Nota Kombi Yaz – Kış Konumu

Lütfen aşağıdaki görselleri inceleyerek kombinizin modelini seçin ve anlatılan talimatları uygulayarak cihazınızın ayarlarını yapın.

Konu Başlıkları

Nota Bemol 24 FF/CF

Harmony
Yaz KonumuYAZ Konumu

Nota Bemol 24 FF/CF Kombiyi Yaz Konumuna AlmaEkranın sağ altında bulunan “açma/kapama” düğmesine ekrandan kalorifer simgesi silinene kadar ve sadece musluk simgesi belirene kadar arka arkaya basın. Bu şekilde kış konumundan yaz konumuna geçmiş olursunuz. Kombi yalnızca sıcak suda çalışır.

Kış KonumuKIŞ Konumu

Nota Bemol 24 FF/CF Kombiyi Kış Konumuna AlmaEkranın sağ alt köşesinde yer alan “açma/kapama” düğmesine ekranda “kalorifer ve musluk sembolü” görene kadar basmanız gerekir. İki sembol de görüntülendiğinde kombi kış konumuna alınmış olur. Kalorifer ısısını ayarlamak üzere; ekranın sol üstünde yer alan kalorifer simgeli “+,-“ düğmelerine basabilirsiniz. Ekranda ayarladığınız değer görüntülenir. Kombi bu konumda kaloriferleri ısıtmaya başlar ve sıcak suyu da her musluğu açtığınızda alabilirsiniz.

Nota Major 31 FF / Condense 24-31

Harmony
Yaz KonumuYAZ Konumu

Nota Major 31 FF / Condense 24-31 Kombiyi Yaz Konumuna AlmaEkranın hemen solunda yer alan düğmeyi sağ tarafa “güneş” sembolüne çevirmeniz gerekir. Kombiyi bu şekilde yaz konumuna almış olursunuz ve yalnızca sıcak su beklentinizi karşılar.

Kış KonumuKIŞ Konumu

Nota Major 31 FF / Condense 24-31 Kombiyi Kış Konumuna AlmaEkranın solunda yer alan düğmeyi sol tarafa “kar” sembolü olan yere çevirdiğinizde kombi kış konumuna geçmiş olur. Ekranda kalorifer ile musluk simgesini görürsünüz. Ekranın hemen sağında yer alan kalorifer simgeli düğmeyi çevirerek kalorifer sıcaklığını talebinize göre belirleyebilir, ekranda da bu değeri görüntüleyebilirsiniz. Kombi kaloriferlerinizi biraz sonra ısıtmaya başlar ve bu konumda musluğu her açtığınızda sıcak su da alabilirsiniz.