VIP SERVİS

Kombi Servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz kombi kullanıcılarına özel farklı kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Oluşturduğumuz kampanyalarımızdaki amacımız kullanıcılarımıza bütçe olarak da yardımcı olabilmektir. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olan hizmetleri de uzman ekibimiz ile en hızlı şekilde sunuyor olmaktır. Bugün makalemizde yer vereceğimiz kampanyamız ise 6 Saat İçinde Servis Hizmeti Kampanyası (VIP Servisi) ile alakalı olacaktır. Kampanya hakkında merak edilenler ya da öğrenmek istenilen bilgiler makalemizde yer almaktadır.

VIP Servisi

VIP Servisi Ne Anlama Gelir?

En hızlı servis olanağı anlamına gelmektedir. Kombi sorunlarınızın acil olarak çözümlenmesini talep ettiğinizde en kısa sürede ekiplerin adresinizde bulunabileceği servis hizmetidir.

6 Saat İçinde Servis Hizmeti Kampanyası Nedir?

Kombilerinizde meydana gelen tüm arıza durumlarında servis ekiplerinin 6 saat içinde adresinizde yer alarak soruna müdahale edeceği servis hizmeti üzerine kurulan kampanyadır.

Önemli! Evde yaşlısı, hastası ya da ufak bebeği olan tüm kullanıcılarımız yaşadıkları kombi sorunlarında acil olarak servis ihtiyacı duyar. Mevsim kış ise acil servis hizmeti sunan firmayı bulamazlar. Bu sebeple de oluşturduğumuz bu kampanyamız acilen servis ihtiyacı duyan tüm kullanıcılarımıza özeldir.

Kampanyanın Detayları

  • Kampanyamızda hizmet bölgelerimiz içerisinde yer alan ve kombisi ile sorun yaşayan ve cihazının garantisi bitmiş olan tüm kullanıcılarımız yararlanabilir.
  • Kampanyamız gereği arıza kaydı bırakmanız halinde 6 saat içerisinde servis ekiplerimiz adresinizde bulunarak yaşadığınız kombi arızasına müdahale eder ve sorunu çözümler.
  • Kampanya gereği mesai saatleri içinde 6 saate kadar servis hizmeti sunulmaktadır. Mesai saatinin bitimine doğru açılan arıza kayıtları bir sonraki günün mesai saatleri içinde geçerli olur.
  • Kampanya gereği VİP SERVİS hizmeti alan kullanıcılarımız çift servis bedeli ödemek durumunda kalır.
  • Kampanya gereği yalnızca servis bedeli çift olarak alınır, arıza onarım uygulamasında liste fiyatı geçerlidir.
  • Sorunun aynı gün içinde çözümlenmediği durumlarda (parça tedarik edileceği durumlarda) yani diğer güne kalan işlemlerde yeniden bir servis bedeli alınmaz.
  • Kampanyamızdan yararlanmak için sadece çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Oluşturduğumuz bu kampanyamız özellikle de kış döneminde sorun yaşayan ve soruna çok acil müdahale isteyen tüketicilerimize özeldir. Tüm kullanıcılarımız kombi sorunlarında bu kampanyamızdan yararlanabilir.

Kampanyamızın bitme süresi ya da kampanya ile alakalı yapılacak değişikleri firmamız gizli tutar. Çok geç olmadan kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz.