canlı destek ariza kaydi canlı destek

Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim!

Kombi Servisi kampanyalara doymuyor… Kullanıcılarına özel çeşitli kampanyalar ile kullanıcı huzurlarına çıkıyor ve her zaman için bütçelerine uygun ekonomik kampanyalar ile hizmetlerini devam ettiriyor. Bugün de farklı bir kampanya ile huzurlarınızda… Online Kayıt Oluşturana İndirim! Kampanyası… Bu kampanya hakkında merak edilenleri makalemizde sunmuş bulunuyoruz. Makalemizi inceleyerek kampanyanın detaylarını ve kampanyadan yararlanma detaylarına ulaşabilirler.

Online Kayıt Ne Demektir?

Kombilerinizdeki arızalarda ve bakım ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakmak yerine online olarak site üzerinden kayıt oluşturma işlemidir.

Online Kayıt Nasıl Oluşturulur?

Kombi Tamircisi internet sitemizin ana sayfasında Kayıt Oluştur bölümü vardır. Burayı tıklayarak zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra sağ alt kısımda yer alan Gönder bölümünü tıklıyorsunuz ve kaydınız direk sistemimize düşüyor. Sisteme düşen online kaydınız alınıyor ve ekiplerimiz tarafından talep ettiğiniz uygulamalar yapılıyor. Online Kayıt sistemimiz ücretsizdir!

Online Kayıt Oluşturana İndirim! Kampanyasının Detayları

  • Kampanyamız yalnızda online olarak oluşturulan kayıtlarda geçerlidir.
  • Kampanya gereği her marka model ve çeşitteki kombilerin arızalarının onarılması, bakımlarının yapılması talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombilerin garanti sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir. (garantili ürünlere müdahale edemiyoruz)
  • Kampanyamız günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir.
  • Dilediğiniz gün ve zamanda online olarak kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Online olarak oluşturulan kayıtlarda %10 indirim direk olarak uygulanmaktadır.
  • İndirim servis ücretinde geçerli değildir, yalnızca arıza onarımlarında ve bakım işlemlerinde geçerlidir.
  • Online oluşturduğunuz kayıtlar sistemimize otomatik olarak düşeceği için kayıt alınıp alınmadığı konusunda şüpheniz olmasın, tarafımızca sizlere online kayıt oluşturduğunuza ve indirimden yararlandığınıza dair bildirim yapılacaktır.
  • Kampanyamız hizmet vermiş olduğumuz tüm bölgelerde geçerli olmaktadır. (Hizmet bölgelerimizi öğrenmek adına bizi arayabilirsiniz)

Kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bu kampanyamız ile hem yok yere çağrı merkezimizi arayarak dakikalarınızı kaybetmemiş oluyorsunuz hem de %10 sunulan indirimden yararlanmış oluyorsunuz. Bu nedenle de bu kampanyamızdan tüm tüketicilerimizin yararlanmasını bekliyoruz.

Kampanyamız hakkında yapılabilecek her tür değişiklik ve kampanyanın bitiş süresi Kombi Servisi tarafından gizli tutulmaktadır. Vakit geç olmadan bu kampanyamızdan yararlanmanızı önermekteyiz. Firmamız sizlere özel farklı kampanyaları ile huzurlarınızda olmaya da devam edecektir.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr