canlı destek ariza kaydi canlı destek

Vitopend 100 Arıza Kodları

Vitopend 100 Arıza Kodları ile ilgili bilgi almak isteyen tüketicilerimiz bu sayfamızdaki yazımızı incelemelidir. Yazımızda detaylı olarak Vitopend 100 Arıza Kodları ve açıklamaları belirtilmiştir.

A0 Arıza Kodu : Brülörün blokajın da gaz bağlantısının basınç sistemi düşmüş. Gazla alakalı olarak arıza mevcut. Cihaz bu kodda ateşleme yapmayabilir. Sağlıklı verim sağlamayabilir. Vitopend 100 Kombi Servisi ile görüşünüz.

E0/F6 Arıza Kodu : Brülör blokajında baca sistemi ile alakalı baca gazı sensörünün kapalı konuma geçtiğini belirleyen hata kodudur. Teknik Servis ile irtibata geçip sorunu çözümleyiniz.

vitopend 100 kombi kodlari, vitopend 100 hata kodlari

vitopend 100 ariza kodlarinin anlamlari

F2 Arıza Kodu : Brülör hata veriyor ve buna bağlı olarak da limit termostat atmış olabilir. Bu esnada tüketicinin müdahale edeceği herhangi bir durum olmamaktadır. Viessmann Servisi ile irtibata geçiniz.

F2/F3 Arıza Kodu : Brülör çalışır durumdayken cihaz alev almış durumda. Ateşleme elektrotların da veya iyonizasyon da sorun olabilir. Net çözüm için servis tarafından müdahale gerekir.

F4 Arıza Kodu : Cihaz ateşleme işlemini gerçekleştiriyor ama alevi algılayamadığından sönme yapıyor ve cihazın çalışması duruyor. İyonlarda, gaz valfinde, ateşleme elektrotlarında yahut elektronik kartta arıza olabilir. Servis tarafından görülmesi gerekir.

F30 Arıza Kodu : Peteklere ısı gitmesin de etmen olan ntc sensörün de hasar oluşmuş. Kaloriferlerden sıcaklık alınamayabilir. Viessmann Vitopend 100 Servisi ile görüşerek sorunun çözümü hakkında detaylı bilgi alınız.

F38 Arıza Kodu : Kaloriferlere sıcaklık veren ntc’de temassızlık mevcut. Temassızlık söz konusu olduğu için elektronik kart sensörü göremiyor ve otomatik olarak petekler ısınmıyor. Sensörde ki temassızlığın giderilmesi için Viessmann Servisi numarasını arayarak ekipler ile görüşünüz.

F51 Arıza Kodu : Sıcak suyun gelmesin de etkili olan ntc sensörün de ya arıza oluşmuş yada kısa devre oluşmuş. Bu yüzden de Vitopend 100 kombi sıcak su akıtmıyor. Sorunun çözümü için teknik servisi arayınız.

B0/B8 Arıza Kodu : Baca sistemi ile alakalı olan baca gazı sensörünün temassızlık yaşadığını veya sensör de kısa devre meydana geldiğini belli eden arıza kodudur. Ntc sensör elektronik kart tarafından algılanamıyor. Viessmann Kombi Servisi‘nden destek alınız.

Vitopend 100 Arıza Kodları arasında anlamadığınız bir durum olduğunda ya da bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr