Nilüfer Kombi Servisi

Bursa Nilüfer Kombi Servisi

Bursa Nilüfer ilçesindeki her bir kullanıcısını memnun edebilecek hizmetleri sunan Nilüfer Kombi Servisi yıllardır sektöründe hizmettedir. Kombi konusunda kullanıcılarının ihtiyacı olan hizmeti sunmaya odaklanmakta olan firmamızı aradığınızda sizler de beklediğiniz hizmeti alabileceksiniz. Bu konuda sizlere hizmetlerimiz öncesi ve sonrası sizlere garanti verebilmekteyiz.

Nilüfer Kombi Servisi

Nilüfer Kombi Servisi Hakkında

Nilüfer ilçesinde 20 yıldan daha uzun süredir hizmette olan firmamız kombi konusunda uzman olan ekibi ile çalışmalarını başlatmıştır. Her alanda başarılı olan firmamızın bugüne kadar çözümlemediği arıza durumu yoktur. Çözümleri de genelde kesin ve kalıcı şekilde olmaktadır. Yani bizi tercih etmiş durumda olan her bir kullanıcımız her zaman beklentisine yanıt almış ve memnuniyeti yaşamış kullanıcılarımızdır. Bugünden sonra da yine huzurlarınızda yer alarak sizlere hizmette memnuniyet garantisi vermeye devam ediyor olacağız. Bizi tercih etmeye devam ederseniz kombi konusunda beklediğiniz hizmeti farklı arayışlarda olmadan tek bir seçim ile alabileceksiniz.

 • Nilüfer Kombi Servisi üstün başarıları, umduğunuzdan da kısa sürede sağladığı güvenilir hizmetleri, başarılı çözümlemeleri ve işini devam ettirdiği uzman kadrosu ile kesintisiz huzurunuzdadır.

Kombi Kullanıcılarına Birkaç Öneri

 • Kombi yılda bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Daha iyi kullanım, tasarruf ve uzun süreli kullanım açısından kombinizin bakımını ihmal etmeyin.
 • Kombi kullandığınız tesisatınız da temizliğe ihtiyaç duyar. Üç yılda bir kez yaptıracağınız tesisat temizliği işlemi ile daha iyi sonuçları daha uzun süre tasarrufu yaşayarak elde edersiniz. Bu yüzden tesisatınıza bakım yaptırmayı ihmal etmeyin.
 • Her kombi arızasına müdahale etmeyin. Kombi arızalandı ise resetleme işlemi uygulayın. Basınç düşük ise su basın, basınç yüksek ise fazla suyu alın. Dairenizde gaz olup kombinize gaz geldiğinden emin olun. Bu işlemler dışında hiçbir müdahale gerçekleştirmeyin. Bırakın işi uzmanı ve profesyoneli yapsın.
 • Kış döneminde kombi ısı ayarları ile sürekli oynamayın ve sürekli aç-kapa işlemi yapmayın. Kısık bir ayara getirin, ideal konfor sıcaklığınızı belirleyin ve kombiyi gece gündüz aralıksız kapatmadan açık bırakın.

Kombi kullanımı konusunda önerilerimiz bu şekildedir. Daha fazla bilgi için veya sormak istedikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Nilüfer İlçesinde Sunduğumuz Hizmet Bölgeleri

19 Mayıs – 23 Nisan – 29 Ekim – 30 Ağustos Zafer – Ahmet Yesevi – Akçalar – Alaaddinbey – Altınşehir – Ataevler – Atlas – Ayvaköy – Badırga – Balat – Balkan – Barış – Başköy – Beşevler – Büyükbalıklı – Cumhuriyet – Çalı – Çamlıca – Çatalağıl – Çaylı – Dağyenice – Demirci – Doğanköy – Dumlupınar – Ertuğrul – Esentepe – Fadıllı – Fethiye – Gökçe – Gölyazı – Görükle – Gümüştepe – Güngören – Hasanağa – Işıktepe – İhsaniye – İnegazi – İrfaniye – Kadriye – Karacaoba – Karaman – Kayapa – Kızılcıklı – Konak – Konaklı – Korubaşı – Kurtuluş – Kuruçeşme – Kültür – Makşempınarı – Minareliçavuş – Odunluk – Özlüce – Tahtalı – Unçukuru – Üçevler – Üçpınar – Ürünlü – Yaylacık – Yolçatı – Yüzüncüyıl

Nilüfer ilçesinde hizmet sunan firmamız; Nilüfer Demirdöküm Servisi, Nilüfer İmmergas Servisi, Nilüfer Baymak Servisi, Nilüfer Vaillant Servisi, Nilüfer Viessmann Servisi, Nilüfer Eca Servisi adı altında da hizmetlerini devam ettirmektedir. Adı geçen markalar ile bağlantımızın olmadığını yani yetkili servis olmadığımızı ve özel servis olarak kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (178 Yorum)

 1. Fatih Kılınçer dedi ki:

  Merhaba. ECA Proteus plus kombimi 8 yıldır kullanıyorum. Şu an sıcak su ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Daha önce banyo İçin ılıştırmak zorunda kaldığım yıkanma suyu şu an bir anlık ısınıyor ve sonrasında ılık ve soğuk su olarak akıyor. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fatih Bey… Ntc, tribün, akış şalteri, plaka eşanjör, fan, elektronik kart, üç yollu vana, diyafram, pompa gibi birçok parçada sorun olabilir. Net tespit ve çözüm için uzman servis ekibinin sorunu yerinde görmesi ve yerinde tespit yapması gerekir. Bu hususta kombiye kullanıcı olarak kesinlikle müdahalede bulunmamalısınız.

   1. Fatih kılınçer dedi ki:

    İlginiz için çok teşekkürler.

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

     Rica ederiz. Yardımcı olabildiysek ne mutlu…

 2. emre dedi ki:

  yararlı bilgiler için teşekkür ederim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Yardımcı olabildiysek ne mutlu…

 3. Ahmet çömez dedi ki:

  Demir döküm kalisto ısı derecesini 45 e ayarlıyorum 5 dk sonra 32 derece de sabit kalıyor benim ayarlarının ısıda kalmıyor böyle olunca ev ısınmıyor haliyle sorun me olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Sıcaklık 32°C ye düştükten sonra yeniden yükseliyorsa sorun yok denilebilir. Ancak 32°C den yukarıya çıkmıyor ve ısıtma da olmuyorsa; filtre-tesisat tıkalı olabilir, sensör, kart, pompa, üç yollu vana, eşanjör gibi parçaları da kontrol etmemiz gerekiyor.

Petek Yıkama