444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

4 Şanslı Kişiye Yılbaşı Hediyemiz Kombi Bakımı!

Kara kış geldi! Eğer sen de bu yıl kombi bakımı yaptırmak istiyorsan; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli illerinde ikamet ediyorsan çekilişimize katılabilirsin.

Çekilişimiz Garantisi Dolan Ürünler için Geçerlidir. 1 Aralık 2018 Tarihinden, 31 Mart 2018 tarihine kadar katılımlar kabul edilecektir. Çekiliş 1 Nisan 2019 tarihinde yapılacak ve 4 şanslı kişiye kombi bakımı hediye edilecektir.

Çekiliş her bölge için ayrı ayrı yapılacaktır ve her bölgeden 1 kişi olmak üzere toplamda 4 kişiye ÜCRETSİZ kombi bakımı hediye edilecektir.

Çekiliş Şartları

» Facebook Twitter Instagram

Bu linklere tıklayarak gönderi beğenisi ve paylaşımı yapmanız gerekiyor.

» Facebook Twitter Instagram

bu linklere tıklayarak bizi takip etmeniz gerekiyor.

Paylaşımlar kesinlikle kişisel ve gerçek hesaplardan yapılmalıdır.

Kazanan Talihliler

» Çekilişler her bölge için ayrı ve canlı olarak videoya kayıt edilip yapılacaktır.

» Her bölge için 1 asıl ve 2 yedek olmak üzere toplamda 3 kişi seçilecektir. Asıl talihliye ulaşılamazsa sırayla 1. yedek aranacak ulaşılmaması halinde 2. yedekle irtibata geçilecektir.

» Çekilişte çıkan kişinin facebook, twitter ve instagram adresi kontrol edilerek paylaşım ve beğeni yapmaması halinde kişi listeden çıkarılarak tekrardan çekiliş yapılacaktır .

» 1 asıl 2 yedeğe de ulaşılmaması halinde çekiliş, bi önceki çekilişte kazanan kişiler çıkartılarak tekrarlanacaktır.

» Kişiye ulaşılmaması durumunda hiç bir talep hakkı olmayacaktır.


Warning: include_once(/home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 710

Warning: include_once(): Failed opening '/home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 710

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:713 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/functions.php(4212): ob_end_flush() #2 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/kombitamircisi/public_html/wp-includes/load.php(788): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/kombitamircisi/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 713