VIP SERVİS

VIP SERVİS hizmetleri konusunda siz değerli tüketicilerimizi bilgilendirmek amacı ile bu sayfamızı oluşturmuş bulunuyoruz. VIP SERVİS nedir ya da bu kampanya neyi gerektirir bu konudaki bilgileri hemen sizlere sunalım.

vipservis

VIP SERVİS 6 Saatte Servis Garantisi

Vip Servis

Evde hastası, küçük çocuğu olan aileler, Kombiden başka ısıtıcısı olmadığı için soğukta kalan müşterilerimiz ve buna benzer nedenler ile daha hızlı servis talep eden kombi kullanıcılarına özel bir kampanya daha…. Bu kampanya yine siz değerli tüketicilerimize özel olarak kombi tamircisi firmamız tarafından hazırlanmıştır. Kampanya neleri kapsar ya da nasıl bir kampanyadır? Bu konudaki bilgileri sizlere bu sayfamızda aktarıyor olacağız…

Altı Saat İçinde Kombi Servisi Garantisi

Vip servis kampanyası çeşitli nedenler ile acil kombi servisi hizmeti almak isteyen müşterilerimize 6 mesai saati içinde teknik servis imkânı sağlar. Bu kampanyada mesai saatleri baz alınmıştır. Mesai bitiminde veya bitimine yakın bırakılan servis kayıtları bir sonraki mesai başlangıcından itibaren geçerli olmaktadır. Vip serviste extra ücretlendirme yapılarak 2 servis ücreti talep edilmektedir.  Vip servis hizmetin den yaralanmak isteyen müşterilerimiz 444 1 837 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşa bilir veya Kombitamircisi.com.tr internet adresimizden online kayıt oluştura bilirler.

Bu kampanyayı oluşturuyor olmamızdaki sebep kullanıcılarımızın yaz kış yaşadıkları sorunlar karşısında çözüm yolları bulamamasıdır. Özellikle de kış dönemleri düşünüldüğü zaman kombi servislerinin yoğun çalışması gelir akla… Yoğun olarak çalışma durumunda olan Kombi Servisleri bu durumda tüketicilerinden gelen her tür talebi değerlendirmeye alsa da yetiştiremediği kayıtlar elbette ki çıkmaktadır… Peki bu durumda kullanıcı ne yapacak? Her bir kullanıcı çağırmak istediği servisin en kısa sürede adresinde bulunmasını ister. Çünkü kış aylarında ısınma en büyük sorunlardandır. Bu sorunların önüne geçmek de her zaman uzman müdahalesi ister. Kombi Servisi kendi bünyesinde onlarca teknisyen çalıştırsa dahi hızlı servis hizmetlerini sunmakta güçlük yaşadığından bizler bu kampanyamızı oluşturduk. Olur da acil olarak bir servis ihtiyacınız olur ise bu durumda yardım için bizleri arayabilir ve 6 saat içerisinde servis hizmeti sunabilmemiz adına VIP SERVİS kampanyasından yararlanmak istiyorum diye bizlere belirtebilir… Konu hakkında detaylı bilgi ya da sorularınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.