Auer Kombi Yaz – Kış Konumu

Lütfen aşağıdaki görselleri inceleyerek kombinizin modelini seçin ve anlatılan talimatları uygulayarak cihazınızın ayarlarını yapın.

Konu Başlıkları

Auer Maximax

Auer Maximax
Yaz KonumuYAZ Konumu

Auer Maximax Kombiyi Yaz Konumuna AlmaEkranın hemen sağındaki petek simgeli düğme hem petek sıcaklığı ayarlama hem de çalıştırma konumu seçme görevindedir. Petek simgeli bu düğmeyi en solda yer alan “off petek üzerine /” konumuna getirdiğinizde kalorifer konumunu kapatmış ve yaz konumuna geçmiş olursunuz. Kombi ekranındaki petek simgesi kaybolur sadece musluk simgesi belirir. Kombi bu konumda sadece sıcak su beklentinize yanıt verir.

Kış KonumuKIŞ Konumu

Auer Maximax Kombiyi Kış Konumuna AlmaEkranın sağında bulunan petek simgeli düğmeyi “off petek üzerine/” konumundan sağa doğru çevirdiğinizde (35°C nin sağına doğru) kombiyi kış konumuna almış ve kalorifer sıcaklığını da ayarlamış olursunuz. Ekranda hem musluk hem kalorifer simgesi belirir. Kış konumunda kombi kaloriferler ile ortamı ısıtır ve tüm musluklardan sıcak su almanızı sağlar.

Auer Maximax Premix

Auer Maximax Premix
Yaz KonumuYAZ Konumu

Auer Maximax Premix Kombiyi Yaz Konumuna AlmaEkranın sağ altındaki kalorifer simgeli “-“ düğmesine uzun süre basılı tutarak veya basarak en düşük sıcaklık değerine getirin. Ardından tekrardan “-“ düğmesine basın. Ekranda “- – – “ sembolü belirirse ısıtma devresi kapatılmış olur. Ekrandaki ◄ simgesi kaybolur. Cihaz bu durumda kış konumundan yaz konumuna alınmış olur ve sadece sıcak su beklentisini karşılar.

Kış KonumuKIŞ Konumu

Auer Maximax Premix Kombiyi Kış Konumuna AlmaEkranın hemen sağ altında yer alan “kalorifer simgeli –“ düğmesine bir defa basın. Sonra “kalorifer simgeli +” düğmesine basarak ısıtma konumu programını seçin. Bu işlem esnasında ekranda ◄ işareti görüntülenir. Kombi kış konumuna alınmış olur ve kış konumunda kaloriferler ısınır kombi ayrıca musluklardan sıcak su almanızı sağlar. Kalorifer sıcaklık derecesini ayarlamak üzere kalorifer simgeli “+,-“ düğmelerine basmanız yeterlidir. Ekranda sadece o an ayarladığınız sıcaklığı görebilirsiniz.