörün Farklı Kullanım Alanları

  Tıbbi cihazlar – Tasarım Makineleri – Isıtma ve Soğutma Cihazları – Elektrikli Ev Aletleri – Teknik Cihazlar – Denizcilik Ekipmanları – Asansörler – Laboratuvar Cihazlar – Dişçilik Ekipmanları – Lazer Cihazları – Telefon Santralleri – Aydınlatma Cihazlar – Market Ekipmanları – Bilgisayar Sistemleri – Hırsız Alarm Sistemleri – Yangın Güvenlik Sistemleri – Kuyumculuk Cihazları – Klimalar – Motorlu Kepenkler – Ambalaj Makineleri – Personel Devam Kontrol Sistemleri gibi birçok alanda voltaj sorunlarına karşı kullanılabilir.

  Fırsatlar İçin Takip Et!