canlı destek ariza kaydi canlı destek

Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim!

Kombi Tamircisi olarak sizlere özel sunduğumuz kampanyalarımız devam etmektedir. Bizleri her tür sorununda arayan ve yardım talep etmekte olan tüm tüketicilerimize her anlamda yardımcı olmuş bulunmaktayız. Teknik açıdan yaşanılan her bir arıza durumunda bizlere çağrı merkezi numaramız olan 444 18 37’den ulaşarak yardım taleplerinde bulundunuz ve gereken yardımları da bizlerden aldınız. Bizler servis olarak sizlere her zaman yardımları sunduk ve bugün de yine sizler için sizlere özel bir kampanya oluşturduk. Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim! kampanyası hakkındaki bilgilerden sizlere hemen bahsedelim.

Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim!

Sitemizden kayıt oluşturan tüketicilerimize işçilikte %10 a varan indirimlerimiz bulunmaktadır. Bu durumda tüketicilerimiz bizleri arayarak bilgileri bizzat aktarmak yerine direk online arıza kaydı oluşturarak gereken yardımları alabilecekler. Bizler online arıza kaydı bırakan tüketicilerimize aynı gün içerisinde veya servis durumuna bağlı olarak maksimum bir gün sonrasına kayıt oluşturarak yardımcı olmaktayız. Bu yardımlarımızda parça tamir veya değişim gibi uygulamalar sağlandığında işçilikte %10 indirim sağlayarak tüketicilerimize yardımcı olmaktayız. Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim! kampanyamızdan tüm bölgedeki tüketicilerimiz yararlanabilir. Bu şekilde bizleri aramanıza gerek kalmaz ve indirimden de yararlanmış olursunuz.

Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim!

Bu anlamda yapmanız gereken; nerede olursanız olun, cihaz marka modeli ne olursa olsun ya da arıza durumu ne olursa olsun kombitamircisi.com.tr sitemizi tıklamak oradan bize ulaşın bölümünden online arıza kaydı oluşturmaktır. Bizlere online arıza kaydı bırakmakta olan tüketicilerimizin sorunlarını çözümlemeyi uzman ekibimize bırakıyor ve işçilikte sizlere indirim olanağı tanıyoruz.

Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim! kampanyamız her bir bölgede bulunan her tip ya da her marka modeldeki cihaza sahip olan tüketicilerimiz için geçerlidir. Bizler her daim hizmetleri ile tüketicilerine yardımcı olmaya çalışan bir firmayız. Her zaman amacımız sizleri düşünmek ve sizlere özel hizmetlerle karşınıza çıkabilmektedir. Oluşturduğumuz bu kampanyamız ile de cebinize hitap etmekteyiz. Yani hem bizleri arayarak faturanız ya da telefonunuzda yer alan tl gitmiyor hem de indirimden yararlanıyorsunuz… Sizlere göre de cazip bir teklif ya da kampanya ise bizlere her daim ulaşabilmeniz mümkündür.

Online arıza kaydınızı hemen oluşturabilir bu kampanyamızdan günün her saatinde faydalanabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr