Kombi Teknik Servis

Kombi Tamircisi

1994 yılından bugüne kadar her marka kombinizle ilgili tamir bakım montaj işlemi sunan Kombi Tamircisi müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Düzenli olarak genel eğitimler düzenleyerek teknisyenlerinin daima değişen teknolojide ki güncelliklerden haberdar olmasını sağlayan Kombi Teknik Servis bünyesin de bulundurduğu her bir çalışanını hizmete en iyi şekilde hazırlamaktadır. Kombinizin markasının önemi olmadığı firmamız da sorunlar da önem taşımamaktadır.
20 yıllık deneyimlerimiz dâhilinde her arızayı çözüme kavuşturuyor, garanti dışı hizmet verdiğimiz cihazlarınızı eski performansına kavuşturuyoruz. Hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerinizin tümüne tamir bakım hizmetimiz mevcuttur. Özenle yapılması gereken kombi tamir ve bakım işlemlerini profesyonellik ile gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinizi güvenli ellere teslim edin. Hizmette öncesi ve sonrası aklınıza soru takılmasın.

Kombi Teknik Servis olarak huzurlarınıza çıkan firmamız sizlere her zaman her konuda güven sunmaktadır. Bu güveni sunarken de sizlerden bir beklenti ummamaktadır. Bu açıdan da diyebiliriz ki Kombiniz mi arızalandı? Artık bu durumu dert etmeyin ve her zaman için yapmanız gereken servis arayışı içerisinde bulunmayın. Sorunlarınızı aktarmak ve her zaman yardımlar almak için bizlere ulaşın sizlere uzman olan ekibimizle yardımcı olmaya çalışalım ki sorunlarınız her zaman bizlerin müdahalesi sonrasında son bulabilsin. Sizlere de yaşamak isteyip de yaşayamadığınız kalıcı memnuniyeti yaşamak kalsın…

Çözümü Olan ve Hizmet Verilen Arızalar

Sıcak su, petekler ısınmıyor, çalışmıyor, ateşleme yapmıyor, ses yapıyor, elektrik gelmiyor, su akıtıyor, su basılamıyor, devreye girmiyor, sıcak su aşırı ısınıyor, soğuk su akmıyor, kırmızı ışık yanıyor, basınç düşüyor, basınç yükseliyor, arızaya geçiyor, sıcak suda petekler çalışıyor gibi.

Yedek Parça Hizmetlerimiz

Tamiri yapılamayan parçalar Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, hava prujörü, swich, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı, limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyonizasyon elektrodu, blok.

Tamir ve değişimi olan parçalar Ana eşanjör, fan, elektronik (beyin) kart, pompa,  üç yollu vana.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Gaz alarm cihazı ve regülatör cihazlarını da servisimizden temin edebilirsiniz. BU CİHAZLARA İSE 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hangi konuda olursa olsun yardım ve bilgi amacı ile Kombi Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (106 Yorum)

 1. Rıdvan Okatar dedi ki:

  Merhaba,
  Ariston tx 24 mffi kombide sıcak su yeterli ısınmıyor, ısıtma tarafında sorun yok, akış sensörünü değiştirdim, ntc sensörü sağlam, eşanjörde kireç temizliği, baca temizliği yaptım ama düzelmedi, sorun ne olabilir?
  Teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Rıdvan Bey… Ntc, tribün, akış şalteri, plaka eşanjör, fan, elektronik kart, üç yollu vana, diyafram, çift eşanjörlü kombilerde pompa gibi birçok parça bahsettiğiniz soruna sebep olabilir. Teknik destek almanızı tavsiye ederiz.

 2. Arif pür dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin termodinamik sofbenim var ancak soguktanmidir nedir kendi kendine şofben yaniyor2 sn sürmüyor kapanıyor bunu ayarlamanin bı yöntemi varmı bu ara gece – 15 leri görüyoruz sık yapar oldu çözümü nedir bilgi verir misiniz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Arif Bey… Cihaz açık ortamdaysa tam randımanlı çalışmayabilir. Sizin kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir şey yok. Cihaz yerinde görülmeli ve sorun teknik ekip tarafından tespit edilmeli.

Petek Yıkama