canlı destek ariza kaydi canlı destek

Nike Star Arıza Kodları

Nike Star Arıza Kodları nın sunulduğu sayfamızı incelemenizi öneririz. Nike Star Arıza Kodları sırasıyla bu sayfamızda sizlere özel olarak sunulmuştur.

01 Arıza Kodu : İmmergas Nike Star kombi ekranında beliren 01 hata kodu kombinin ateşleme yapmadığını göstermektedir. Bu durumda ana kartta, elektrotlarda, gaz grubunda veya cihazın iyonizasyonunda problem var diyebiliriz. Yapılması gereken ise İmmergas Kombi Servisi’ni arayarak yardım istemektir.

02 Arıza Kodu : Cihazda aşırı ısınma sorunu olduğunu belirten hata kodudur 02 arıza kodu. Bu sorun ya limit termostatının arıza yapmasından ya da kombinin fazla ısınma sebebi ile problem yaratmasından kaynaklanabilir. İmmergas Servisi’nden yardım alınız.

nike star kombi kodlari, nike star hata kodlari

nike star ariza kodlarinin anlamlari

03 Arıza Kodu : Nike Star kombide duman termostatı arıza yaptığında ekranda beliren hata kodudur. Nike Star Kombi Servisi’ni arayarak sorunun çözümlenmesi için yardım alınız.

04 Arıza Kodu : Nike kombide elektro mekanik kontaklar da problem olduğunda bu uyarı kodu belirmektedir. Sorunun hem teşhisi hem de çözümü için İmmergas Servisi’ni aramalısınız.

05 Arıza Kodu : Nike Star kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise petekleriniz ısınmaya bilir. Çünkü bu durumda kalorifer tesisatı sensörün de sorun var diyebiliriz. Problemin çözümlenmesi için İmmergas Kombi Servisi’ni aramalısınız.

06 Arıza Kodu : Cihazın sıcak su sensöründe problem olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda tüketici olarak sıcak su alamayabilirsiniz. İmmergas Servisi’nden yardım alırsanız sorun çözümlenecektir.

10 Arıza Kodu : Kombinin tesisat su ayarının olması gereken değerin altında olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda Nike Star kombiye altında yer alan doldurma musluğu ile 1,5 bar değerine ulaşana kadar su basmanız gerekmektedir. Su basma işlemi sonrasında kombi yeniden çalışacaktır.

20 Arıza Kodu : Nike Star kombide parazit alev oluştuğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda cihaza müdahale etmemeli İmmergas Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

27 Arıza Kodu : İmmergas Nike Star kombi devirdaimi yeterli derecede yapmadığı zaman ekranda 27 arıza kodu belirmektedir. Sorunu anlamak aynı zamanda çözüm sağlamak için İmmergas Servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

28 Arıza Kodu : Nike kombide sızıntı olduğunu belirten hata kodudur. Bu gibi durumlarda görmeden var sayımlı bilgiler vermek mümkün değildir. Bunun için direk olarak İmmergas Servisi’ni arayarak sorunun çözümlenmesi için yardım alınız.

31 Arıza Kodu : Nike kombinin oda termostatı ile bağlantısının koptuğunu belirten hata kodudur. Bağlantısının yeniden yapılması için sizin İmmergas Servisi numarasından yardım almanız gerekmektedir.

Nike Star Arıza Kodları konusunda sunulan bilgiler dışında sorularınız olursa da mutlaka bizleri arayın. Kusursuzluğa önem veren ekibimiz sizlere Nike Star Arıza Kodları karşısında gereken yardımları sunacaktır.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr