Narlıdere Kombi Servisi

İzmir Narlıdere Kombi Servisi

İzmir ilinin önemli semtlerinden biri olan Narlıdere ilçesinde kombi servis hizmeti sunuyor olmak bizler için ayrıcalıktır. Narlıdere Kombi Servisi adı altında başlattığımız hizmetlerimiz 20 yılı aşkın süredir kullanıcı memnuniyeti odaklı devam etmektedir. Her zaman alacağı hizmette güven ve kaliteyi aynı zamanda konfor ve memnuniyeti arayanların adresi olarak bilindik. Bu şekildeki çalışmalarımız da hızımız kesilmeksizin devam edecektir.

Narlıdere Kombi Servisi olarak yıllardır bu sektörde hizmet sunduğumuz için hangi müşterimiz hizmette ne ister ne arar bilinçliyiz. Bu yüzden her bir tüketicimize sunacağımız hizmetlerde onların yalnızca memnuniyetini değil huzur ve konforunu da düşünmekteyiz.

Narlıdere Kombi Servisi

Narlıdere Kombi Servisi İle Tanışın!

Firmamız kombi sektöründeki çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmıştır. Önceleri ufak bir ofis ve birkaç teknisyen ile başlatılan hizmet bugün en geniş hizmet ağının sahibi olarak onlarca teknisyen ile devam etmektedir. Amacımız her şeyden önce kullanıcılarımıza talebi olan hizmeti sunabilmektir. Bu nedenle kurulan firmamız yıllardır amaçları doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.

 • Narlıdere Kombi Servisi’nin sunduğu hizmetlerden yararlanmak istediğinizde firmamızı aramanız yeterlidir. Uzman ekibimizle sizlere hemen her konuda yardımcı olmaya hazır bulunuyoruz.

Kullanıcılara Birkaç Kombi Kulanım Önerisi

Ülkemizde en yoğun şekilde kullanılan cihazlar kombilerdir. Ancak yapılan araştırma kombilerin doğru şekilde kullanılmadığını göstermektedir. O halde doğru kullanım açısından sizlere birkaç öneride bulunalım.

 • Kombi bakımlarını ihmal etmeyin.

Sadece sağlıklı verim almak ya da tasarrufu yaşamak için değil can ve mal güvenliği açısından da bakımlar önemlidir. Yılda bir kez uzman desteği alarak kombinize bakım yaptırın.

 • Tesisatınızı 3 yılda bir kez temizletin.

Sağlıklı verim almak, uzun süre kullanım sağlamak, kış dönemlerinde sorun yaşamamak ve tasarrufu yaşamak için tesisat bakımı önemlidir. Uzman desteği alarak işlemi ihmal etmeden mutlaka yaptırın.

 • Kombiyi gece yatarken ya da kısa süreliğine evden çıkarken kapatmayın.

Özellikle de kış dönemlerinde yapılan bu hata sağlıklı verimin alınmamasına ve tasarrufun yaşanılmamasına neden olur. Doğru kullanım ise kombiyi kış dönemlerinde kapatmadan kısık bir ayara getirip çalıştırmaktır.

 • Kombiyi hem çok yüksek hem de çok düşük ayarda çalıştırmayın.

Yaz kış ısı ayarı ideal konfor sıcaklığına göre olmalıdır. Orta dereceler ideal konfor sıcaklığıdır. Orta sıcaklıkta kombinizi sabit kullanırsanız doğru kullanım sağlamış olursunuz.

Özellikle de bu önerileri dikkate alırsanız sağlıklı ve doğru kullanım sağlayabilirsiniz. Anlamadığınız her konuda ya da yardım almak istediğiniz konularda bizi arayabilirsiniz.

Tesisat Yıkama

Narlıdere İlçesinde Hangi Mahallelere Hizmet Veriyoruz?

2.İnönü – Altıevler – Atatürk  – Çamtepe  – Çatalkaya  – Huzur  – Ilıca  – Limanreis  – Narlı  – Sahilevleri  – Yenikale

Narlıdere ilçesinde; Narlıdere Baymak Servisi, Narlıdere Vaillant Servisi, Narlıdere Demirdöküm Servisi, Narlıdere Eca Servisi, Narlıdere Viessmann Servisi, Narlıdere Ferroli Servisi hizmetlerimiz de vardır. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalardan bağımsız bir şekilde özel servis olarak çalışmaktayız. Yetkili servis değiliz. Kombi kullanıcılarımızın talebi ve isteği ile özel servis hizmeti sunmaktayız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (118 Yorum)

 1. Zeynep Gültekin dedi ki:

  Bosch yoğuşmalı kombi modeli. 2 ay oldu eve döşettiğimiz ve sıcak su banyoya çok geç geliyor ve 50 dereceye aldık ama hâlâ su çok da sıcak sayılmaz.tesisatçı çağırdık aradaki mesafe uzaktır dedi ve hiçbir müdahale yapmadı. Burada yapılması gereken nedir ve bu mesafeyi uzun yapan bu sorunu yaşamamızı sağlayan kim?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım… Sensör, tribün, akış şalteri, üç yollu vana arızalı olabilir. Mix batarya yani sağa sola çevrilmeli batarya kullanıyorsanız, o da arızalanmış olabilir. Sıcak su tarafına soğuk su kaçmış olabilir. Bu sebeple de suyun ısınması olması gerekenden sürenin üzerine çıkar. Uzun süre su akıtarak suyun ısınmasını beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda önerilen ise başka bir batarya alarak deneme sağlamaktır. Sorunun tespiti için cihazı yerinde incelemek gerekiyor. Teknik destek için bizlere 0850 811 88 22 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Petek Yıkama