canlı destek ariza kaydi canlı destek

Victrix Arıza Kodları

Victrix Arıza Kodları nı merak edenler sayfamızı incelemelidir. Bu sayfamızda siz Victrix kombi kullanıcılarına özel Victrix Arıza Kodları hazırlanarak sunulmuştur.

01 Arıza Kodu : Victrix kombi ekranında beliren 01 hata kodunun anlamı cihazın ateşleme yapmamasıdır. Gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Gaz vanalarının açık ya da kapalı olduğu konusunda bilgi sahibi değilseniz bu durumda direk ocağınızı deneyin. Ocak çalışıyor ise gaz vanaları açık durumda demektir. Vanalarda sorun yok ise kombiyi kapatıp açın (kombiyi resetleyin). Sorun hala düzelmedi ise bu durumda gaz grubunda, ana kartta ya da elektrotlarda sorun var diyebiliriz. İmmergas Servisi’ni aramalı yardım istemelisiniz.

02 Arıza Kodu : Kombide aşırı ısınma sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda kombi kendini bir süreliğine kullanıma kapatabilir. Bir süre kadar beklemeli sorun hala yaşanıyor ise İmmergas Kombi Servisi’ni aramalısınız.

05 Arıza Kodu : Victrix kombi ekranında bu uyarı kodu belirdiğinde petekleriniz ısınmaz. Çünkü kalorifer ntc sinin arızalı olduğu anlamına gelir. Parça değişimi gerekebilir. Bu nedenle de İmmergas Servisi’ni aramalısınız.

06 Arıza Kodu : İmmergas Victrix kombi ekranında bu uyarı kodu belirdi ise tüketici olarak sıcak su alamazsınız. Bunun sebebi ise sıcak su sensöründe sorun olmasıdır. Bu durumda sorunun çözümlenmesi adına İmmergas Kombi Servisi ile görüşüp yardım almalısınız.

victrix kombi kodlari, victrix ariza kodlarinin anlamlari

victrix hata kodlari nelerdir

08 Arıza Kodu : Kombi reset selektör sorunu olduğunda bu uyarı kodunu vermektedir. Yani bu durumda cihaza reset atamayabilirsiniz. İmmergas Servisi’ni arayıp bu konuda yardım alınız.

09 Arıza Kodu : Dar ayar işlevi aktif olduğunda Victrix kombi bu hata kodunu vermektedir. Bu durumda tüketici olarak bir süre cihazı denemelisiniz. Sorunun hala devam ettiği durumlarda ise İmmergas Kombi Servisi’nden yardım isteyiniz.

10 Arıza Kodu : Victrix kombinin sirkülasyonu başarı ile tamamlamadığını belirten hata kodudur. Bu durumda sorun pompa ile alakalı olabilir. Yani cihaza müdahale etmemeli direk olarak İmmergas Servisi’ni arayarak yardım talep etmeniz gerekmektedir.

15 Arıza Kodu : Kombide programlama (konfigurasyon) sorunu olduğunda ekranda 15 hata kodu belirmektedir. İmmergas kombiye ayar yapılması gerektiği için direk olarak servisi aramalı yardım istemelisiniz.

16 Arıza Kodu : Victrix kombide vantilatör hatası yaşandığında ekranda 16 arıza kodu belirmektedir. Bu durumda cihaza müdahale edemezsiniz. Direk olarak İmmergas Victrix Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

20 Arıza Kodu : Cihaz alevlemeyi engellediği zaman ekranda bu uyarı kodu belirir. Bu durumda tüketici olarak cihaza reset atmalısınız. Reset sonrasında cihazda hiçbir düzelme olmuyor ise İmmergas Servisi’ni aramalısınız.

27 Arıza Kodu : Kombinin içinde bulunan suyun yetersiz devir daim yaptığını belirten uyarı kodudur. Bu durumda tüketici olarak Victrix Kombi Servisi’ni arayarak yardım talebinde bulunmanız gerekmektedir.

31 Arıza Kodu : Victrix kombinin kumanda panelinde sorun olduğunu belirten hata kodudur. İmmergas Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

37 Arıza Kodu : Cihaza gelen voltajlarda güç gerilimi yaşandığı zaman ekranda 37 hata kodu belirmektedir. Bu durumda cihazın voltajları düşüyor diyebiliriz. Bu konuda önerimiz regülatör cihazının kullanılmasıdır. Victrix kombi bu uyarı kodunu sıklıkla veriyor ise kombi parçaları arıza görebilir ve sizlere sorun yaşattırabilir. Regülatör hakkında bilgi ve yardım için İmmergas Victrix Servisi telefonunu arayarak bilgileri ve yardımları alabilirsiniz.

Victrix Arıza Kodları konusunda sunulan bilgileri okudunuz. Bu konuda yine de sorularınız olur ise bizlere ulaşabilirsiniz. Veya yaşadığınız arıza durumlarında Victrix Arıza Kodları başlığı altında yer alan sayfamızı inceleyerek de bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr