444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Kombi Teknik Servisslogan
down
Paylaş:

1994 yılından bugüne kadar her marka kombinizle ilgili tamir bakım montaj işlemi sunan Kombi Tamircisi müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Düzenli olarak genel eğitimler düzenleyerek teknisyenlerinin daima değişen teknolojide ki güncelliklerden haberdar olmasını sağlayan Kombi Teknik Servis bünyesin de bulundurduğu her bir çalışanını hizmete en iyi şekilde hazırlamaktadır. Kombinizin markasının önemi olmadığı firmamız da sorunlar da önem taşımamaktadır.
20 yıllık deneyimlerimiz dâhilinde her arızayı çözüme kavuşturuyor, garanti dışı hizmet verdiğimiz cihazlarınızı eski performansına kavuşturuyoruz. Hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerinizin tümüne tamir bakım hizmetimiz mevcuttur. Özenle yapılması gereken kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonellik ile gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinizi güvenli ellere teslim edin. Hizmette öncesi ve sonrası aklınıza soru takılmasın.

Kombi Teknik Servis olarak huzurlarınıza çıkan firmamız sizlere her zaman her konuda güven sunmaktadır. Bu güveni sunarken de sizlerden bir beklenti ummamaktadır. Bu açıdan da diyebiliriz ki Kombiniz mi arızalandı? Artık bu durumu dert etmeyin ve her zaman için yapmanız gereken servis arayışı içerisinde bulunmayın. Sorunlarınızı aktarmak ve her zaman yardımlar almak için bizlere ulaşın sizlere uzman olan ekibimizle yardımcı olmaya çalışalım ki sorunlarınız her zaman bizlerin müdahalesi sonrasında son bulabilsin. Sizlere de yaşamak isteyip de yaşayamadığınız kalıcı memnuniyeti yaşamak kalsın…

Çözümü olan ve hizmet verilen arızalar

Sıcak su, petekler ısınmıyor, çalışmıyor, ateşleme yapmıyor, ses yapıyor, elektrik gelmiyor, su akıtıyor, su basılamıyor, devreye girmiyor, sıcak su aşırı ısınıyor, soğuk su akmıyor, kırmızı ışık yanıyor, basınç düşüyor, basınç yükseliyor, arızaya geçiyor, sıcak suda petekler çalışıyor gibi.

Yedek parça hizmetlerimiz

Tamiri yapılamayan parçalar Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar Ana eşanjör, fan, elektronik (beyin) kart, pompa,  üç yollu vana.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Gaz alarm cihazı ve regülatör cihazlarını da servisimizden temin edebilirsiniz. BU CİHAZLARA İSE 2 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hangi konuda olursa olsun yardım ve bilgi amacı ile Kombi Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

  1. Merhaba Baymak kombimde 88 hatası alıyorum ekran kısmında vurunca kombi çalışıyor ama tekrar 1 gün sonra aynı hatayı alıyorum

   1. Merhaba Gönül Hanım… Kombinizde elektronik kart arızası var. Teknik açıdan karta müdahale edilmesi için servis yardımı almanız gerekir.

  2. Kolay gelsin baykan kombimle ilgili bi sıminti yasiyorum petekler ve su isinmiyor e2 arizasi veriyor servisci gelip sensorleri degistirdi gitti ama ayni hata devam ediyor çözüm nedir acaba

   1. Merhaba Kadir Bey… Baykan kombilerde E2 arıza kodu atık gaz yolu ile alakalı bir sorundur. Kombiniz hermetikse yani bacası camdan veya balkondan dışarı uzanıyorsa fan, prosestat veya anakartta sorun olabilir. Yine de tabi net teşhis için sorunu yerinde görmek gerekir.

  3. Eca Calora kombinin kalorifer gidis suyu sicakligi min 40oC ,bun bahar mevsiminde fazla gelebilmekte;bu gidis suyu sicakligini 20oC ‘a getirilebilirmi?

   1. Merhaba Sezgin Bey… Belirttiğiniz sıcaklık değeri fabrika çıkış sıcaklığıdır. Kombinin en düşük sıcaklık değeri 40°C ise aşağıya düşürülemez.