canlı destek ariza kaydi canlı destek

Vcw Arıza Kodları

Vcw Arıza Kodları hakkında bilgilere ulaşmak zordur. Vaillant markasına ait en eski modeller arasında ilk sırada yerini alan Vcw model kombiler hakkında bilgilere ulaşmanız adına bu yazımızı oluşturmuş bulunuyoruz. Vaillant Vcw Arıza Kodları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüketicilerimiz var ise yazımızı incelemelidir. Bu yazımızda hiçbir yerde bulamayacağınız arıza kodları, anlamları ve çözüm seçenekleri yer almaktadır. Bilgileri de inceleyerek göreceksiniz ki kullanıcı olarak yapılması gereken ve yapılmaması gereken uygulamalar bulunmaktadır.

Cihaz sıcak su-kalorifer konumunda verim sağlamıyorsa;

Cihazın şalteri açık ve kırmızı ışık yanmakta mıdır?

*Hayırsa; kombiye elektrik girişi var mı bakınız. Varsa kartın üzerin de yer alan iki amperlik sigorta arızalı yahut atık olabilir.

*Evetse kombide herhangi bir sorun yok demektir.

vcw kombi kodlari, vcw ariza kodlarinin anlamlari

vcw kombi hata kodlari

*Evet ise cihazın gaz modülasyon kartında arıza oluşmuş olabilir.

*Hayır ise bir arıza söz konusu değildir. Bu durumda yardımları Vaillant Kombi Servisi‘nden almanızda fayda vardır.

Pompa çalışıyor mu?

*Cihaz iki konumda da çalışır vaziyette ise bir aksaklık söz konusu değildir.

*Çalışmıyor ise regler kartında, trafosunda, besleme trafosunda, pompasın da yada limit termostatın da sorun meydana gelmiş demektir. Vaillant Kombi Servisi ile irtibata geçiniz.

Üç yollu vana hareket halinde mi?

*Evet ise baca kartı, fan motoru yada ana kartı hasar görmüş olabilir. Vaillant Servis ile görüşmeniz gerekir.

*Hayır ise kombinin su barını kontrol ediniz. Düşmüş ve cihaz bu yüzden böyle bir arıza veriyor olabilir. 1,5 bara ayarlamanız gerekir. Eğer basınç standart seviyedeyse conta yahut kılcal borular sorunlu olabilir. Vaillant Servisi telefonuna ulaşıp yardım talebin de bulunmanız gerekir.

Vcw Arıza Kodları hakkında sunulan bilgileri incelemeye aldığınızda yapabileceğiniz işlemleri uygulamalısınız. Uygulamayı yapamadığınız durumlarda ya da uygulama yapmanıza rağmen düzelmelerin olmadığı durumlarda mutlaka servisten yardım almanız gerekir. Bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olabilmek adına var olan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Yani Vcw Arıza Kodları hakkında bilgi dışında yardımlar da almak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Amacımız sizlere yardımcı olmak ve tüm çabamız da sorunlarınızda kesin çözümler sunmaktır.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr