Ücretsiz Kombi Servisi

 Ücretsiz Kombi Servisi kampanyamız konusunda bilgiler almak isteyen tüketicilerimiz aşağıda sunulmuş olan bilgileri inceleyebilir. Servis ücretinin alınmadan arıza tespiti yapıldığı kampanyamız hakkındaki bilgileri okumalısınız.

servis-ucreti-almiyoruz

Servis Ücreti

Servis ücreti müşteri tarafından servis talebinde bulunması halinde teknik servisin ev veya işyerine gitmesi durumunda oraya gelmek veya arıza teşhisi koymak için aldığı ücrettir. Bu ücret teknik servis ekibinin giderleri için talep edilmektedir.

Ücretsiz Kombi Servisi

Değerli müşterilerimize özel bir kampanya daha yaparak hem müşterilerimizin bütçelerine yardımcı olmak hem de müşterilerimiz ile daha sıcak ilişkiler kurmak amacı ile eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya daha imza attık. Kombitamircisi.com.tr den veya  444 1 837 den oluşturduğunuz servis kayıtlarında eğer üç sene içinde servis ücreti ödediyseniz tekrar servis ücreti talep etmiyoruz. Bakım kampanyamızda bir sefer servis ücreti ödeyen müşterilerimizden üç sene içinde tekrar arıza kaydı bıraktığında tek sefer için 40 TL olan servis ücretini almıyoruz.

Kampanyamızdan her müşterimiz sadece bir defa yararlana bilmektedir. Kampanyamızdan yaralanmak için 444 1 837 veya Kombitamircisi.com.tr internet adresimizden bize ulaşarak yararlana bilirsiniz.

Ücretsiz Kombi Servisi dediğimiz uygulama yukarıdaki yazımızdan da anlaşılacağı üzere her bir tüketicimizi kapsamamaktadır. Bunun için kayıtlar kontrol edilir daha öncesinden firmamız tarafınsan adresinize gelinmiş ise kayıtların kontrolü sonrasında yararlanma şansınız vardır. Kayıtlarınızın kontrolü sonrasında da önemli olan bizlerden 3 yıl içinde servis hizmeti almış olmanızdır. İşlem olarak ne yapılmış olursa olsun bizleri aradığınızda ve bu kampanyamızdan yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Hızımızı kesmeden aynı hizmetlerimizi sizlerin huzurunda sunmaya hazır bir firmayız. Bizleri tüketicilerimizin her anlamda seçmesi ve tercih etmesi amacı ile de huzurlarınızda bulunmaya ve farklı kampanyalarımız ile huzurlarınıza çıkmaya devam ediyoruz. Ücretsiz Kombi Servisi hizmetlerimizden bir seferliğine yararlanabilirsiniz. Bu kampanya aynı müşteri için birden çok hizmeti kapsamamaktadır. Aynı zamanda hizmetlerin sunulacağı tarih de sistem yoğunluğuna bağlı olarak servis kaydınız oluşturulduğu zaman sizlere ekibimiz tarafından sunulacaktır.

Kombitamircisi.com.tr Kampanyalarda değişiklik yapmak ve bitirmek gibi haklarını saklı tutar.

Sizler de vakit geç olmadan bu kampanyamızdan yararlanmak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Kampanyamız son bulmadan hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.