Kombi Su Basıncı Nasıl Düşürülür?

Kombi Su Basıncı Nasıl Düşürülür? Kombiye fazla su bastığınızda, basıncı 1 ile 2 bar arasında ayarlamak yerine doldurma musluğunu kapatana kadar basınç 2,5-3 barı geçtiğinde, yüksek basıncı düşürmek için videomuzu izleyebilirsiniz. Videomuzda kombi tesisatındaki fazla basıncı-barı-suyu düşürmenin en basit 2 yöntemi uygulamalı şekilde açıklanmıştır. Videomuzu izlediğinizde işlemi servis yardımı olmaksızın kendiniz de uygulayabilirsiniz. Kombideki yüksek basıncı düşürme videomuzda tüm detaylar sizler için uzman teknisyenimiz tarafından uygulamalı şekilde anlatılmıştır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. cevdet İNAN dedi ki:

    Kombi çalışır durumdayken stop ediyor.Standby düğmesine hafif dokunduğumda kombi çalışıyor.bi müddet sonra tekrar stop ediyor.standby düğmesine hafif dokunduğumda çalışıyor.Çözüm için bilgi verirseniz memnun olurum.İyi çalışmalar dilerim.

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

      Merhaba Cevdet Bey… Düğmede bir temassızlık durumu söz konusu anladığım kadarıyla. Kombilerde düğmeler arka kısımda yer alan anakarta bağlıdır. Muhtemelen anakart potans kısmında bir sorun var. Ancak yine de cihazı incelemek gerekir. Yani anakart tamiri gerekebilir. Servis yardımı almalısınız.