Pursaklar Kombi Servisi

Ankara Pursaklar Kombi Servisi

Teknik bakımdan farklı çalışmalar çıkaran; tüketici isteklerini her zaman değerlendirmeye alan Pursaklar Kombi Servisi bünyesindeki uzman kadrosu ile sizlere her anlamda yardımcı olacaktır. Ayrıca ekibimiz sadece sorunlarınızla ilgilenmekle kalmayıp sizlerle de ilgilenerek sorularınıza cevaplar verecektir. Her zaman en iyi çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken; tüketici mağduriyetine sebep olmayarak onları aradıkları mutluluk ile buluşturan, en verimli sonuçları çıkararak tüketicisini her zaman memnun eden firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Pursaklar Kombi Servisi

Pursaklar Kombi Servisinin Amacı

Her zaman varlığını tüketicileri için sürdüren, bu nedenle de tüketicilerinin tüm zor anlarında yanında bulunan firmamız her bir çağırınızı yanıtsız her bir sorununuzu da çözümsüz bırakmayacaktır. Bu nedenle de hangi konuda olursa olsun teknik bilgiler almak ya da kalıcı çözümlerle mükemmeliyete ulaşmak için Pursaklar Kombi Servisi ne ulaşabilirsiniz.

 • Özellikle periyodik bakımlar sırasında sorun yaratabilecek parçaların tespitini yapan Pursaklar Kombi Servisi’nin uzman personeli, gerekli değişimleri gerçekleştiriyor.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden teknik servis; son sistemle üretilen kombi ve klimalarla ilgili olarak da kusursuz bir teknik destek sağlıyor. En iyi çözümlemeleri ile tüketici beklentilerine yanıtlar veren firma işini sağlama alıyor ve her daim karşınıza uzman kadrosu ile çıkıyor.

Kombilerin Yaşantımızdaki Önemi

Yılın her mevsiminde konut ve iş yerlerinde kullanılan; bulundukları mekana maddi olarak değer katarken insan yaşamındaki konforu da sağlayan cihazların başında kombiler geliyor. Bu cihazlar yaz-kış sıcak su ihtiyacına karşılık verirken; kış aylarında da ısınma ihtiyacını gideriyor. Kombi olmayan konutlarda ise hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacına yanıt almak amacı ile farklı ürünler kullanılıp masraf neredeyse iki katına çıkıyor. İşte bu ihtiyaçların karşılanması tek bir cihazda toplandığı için kombilerin yaşantımız açısından önemi büyüktür.

Kombiler insan hayatına bu kadar girmişken; satış sonrası hizmet sağlayan teknik servisler de sürekli kendilerini geliştirerek teknolojik yeniliklerle üretilen cihazlarla ilgili güvenli çözümler üretiyor. Cihazların montajından tamir ve bakımına kadar tüm hizmetlerini ustalıkla yerine getiren Pursaklar Kombi Servisi’nin deneyimli teknisyenleri; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışarak tüketicilerin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılıyor.

Pursaklar İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Abadan – Altınova – Ayyıldız – Fatih – Karaköy – Karşıyaka – Kösreklikkızığı – Merkez – Mimar Sinan – Peçenek – Saray Cumhuriyet – Saray Fatih – Saray Gümüşoluk – Saray Osmangazi – Sirkeli Yeşilova – Sirkeli Yeşilyurt – Tevfik İleri – Yeni Karaköy – Yıldırım Beyazıt – Yunus Emre – Yuva

Pursaklar ilçesinde ayrıca; Pursaklar Demirdöküm Servisi, Pursaklar Vaillant Servisi, Pursaklar Protherm Servisi, Pursaklar Baymak Servisi, Pursaklar Ferroli Servisi, Pursaklar Eca Servisi gibi hizmetleri de sunan firmamız adı geçen markalar ile bağlantılı değildir. Genel merkezlerden bağımsız çalışan firmamız kullanıcı istek ve talebi ile özel servis hizmetleri sunmaktadır, yetkili servis değildir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (106 Yorum)

 1. Hasan zeyn dedi ki:

  Sıcak su çok az geliyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hasan Bey… Musluğu soğuk su tarafına çevirdiğinizde tazyik iyi, sıcak su tarafına çevirdiğinizde tazyik düşük ise tribün, ana eşanjör gibi parçalar arızalı olabilir. Sıcak su tesisat boruları tıkalı olabilir. Musluk ya da bataryanın uç kısmında yer alan filtre veya kombi altında yer alan sıcak su borusu içerisindeki filtre tıkalı olabilir.

 2. Mustafa Şen dedi ki:

  Buderus gb012 kombi kullanıcısıyım
  1. Sorunum kullanım suyu sürekli bir ısınıyor bir soğuyor ntc değişti düzelmedi türbin değişti düzelmedi gaz valfi değişti düzelmedi
  2. Sorunum Petek sıcaklığını kaç dereceye ayarlarsam sürekli aynı derecede devamlı çalışıyor mesela 50ye ayarlı ise 55 e kadar çalışıp duruyordu 45e düşünce tekrar çalışmaya başlıyordu şimdi 50 ye ayarlı 50ye geldiğinde çalışmaya devam ediyor ısı yükselmiyor 55 yapıyorum 55 de çalışmaya devam ediyor 60 yapıyorum 60ta çalışmaya devam ediyor 70 yapıyorum 70 de çalışmaya devam ediyor
  Problem ne ile alakalı olabilir.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey… Sıcak su arızalarında sorun ntc, tribün, akış şalteri, plaka eşanjör, fan, elektronik kart, üç yollu vana, diyafram, pompa gibi birçok parçada olabilir. Sorunun net tespiti için cihazı yerinde incelememiz gerekiyor.

 3. Özcan Baykara dedi ki:

  Kombi pompasindan su akıtıyor kombiciye sordum bunun göbeği dağılmış dedi peki bu pompanin tamiri mevcutmu yoksa yenisinimi alacağız veya çalışıp çalışmadığını nasıl anlariz iyi çalışmalar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Özcan Bey… Bahsettiğiniz parçanın tamiri mevcut değil; değişmesi gerekiyor.

Petek Yıkama