Toplu Kombi Bakım Kampanyası

Toplu Kombi Bakım Kampanyası ile alakalı bilmek istedikleriniz için aşağıda yer alan metni okumanızı tavsiye ederiz.

 Kombi bakımı isteyene %40’a varan indirim

 uc-ve-uzeri-kombi-bakimi-yaptirana-otuz-indirim

Kombi Bakım

Kombi bakımı doğal gaz elektrik ve su gibi maddelerin birleştiği kombilerde can ve mal güvenliği için ve doğalgazdan tasarruf etmek için her sene yapılması gereken bir işlemdir.

Toplu Kombi Bakımı Nasıl Yaptırırım?

Toplu Kombi Bakım Kampanyası ; İki den fazla kombisi olanlar, Bina veya site olarak kombi bakımı yaptırmak isteyeneler, birkaç ev veya işyerinin kombi bakımlarını beraber yaptırmak isteyenler için mükemmel bir kampanya da sizin için hazırladı. Toplu kombi bakımı kampanyası sayesinde müşterilerimize %40 a varan indirim sağladık. Bu fırsat bir daha gelmez.

Kombi Bakımında  % 40 İndirim

Toplu Kombi Bakım Kampanyası ; Toplu kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız %40 a varan indirimlerden faydalana bilirsiniz. Üç kombiden on kombiye kadar olan bakım taleplerinde %30 on kombiden elli kombiye kadar olan kombi bakım fiyatlarında %35 elli kombi ve üzerindeki kombi bakımı taleplerinizde %40 indirim yapıyoruz.

Kampanya gereği kombilerin aynı bina içerisinde olması gerekmektedir. Bir binada bulunmayan kombiler için ya da aynı site içerisinde bulunmayan kombiler için kampanya bakım konusunda geçerli olmamaktadır. Site içinde komşularınızla toplanabilir ya da yönetici işe görüşerek kombilerinize yılda bir kez yapılması önerilen bakım konusunda sözleşme yapabilirsiniz. Bu konuda yöneticinin sizlere sunduğu karar ile hareket etmenizde fayda vardır. Site dışında aynı bina içinde akrabalarınız var ise ya da komşularınızla samimi iseniz görüşerek bakımları daha uygun bir fiyata getirebilirsiniz.

Bu anlamda bizlerin kampanya oluşturuyor olmasındaki amaç da bakımı birden çok yaparak sizlere uyguna gelmesini sağlamaktır. Bizler için birden çok kombiye bakım yapmak önemli değildir fakat sizlerin memnuniyeti her zaman için önemlidir. Bu sebeple de önerimiz kampanyadan yararlanmak adına yakınlarınızı ya da komşularınızı ikna etmenizdir. Firmamız kampanyanın koşullarını saklı tutar. Kampanyanın bitmesi ya da değiştirilmesi gibi durumları saklı tutan firmamıza biran önce ulaşarak kış dönemi gelmeden bakımlar konusundaki yardımları alınız.  Kombileriniz kışa hazırlanır sizlere de sorunsuz kış dönemi kalır…