yandex metrica
Viessmann Servisi Hizmetleri 4.4.4 18 37 Uygun Fiyat ve Garantili Servis
canlı destek ariza kaydi canlı destek
Online Kombi Servisi Kaydı

Viessmann Servisi

Viessmann markalı ürünlere özel servis hizmeti sunan Viessmann Servisi yılların deneyimine sahip ekibi ile karşınızdadır. Hizmet genelinde adından sıkça söz ettiren firmamız yetkili servis olarak değil özel servis olarak çalışmaktadır. Yani bu demektir ki özel servis konumunda genel merkezden bağımsız çalışmalarını sürdürmektedir. Her anlamda bilgili olan ekibimizle sizlerin karşısında bulunmak bizler için ayrıcalıktır. Bu açıdan da hizmette beklentilerinize yanıtı firmamız sayesinde alabileceksiniz.

viessmann servisi

Viessmann Servisi Kimdir?

Viessmann markalı kombi ve klimalara genel merkezden bağımsız özel servis olarak hizmet sunmakta olan bir firmadır. Çalışmalarında odaklandığı tek nokta kullanıcılarını memnun edebilmektir. Bu yüzden de çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmış bulunmaktadır. Bugünlere gelmesindeki başarılarını da hem profesyonel ekibine hem de desteklerini esirgemeden sunan Viessmann cihaz kullanıcılarına borçludur. Her zaman en iyi çalışmalarda adını ve varlığını yaşattırmış olan firma arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmamış aksine tüm kullanıcılarını memnun etmiştir. Bugünden sonraki amacı da değişmeyen Viessmann Servisi sırf sorun yaşamayın diye gece gündüz çalışmalarını devam ettirerek huzurlarınızdaki yerini alacaktır.

Viessmann Servisi Hangi Hizmetleri Sunar?

 1. Viessmann Kombilerin Periyodik Bakım Hizmetlerini
 2. Viessmann Klimaların Periyodik Bakım Hizmetlerini
 3. Viessmann Kombideki Sorunların Çözümlenmesi Hizmetini
 4. Viessmann Klimalardaki Sorunların Çözümlenmesi Hizmetini
 5. Viessmann Klimaların Montaj Hizmetini
 6. Viessmann Klimaların Demontaj Hizmetlerini
 7. Viessmann Tesisatın Temizlenmesi Hizmetlerini sunar.

Bu hizmetlerini yılın 365 günü aralıksız olarak sürdüren firmamız çalışmalarını profesyonel ekibine bırakır. Uzman ekibi ile her zaman tüketicilerine en iyi hizmeti en iyi şekilde sunar. Bu hizmetlerinde başarıyı yakalamış durumda olan firmamızı aradığınızda kendinizi güvende hissedebileceksiniz. Her zaman memnuniyet, her zaman konfor ve beklediğiniz en başarılı çalışmalar adına bizi arayabilirsiniz.

Viessmann Servisi;

 • Tüm Viessmann kombi ve klima kullanıcılarını bekletmeden aynı gün içinde hizmet sunar.
 • Viessmann kombi klima kullanıcılarının ikamet ettiği adresi ayırt etmeden çalışır.
 • Viessmann kombi ve klimalardaki sorunları ayırt etmeden uzman ekibi ile kesin ve kalıcı çözümler sunar.
 • Viessmann kombi ve klimaların her tür ihtiyacında tek bir telefonunuz ile yanınızda bulunarak sizlere her konuda yardımcı olur.
 • Viessmann kombi ve klima kullanıcılarını asla mağdur etmez, bilakis memnuniyet adına elinden gelenin en fazlasını yapar.
 • Viessmann kombi klima kullanıcıları tarafından sevilir, güven duyulur ve çalışmalarına memnuniyet odaklı devam eder.

Bu yüzden bulunduğunuz yer, Viessmann kombi klimalarınızın ihtiyacı olan uygulamalar ne olursa olsun teknik açıdan yardımları gün boyu alabileceğiniz firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak adına var olduk ve bu yardımları da hiçbir beklenti ummadan devam ettireceğiz. Bize güvenin, inanın, Viessmann cihazlarınızı emanet edin, asla pişman olmayacaksınız!

Viessmann Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Viessmann cihaz arızalarında her bir kullanıcı servis çağırmak yerine cihazına öncelikle kendi müdahalede bulunmak ister. Tüm arıza durumlarında olmasa da bazı arıza durumlarında kullanıcıların da yapabileceği birkaç uygulama bulunabilmektedir. Özellikle de Viessmann kombi arızasında kullanıcı olarak sizlere servis öncesinde yapılması gerekenler hakkında kısa bilgiler sunacağız. Bu bilgileri inceleyerek ve uygulayarak sorununuza çözüm alternatifleri sunabilirsiniz.

 1. Konutta doğalgaz kontrolü: Viessmann kombiniz çalışmıyorsa bunun en temel sebeplerinden biri doğalgazın olmamasıdır. Bu yüzden arıza durumlarında önce konutunuzda gaz olduğundan emin olun. Gaz vanalarına bakın ve hepsinin (dairenizde Viessmann kombiniz dışında ocağınız da doğalgazlı ise 3 vana bulunur. Kapı dışında, Viessmann kombi yanında ve ocağınızın yanında…) açık olduğundan emin olun. Gaz vanaları açıkken ocak ve Viessmann kombinin çalışmaması bölgede bir çalışma olduğu veya gazınızın borç sebebi ile kesildiği anlamına gelir. Doğalgaz dağıtım şirketini arayarak konu hakkındaki bilgi ve yardımları alabilirsiniz. Ocağınız çalışır durumda ise sorun Viessmann kombiniz ile alakalıdır.
 2. Viessmann kombi bar seviyesi kontrolü: Viessmann kombilerin arıza yapmasının sebeplerinden biri de basınçtır. Viessmann kombilerdeki basıncı bar veya tesisat suyu olarak da adlandırabiliriz. İdeal konumu 1 ile 2 bar arasıdır. Yalnız 1 barın altı düşük, 2,5-3 barın üstü yüksek demektir. Basıncı kontrol etmenizi öneririz. Düşük durumda ise doldurma musluğu yardımı ile mutlaka su basma işlemi uygulayın. Yüksek durumda ise en yakın petek havasını alarak yüksek olan basıncı düşürmeyi deneyin. Yaşanılan sorun basınç ile alakalı ise bu iki uygulama ile sorunu çözümlemiş olursunuz.
 3. Viessmann kombiye reset atma: Viessmann kombilerin genel modellerinde reset düğmesi bulunmaz. Sıcak su ve kalorifer ısı ayar düğmeleri ile açma-kapama düğmesi yer alır. Açma kapama düğmesine basarak Viessmann kombinizi kapatın. Birkaç saniye sonrasında yeniden açın. Sorunun düzelmediği ve devam ettiği durumlarda işlemi birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz.

Bu uygulamaları ve kontrolleri yaptınız fakat sonuç hala aynı ise cihaza yapabileceğiniz başka bir müdahale de yok demektir. Bu durumda mutlaka Viessmann Servisi yardımı alın. Cihaza yapacağınız bu uygulamalar dışındaki her müdahale sorunu çözümlemeyecek aksine sorunun daha da büyümesine neden olacaktır.

Viessmann Kombi Modelleri

Vitopend 100- Vitodens 100- Vitodens 50- Vitodens 200- Vitodens 111- Vitodens 222 – Vitodens 242

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr