Kombiye Nasıl Su Basılır?

Kombiye Nasıl Su Basılır? Kombi tesisat basıncı-barı-suyu azaldığında tesisata su basmak gerekir. Tesisat su basıncı sadece doldurma musluğuyla yükseltilebilmektedir. Kombide doldurma musluğu nerede? Kombiye su basma işlemi nasıl uygulanır? Kombi basıncını artırma videomuzu sizler için hazırladık. Videomuzu izlediğinizde uzman teknisyenimiz tarafından uygulanan kombi tesisat basıncını yükseltme işleminin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Kombi tesisatına su basma işlemini servise gerek kalmadan uygulamak veya işlem hakkında detaylı bilgi almak için videomuzu seyredebilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. Üzeyir şen dedi ki:

    Merhaba vaillant vck kombi bar seviyesi sıfır da ve su basmak için su basma musluğunu çevirdiğimde musluğa bitişik ağzı açık bi yer var ordan su akıtıyor sorun nedir acaba teşekkürler

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba Üzeyir Bey… Muhtemelen kombide su akıntısı durumu olduğu için basınç sıfırlanmış. Çünkü su basmak için doldurma musluğunu açtığınızda bir yerden su geliyor. Su gelen yeri/parçayı kontrol etmek gerekir. Bu aşamada kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem de yok maalesef. Servis yardımı almanız gerekiyor.