ÜCRETSİZ KOMBİ BAKIMI KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ? DETAYLAR »
444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Sancaktepe Kombi Servisislogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:

İstanbul Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi tarafından sunulan hizmetlerden daha öncesinde yararlanmış mıydınız? Firmamız kendine has çalışmaları ve güven dolu ekibi ile huzurlarınızdadır. Çalışmalarımızda her zaman kullanıcılarımızı ve kullanıcılarımızın memnuniyetlerini düşündüğümüz için bugün geride bıraktığımız başarılımızı daimi hale getirme çabası ile yine huzurlarınıza çıkmaktayız. Çalışmalarımızda tabi amacımız sizleri memnun bırakmak da oluyor. Bu yüzden bizi kombi sorunlarınızda ya da ihtiyacınız olan her tür kombi uygulamasında dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi Kimdir?

1994 tarihinde işini başlatıp, günümüze kadar başarılı olmuş şekilde huzurlarınızdaki yerini alan modern bir kuruluştur. Çalışmalarındaki amacı her şeyden önce kullanıcılarının memnuniyeti olmuştur. Sırf bu sebeple de çalışmalarını memnuniyet odaklı gerçekleştirmekte her açıdan kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

►►► Kombilerinizde meydana gelen; sıcak su, su damlatma, ateşleme yapmama, ses yapma, basıncın düğmesi ya da yükselmesi gibi önemli arızalarda profesyonel hizmet almak istiyor fakat Sancaktepe ilçesinde beklediğiniz hizmeti alabileceğiniz bir firma bulamıyorsanız Sancaktepe Kombi Servisi her daim sizlerle…

Kombi Kullanırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

 • Kombiyi doğru şekilde kullanmak önemlidir. En başta kombiyi yanlış kullanmamak için kullanım talimatlarında belirtilen kurallara uyun. Cihazı yanlış ayarlarda kullanmayın. Sabit bir ayar belirleyin ve yaz kış sabit bir ayarda çalışsın.
 • Kombiyi sürekli kapatıp açmamak gerekir. Kombiyi özellikle de soğuk geçen kış dönemlerinde kapatmak yalnızca ortamın değil ortamda bulunan tavan, taban ve eşyaların da soğumasına neden olur. Kombi yeniden açıldığında ise ortamı ısıtmak için fazladan güç sarf edip yakıt tüketimini çoğaltır. Kombi kapatıldığında tüketmediği yakıtın neredeyse iki katını yeniden açıldığında tüketir. Bu da yakıtta sarfiyat ve alınan sonuçta düşüklük demektir.
 • Kombiniz arızalandığında sadece gaz kontrolü, basınç kontrolü ve resetleme uygulamaları yapın. Arızada düzelme olmazsa eğer başka bir işlemler uygulamadan mutlaka servisi arayın.
 • Kombinizin bakımı ile birlikte tesisatınızın bakımını da ihmal etmeden yaptırın. Bakım uygulamaları kombiniz ve tesisatınız açısından önemlidir. Bakımsız kalan kombi ve tesisatın sizler için büyük dezavantajları olduğunu unutmayın.


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Sancaktepe İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Abdurrahmangazi – Akpınar – Atatürk – Emek – Eyüp Sultan – Fatih – Hilal – İnönü – Kemal Türkler – Meclis – Merve – Mevlana – Osmangazi – Paşaköy – Safa – Sarıgazi – Veysel Karani – Yenidoğan – Yunus Emre

Sancaktepe Kombi Servisi hizmetlerini; Sancaktepe Vaillant Servisi, Sancaktepe Demirdöküm Servisi, Sancaktepe Baymak Servisi, Sancaktepe Viessmann Servisi, Sancaktepe Ferroli Servisi, Sancaktepe Eca Servisi olarak da sürdürmektedir. Adı geçen markalar ile hiçbir bağımız olmadığını ve markalardan bağımsız yalnızca kullanıcı istek ve talebi ile özel servis olarak hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkili servis konumunda olmayan firmamız hemen her kombi markasına özel servis hizmeti sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (8 Yorum)

  1. airfel yogusmalı kombı kullanıyoruz kalorifer sıcaklıgı kac olmalı ve sıcak su cesmelere akan kac olmalıdır ?yenı takıldı kombı 22 5 calısıyor saatten oyle ayarlı

   1. Merhaba Turgut Bey… Kombinizde kalorifer ve musluk suyu için minimum maksimum sıcaklık değerleri vardır. Minimum değeri ekrandan kontrol edin, ortalama 10-15°C üzeri ayarlama yapın. Örneğin sıcaklık değeri minimum 30°C ise 40-45°C lik bir ısı ayarı yapmanız gerekir. Sıcaklık durumuna göre de ayarı düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Talebinize göre bir sıcaklık ayarı yapmanız gerekir.

  2. Vitopend 100-w
   Tıp A1JB

   Ekranda brülör işareti yanıyor bu bir arıza midir veya araziye sebep olurmu

   1. Merhaba Recep Bey… Brülör sembolü cihaz ateşleme yaptığı zaman brülörde alev oluştuğu zaman belirir. Bu bir arıza değildir.

  3. Merhaba. Ben Ferroli DOMİCOMPACT  marka kombi kullanıyorum kiracıyım. Peteklerimiz ısınıyor sorun yok.Yalnız sıcak su almak istediğimizde önce ısınıyor sonra soğuyor su o arada kırmızı ve sarı ledler yanıp sönüyordu.Daha önce de banyoda su bir ısınıyor bir soğuyordu.Şimdi sular kapalı ama turuncu led sürekli yanıyor. Kombiye bir zararı olur mu ne yapmalıyım?

   1. Merhaba Bahar Hanım… Kombinizde turuncu ve kırmızı ledlerin aynı anda yanıp sönmezi aşırı sıcaklık uyarısıdır. Kombi içinde bulunan suyu tesisatta dolaştıramadığında genelde bu sorun yaşanır. Cihaz sıcak suda bu sorunu yaşattırıyorsa üç yollu vana, sensör gibi parçaların kontrol edilmesi gerekir. Farklı parçalarda da sorun olabilir. Mesela eşanjör kireçlenmesi gibi. Sıcak suda yaşadığınız sorun için servis yardımı almanız gerekir. Sular kapalı yani kullanmıyorsanız bir sorun olmaz korkmayın. Ancak yine de bu sorundan kurtulmak adına biran önce bi servisle görüşerek yardım alın.

  4. merhaba ariston marka termosifonum var.Termosifondaki su seviyesi hep yarıma kadar doluyor ve 1 seferlik banyo yapmak için sıcak su sağlıyor.Bu yarım göstergeyide boşaldıktan sonra 2-3 gün içinde dolabiliyor.Biraz bulaşık yıkasam su ilk başta kaynar akıyor gittikçe sıcaklığıda düşüyor.Bunun çözümü nedir acaba içinde hava kalmış olabilir diyorlar bu havayı nasıl boşaltabilirim ve termosifonun daha hızlı dolmasını nasıl sağlayabilirim acaba

   1. Merhaba Hüseyin Bey… Termosifon hizmeti vermediğimiz için detaylı bilgiye sahip değiliz maalesef. Termosifon hizmeti veren firmalarla görüşerek bilgi ve yardımları alabilirsiniz.