Küçükçekmece Kombi Servisi

İstanbul Küçükçekmece Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızın periyodik bakım ve arıza onarımlarını üstlenen Küçükçekmece Kombi Servisi yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile müşterilerine hizmet verme noktasında kaliteyi ön planda tutmayı başarmaktadır. Her geçen gün yenilenerek karşımıza çıkan hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Küçükçekmece Kombi Servisi bünyesinde hizmet veren tüm çalışanların eğitimli olması müşteriler ile ilişkilerde de başarılı olmasına yardımcı olmuştur.

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi

Teknik servis hizmeti noktasında sınır tanımayan Küçükçekmece Kombi Servisi başarılı çözümler ile bugünkü konumuna yükselmeyi başarmıştır. Kaliteden ve güven prensibinden hiçbir şekilde taviz vermeden hizmetlerini sunmaya devam etmiş olan servisimiz faaliyete başladığı günden bu yana daima yeniliklerin öncüsü olacak şekilde hareket etmiştir. Onarım tekniklerini belirleme noktasında teknolojiyi esas alan servisimiz hizmetlerini en kısa süre içerisinde tamamlanacak şekilde organize etmiştir.

 • Memnuniyet odaklı hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Küçükçekmece Kombi Servisi günün her anında göstermiş olduğu faaliyetleri ile gerek hizmetlerinde gerekse yedek parçalarında kaliteyi ön planda tutmuştur.

Hizmette Beklentiye Yanıt!

Pek çok servisin sunmuş olduğu hizmetin yanı sıra; hizmetlerinde her zaman için kaliteyi ön planda tutup, müşteri memnuniyetini esas alan Küçükçekmece Kombi Servisi yıllar içerisinde sorun çıkaran kombilerinizin problemlerini tespit ederek, en kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Gelişen ve değişen dünyamıza uyum sağlayacak bir hizmet sunabilmenin haklı gururu ile hareket eden servisimiz siz değerli müşterilerine kesintisiz ve güvenilir bir hizmet vaat etmektedir.

Küçükçekmece Kombi Servisi olarak işimizi her zaman doğru ve başarılı bir şekilde sürdürmeye odaklanmaktayız. Bu nedenle de kullanıcılarımızı mağdur edecek her tür hizmetten kaçınarak en yeni hizmetleri sunmayı hedef alarak huzurlarınıza çıkmaktayız.

Kombinin Hayatımızdaki Önemi Nedir?

Kış dönemlerinde ısınmak, yaz kış sıcak su elde etmek en önemli ihtiyaçlarımızdandır. Ülkemizde kombilerin kullanımı ile birlikte bu beklentilere en kısa sürede yanıt alabildik ve hala da almaktayız. Kombiler; rahatlığımız, konforumuz için önemlidir. Kombilerin olmadığı düşünüldüğünde hayatın zor olduğu da açığa çıkmaktadır.

Mesela kombi olmayan konutlarda ısınma nasıl sağlanır? Kullanılan ürün ne olursa olsun tek bir odada ısınma sağlanır. Diğer odaların ısınması açısından cihaz ayarları yükseltilir veya diğer odalar için de farklı ısıtıcılar kullanılmak zorunda kalınır. Peki bu durum ne derece iyi? O da ayrı bir şey… Bu şekilde ekstra masraf ekstra yakıt tüketimi olur. Yani kazanç yerine zarar edersiniz.

Kombi olmayan konutlarda bir de sıcak su için cihaz kullanmak gerekir. O da ya şofbenlerle olur ya da termosifonlarla… Yani yine bir masraf demektir. Hem cihaz alımında hem de kullanımında ekstra maliyet demektir.

İşte bu gibi örneklerden yola çıkarak kombiler hayatımızda en önemli yere sahip ve iyi ki var iyi ki kullanıyoruz diyebiliriz…

Memnuniyetiniz için En İyisi

Küçükçekmece’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Atakent – Atatürk – Beşyol – Cennet – Cumhuriyet – Fatih – Fevzi Çakmak – Gültepe – Halkalı Merkez – İnönü – İstasyon – Kanarya – Kartaltepe – Kemalpaşa – Mehmetakif – Söğütlü Çeşme – Sultan Murat – Tevfik Bey – Yarımburgaz – Yeni – Yeşilova

Küçükçekmece ilçesinde; Küçükçekmece Vaillant Servisi, Küçükçekmece Baymak Servisi, Küçükçekmece Demirdöküm Servisi, Küçükçekmece Ferroli Servisi, Küçükçekmece Eca Servisi, Küçükçekmece Viessmann Servisi hizmetlerini de sunuyoruz. Makalemizde adı geçen markalar ile bir anlaşmamız veya bağlantımız yoktur. Yani özel teknik servis hizmeti sunduğumuzu ve yetkili servis olmadığımızı bilmenizi isteriz. Müşterilerimiz bizi arar, özel servis olduğumuzu bilir bizler de beklediği hizmeti özel servis konumunda tüketicilerimizin onayı ile sunarız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (148 Yorum)

 1. Gökçe Karakurt dedi ki:

  İyi akşamlar Bosch eski kombi su verme vanası. Açılmıyor usta kombime su vermek istiyorum açılmıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Gökçe Hanım… Parça hiç dönmüyorsa muhtemelen sıkışmış olabilir. Pense yardımı ile parçayı sıkıştırarak, zarar vermeden çevirmeyi deneyin. Çevrilebiliyorsa işlem sonrası parçayı mutlaka aynı şekilde geri kapatın. Yine dönmezse veya işlem bir şekilde yapılamazsa bu aşamada teknik müdahale gerekir.

 2. Yüksel dere dedi ki:

  Bar yeşilde yani 1 de ama e 10 hatası veriyor suyu açıyorum su dolmuyor ne yapmalıyım ısıtma yapmıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Yüksel Bey
   Düşük su basınç problemidir. Resetleme işlemi yapmanız gerekiyor. Maksimum 3 resetleme işlemi sonrasında düzelme olmazsa servis yardımı almalısınız. Doldurma vanasıyla su basmanıza rağmen bar değeri sabit kalıyorsa basınç göstergesinde sorun vardır. Su basmanıza rağmen sorun devam etmekte ise doldurma musluğu basınç anahtarında sorun olabilir. Uzman teknik servis ekibimizden yardım almalısımız.

 3. Fehmi aslan dedi ki:

  mrh kombi airfel bar kendinden yükseliyor yükseldikçe su akıyor ne yapmak lazım peteklerde havasını suyunu alıyom yarım saatte tekrar bar yukseliyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Kombi içerisinde sürekli ısınıp soğuyan su genleşebilir. Genleştikçe de basınçta yükselmeler olabilir. Basınç yükselmesi sebebiyle su akıntısı sorunu olabilir.Doldurma musluğunu kontrol etmelisiniz. Musluk açık kalmışsa kapatmalısınız.Eğer sorun devam ederse uzman teknik servislerimizden yardım almalısınız.

Petek Yıkama