canlı destek ariza kaydi canlı destek

Viessman Servisi

Viessmann markalı ürünlere özel servis hizmeti sunan Viessmann Servisi yılların deneyimine sahip ekibi ile karşınızdadır. Hizmet genelinde adından sıkça söz ettiren firmamız yetkili servis olarak değil özel servis olarak çalışmaktadır. Yani bu demektir ki özel servis konumunda genel merkezden bağımsız çalışmalarını sürdürmektedir. Her anlamda bilgili olan ekibimizle sizlerin karşısında bulunmak bizler için ayrıcalıktır. Bu açıdan da hizmette beklentilerinize yanıtı firmamız sayesinde alabileceksiniz.

Viessmann Kombi Servisi

olarak çalışmalarımıza yön veriyor olma sebebimiz siz değerli tüketicilerimizi her anlamda memnun etmemizdir. Viessmann kombi hizmetinde her zaman liderliğini korumakta olan firmamıza güvenirseniz asla yarı yolda kalmaz ve asla sorun yaşamazsınız. Bizler bu açıdan yıllar öncesi verdiğimiz güveni yıllar sonrasında da sağlama görevindeyiz.

Bunun için de görevlerimiz gereği sizlere güven vermekteyiz ve sorunlarınızı da mutlak şart ile çözümlemekteyiz. Çalışmalarımızı yönlendirdiğimiz ekibimiz Viessmann kombiler konusunda uzmandır. Bu nedenle de Viessmann kombi sektöründe farklı çalışmalar sunarak tüketicilerine güvenen Viessman Teknik Servisi bugün de dahil olmak üzere haftanın her günü sizlere yardımcı olabilecek hizmetlerle karşınızdadır. Cihaz problemlerinizin kaynağı ne olursa olsun sizlere yardımcı olabileceğimiz düşüncesi ile bizlere ulaşın. Sorunlarınızı sizlerden duymamız yeterlidir. Kurumsal bir firma olup yıllardır Viessmann hizmeti sunduğumuz için siz değerli tüketicilerimizin kısa sürede adresinde bulunarak bu sorunlara kısa sürede beklediğinizin de üstünde faaliyetler sunarak kesin çözümler sağlamaktayız.

viessmann servisi

Üstelik bu çözümlerimize 1 yıl garanti olanağı da sunarak siz değerli tüketicilerimize verdiğimiz hizmet avantajını kanıtlamaktayız. Bu özellik hiçbir firmada yoktur. Ayrıca sunduğumuz hizmetler ve bilgiler de hiçbir firmada karşılaşmayacağınız kalite ve değerdedir. Bizler bu konuda sizlere hizmetlerimizin ta en başında garantiler sunabiliriz. Eğer sizler de teknik anlamda bu açıdan problemlerle karşılaşmayacağınız bir firmadan yardım almak isterseniz bizleri tercih edebilir ve bunun için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her an hizmete hazır bulunan firmamız bugün de başarılı ve uzman personellerimizle karşınızdadır.

Viessmann Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Viessmann kombi arızası ile karşı karşıya kaldığınızda panik yapmayın. Direk olarak servisi aramaktan da vazgeçin. Çünkü servis gelmeden önce sizlerin kontrol etmesi gereken bazen de çözümleyebileceği durumlar da söz konusu olabilmektedir. Bu bilgiler nelerdir sizlere hemen sunalım.

Viessmann kombilerin arızalanma sebebi olarak en başta doğalgazın olmamasını söyleyebiliriz. Dairede doğalgaz yok ise ya da kombiye gaz gelmiyor ise hiçbir konumda çalışma sağlamaz. Bu nedenle de öncelikle ocağınız da gaz ile çalışıyor ise ocağınızı açarak kontrol edin. Ocağınız da çalışmıyor ise gaz yokluğu sıkıntısı yaşıyorsunuz demektir. Bu nedenle de kapının dışında yer alan gaz vanasına bakın. Gaz vanasının açık olduğunu şu özellik sebebi ile anlayabilirsiniz: gaz vanası ile gaz borusu paralel olması gerekir (yani aynı hizada) değilse ters yöne çevirerek açın. Açık durumda ve yine de ocak ve kombi çalışmıyorsa da bu gaz çalışması sebebi ile gazın kesildiği ya da fatura ödemediğinizden dolayı yine gazın kesildiği anlamına gelir.  Bu durumda 187 yi arayarak durum hakkında bilgi ve yardımları alın. Ocak çalışıyor kombi çalışmıyor ise sorun gazda değildir. Kombi suyuna bakın. Bar düşük ise su basın yüksek ise kalorifer havasını alarak barı düşürün.

Viessmann Servisi Telefon Numarası

Yine de Viessmann kombi çalışmaz ise son olarak cihazı resetleyin. Resetlemeyi de en fazla 3 kez tekrarlayın. Arızanın düzelmediği ve sorunun devam ettiği durumda parça değişimi gerekeceği için yapabileceğiniz işlem de kalmamış demektir. Servisi arayarak bu konudaki yardımları almanız gerekmektedir.

Viessmann Kombi Modelleri

Vitopend 100- Vitodens 100- Vitodens 50- Vitodens 200- Vitodens 111- Vitodens 222

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr