Kombi Teknik Servis

Kombi Tamircisi

1994 yılından bugüne kadar her marka kombinizle ilgili tamir bakım montaj işlemi sunan Kombi Tamircisi müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Düzenli olarak genel eğitimler düzenleyerek teknisyenlerinin daima değişen teknolojide ki güncelliklerden haberdar olmasını sağlayan Kombi Teknik Servis bünyesin de bulundurduğu her bir çalışanını hizmete en iyi şekilde hazırlamaktadır. Kombinizin markasının önemi olmadığı firmamız da sorunlar da önem taşımamaktadır.
20 yıllık deneyimlerimiz dâhilinde her arızayı çözüme kavuşturuyor, garanti dışı hizmet verdiğimiz cihazlarınızı eski performansına kavuşturuyoruz. Hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerinizin tümüne tamir bakım hizmetimiz mevcuttur. Özenle yapılması gereken kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonellik ile gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinizi güvenli ellere teslim edin. Hizmette öncesi ve sonrası aklınıza soru takılmasın.

Kombi Teknik Servis olarak huzurlarınıza çıkan firmamız sizlere her zaman her konuda güven sunmaktadır. Bu güveni sunarken de sizlerden bir beklenti ummamaktadır. Bu açıdan da diyebiliriz ki Kombiniz mi arızalandı? Artık bu durumu dert etmeyin ve her zaman için yapmanız gereken servis arayışı içerisinde bulunmayın. Sorunlarınızı aktarmak ve her zaman yardımlar almak için bizlere ulaşın sizlere uzman olan ekibimizle yardımcı olmaya çalışalım ki sorunlarınız her zaman bizlerin müdahalesi sonrasında son bulabilsin. Sizlere de yaşamak isteyip de yaşayamadığınız kalıcı memnuniyeti yaşamak kalsın…

Çözümü Olan ve Hizmet Verilen Arızalar

Sıcak su, petekler ısınmıyor, çalışmıyor, ateşleme yapmıyor, ses yapıyor, elektrik gelmiyor, su akıtıyor, su basılamıyor, devreye girmiyor, sıcak su aşırı ısınıyor, soğuk su akmıyor, kırmızı ışık yanıyor, basınç düşüyor, basınç yükseliyor, arızaya geçiyor, sıcak suda petekler çalışıyor gibi.

Yedek Parça Hizmetlerimiz

Tamiri yapılamayan parçalar Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, hava prujörü, swich, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı, limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyonizasyon elektrodu, blok.

Tamir ve değişimi olan parçalar Ana eşanjör, fan, elektronik (beyin) kart, pompa,  üç yollu vana.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Gaz alarm cihazı ve regülatör cihazlarını da servisimizden temin edebilirsiniz. BU CİHAZLARA İSE 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hangi konuda olursa olsun yardım ve bilgi amacı ile Kombi Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (10 Yorum)

 1. Versen vx 24 fi marka 9 yıllık bi kombi için üzerindeki 2 adet ayar düğmesi arıyorum yardım ci olur musunuz

  1. Merhaba Mehmet Bey… Firmamızda parça satışı yok maalesef. Düğmeler kırıksa değişimi gerekir. Düğmeler boşa dönüyorsa elektronik kart arızası olabilme ihtimali var. Servis yardımı almanızı öneririz.

 2. Merhaba protherm marka kombimizin gaz valfi değişimi yapildı. Parça değişiminden sonra sıcak su açıkken kombi sürekli yanıp sönüyor. Bu sırada suda soguyup ısınıyor. Değişimi yapan servis böyle çalışması normal deyip tekrar gelmedi. Bunun üzerine başka bir servis çağırdım. Gelen 2. Servis gaz valfinin modülasyon ayarının yapılması lazım dedi. Bu işlem için 350 tl istedi. İlk gelen servisi arayıp durumu anlattım ama bu parçaya modülasyon ayarı yapılmaz dedi. Şu an kombi sürekli olarak yanıp sönüyor. Yanarken ateş çok kuvvetli yanıyor ardından tamamen sönüyor ve bu şekilde devam ediyor. Burdaki problem modülasyon ayarından mı kaynaklı yoksa farklı bir problemmi var. Bayrampaşaya servisiniz varmı ve kredi kartı gecerli mi. Teşekkür ederim.

  1. Merhaba Mehmet Bey… Anlattığınız kadarıyla bir gaz ayarı gerekebilir ancak onun maliyeti bu kadar yüksek olmaz. Cihazı tabi yerinde görüp incelemeden bu konuda bilgi aktarmak çok zor. Bu yüzden bi detaylı inceleme gerekir. Bayrampaşa ilçesine hizmet veriyoruz. Ayrıca ödemelerde kredi kartı da geçerlidir. 444 1 837 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 3. Eca Calora kombinin kalorifer gidis suyu sicakligi min 40oC ,bun bahar mevsiminde fazla gelebilmekte;bu gidis suyu sicakligini 20oC ‘a getirilebilirmi?

  1. Merhaba Sezgin Bey… Belirttiğiniz sıcaklık değeri fabrika çıkış sıcaklığıdır. Kombinin en düşük sıcaklık değeri 40°C ise aşağıya düşürülemez.

 4. Kolay gelsin baykan kombimle ilgili bi sıminti yasiyorum petekler ve su isinmiyor e2 arizasi veriyor servisci gelip sensorleri degistirdi gitti ama ayni hata devam ediyor çözüm nedir acaba

  1. Merhaba Kadir Bey… Baykan kombilerde E2 arıza kodu atık gaz yolu ile alakalı bir sorundur. Kombiniz hermetikse yani bacası camdan veya balkondan dışarı uzanıyorsa fan, prosestat veya anakartta sorun olabilir. Yine de tabi net teşhis için sorunu yerinde görmek gerekir.

 5. Merhaba Baymak kombimde 88 hatası alıyorum ekran kısmında vurunca kombi çalışıyor ama tekrar 1 gün sonra aynı hatayı alıyorum

  1. Merhaba Gönül Hanım… Kombinizde elektronik kart arızası var. Teknik açıdan karta müdahale edilmesi için servis yardımı almanız gerekir.

Petek Yıkama