Şişli Kombi Servisi

İstanbul Şişli Kombi Servisi

İstanbul Şişli ilçesinde ikamet eden her bir kombi kullanıcımızın gün boyu her bir konuda yardımlarına koşmuş ve onlara her konuda yardımcı olmuş bir firmayız. Şişli Kombi Servisi olarak hizmetlerimizdeki amacımız daha iyi olabilmek, daha güvenilir olabilmek ve kullanıcılarımızın beklentisi yönünde çalışabilmektir. Bu şekilde alanımızda hedeflediğimiz yerlere ulaşmış olmanın verdiği sevinç ile işimize daha sıkı bağlandığımızı belirtmek isteriz.

Her şeyden önce kombisi ile sorun yaşayan ya da kombi konusunda servise ihtiyacı olan her bir kullanıcımızın sesiyiz. Bizi arayan her bir kullanıcımız Şişli ilçesinde beklediği hizmeti almış kullanıcılardır. Sizler de bu kullanıcılarımız arasında olmak istemez misiniz? O halde servis seçimlerinizi bizlerde yana kullanabilirsiniz.

Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor

Kombi sektöründe birçok firma vardır ve her bir kullanıcı her şeyden önce alacağı her bir hizmette memnuniyet bekler. Bizler bunun farkında olarak kendimizi tam anlamı ile ifade edebilmek ve amaçlarımızı sizlere sunabilmek adına teknoloji ile birlikte kendimizi de geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmiş en yeni teknik uygulamalarımız, pratik çözümlemelerimiz ve sizlere sunduğumuz kalıcı çözümlerimizle her daim en yakınlarınızdayız. Bize güvenin, her bir kombi sorununuzda ya da gereksinim olan uygulamalarda bizi arayın, bu sektördeki farkımızı anlayacaksınız.

Her Tür Kombi Arızasına Kullanıcı Müdahale Etmeli midir?

Bu durum kombide oluşan arızanın sebep ya da sebeplerine bağlıdır. Her tür kombi arızası kullanıcı müdahalesi gerektirmez. Aslına bakılırsa kombi arızalandı ise kullanıcı müdahale etmemeli yalnızca birkaç kontrol ve ufak işlemler gerçekleştirmelidir.

 • Mesela kombi çalışmadığında konuttaki gazı, kombiye gelen gazı kontrol edebilirsiniz. Kombi basıncına bakabilir, düşük ise su basabilir, yüksek ise basıncı düşürebilirsiniz. Kombiyi resetleyebilir kombinin arızadan çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bu uygulamalar dışında kombi arızasında kullanıcı müdahalesi gerçekleşmemelidir. Her işte uzman olduğu düşüncesi önemsenmeli ve özellikle cihaz açılarak parça değişimi yapılmaya ya da parçalar sökülmeye çalışılmamalıdır. Aksi halde can ve mal güvenliğiniz tehlikede olur, sorun çözümlenemeyeceği gibi oluşan arızanın masrafı da yükselir.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Şişli İlçesinde Hizmette Olduğumuz Yerler

19 Mayıs – Bozkurt – Cumhuriyet – Duatepe – Ergenekon – Esentepe – Eskişehir – Feriköy – Fulya – Gülbahar – Halide Edip Adıvar – H.Rıfat Paşa – Halaskargazi – Harbiye – İnönü – İzzetpaşa – Kaptan Paşa – Kuştepe – M.Şevket Paşa – Mecidiyeköy – Merkez – Meşrutiyet – Paşa – Teşvikiye – Yayla

Şişli Kombi Servisi aynı zamanda; Şişli Vaillant Servisi, Şişli Demirdöküm Servisi, Şişli Baymak Servisi, Şişli Viessmann Servisi, Şişli Eca Servisi, Şişli Ferroli Servisi, Şişli Buderus Servisi hizmetlerini de sunar. Adı geçen markalara olan hizmetlerimiz tamamen tüketici istek ve talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirilmektedir. Firma olarak yetkili servis adı altında hizmet sunmuyoruz. Yetkili servis değiliz ve özel servis olarak markalardan bağımsız hizmet sunuyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (98 Yorum)

 1. Vedat Irim dedi ki:

  Merhabalar, Didim’de triplex bir evimiz var. Buraya Kombi ve Klima taktırmak istiyoruz.

  Bunun maliyeti nedir? Hangi tür Klima ve kombi takılmalıdır. İSTANBUL dışına hizmet verebiliyor musunuz?

  Bazı arkadaşlarımız sizi bize yönlendirdiler. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Vedat bey,
   https://kombitamircisi.com.tr/kombi-tercihi-nasil-olmali/
   Yukarıda bıraktığımız linkten ayrıntılı hesaplama yapabilir.Kombi tercihinizi çıkan sonuca göre yapabilirsiniz.

 2. Mustafa çavuşoğlu dedi ki:

  Airtel digifel duo kombi 08 hata kodu veriyor ve ısıtmıyor.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey… Airfel Digifel Duo model kombilerde karşılaşılan arıza kodlarına ve açıklamalarına https://kombitamircisi.com.tr/airfel/digifel-duo/ linkinde yer vermiştik. Ancak kullanım kılavuzunda 08 arıza kodu belirtilmiyor ve daha öncesinde de karşılaşmadığımız için net bir bilgi aktaramıyoruz. Ancak belirttiğiniz kombi tesisat basıncı olabilir. Basınç düşükse basıncı 1.5 bara çıkarmalı, petek ve tesisat vanalarının açık olduğundan emin olmalı, son işlem olarak cihazı resetlemelisiniz. Yine de bir sonuç alamıyorsanız bu konuda teknik servis yardımı almalısınız.

 3. Mustafa başıl dedi ki:

  Kat kazanı 67 hatası veriyor yardımcı olursanı sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey… Firma olarak kat kazanlarına bakmadığımız için size arıza durumunda yardımcı olamıyoruz maalesef. Bu konuda teknik servis yardımı almalısınız.

Petek Yıkama