canlı destek ariza kaydi canlı destek

Eolo Star Arıza Kodları

Eolo Star Arıza Kodları nı merak edenler ya da bilgi sahibi olmak isteyenler… Sayfamızı incelemelisiniz… Bu yazımızda sizlere Eolo Star Arıza Kodları hakkında ayrıntılı bilgileri sunmuş bulunuyoruz.

01 Arıza Kodu : Kombi ateşleme yaparken arıza verdiğini belirten koddur. Kullanıcı kombinin altında bulunan gaz vanaları açık mı kontrol etmelidir. Eğer vanalar açık ise cihaza reset atılması gerekir. Resetten sonra da kombi düzelmiyor ise ana kart, gaz gurubu, elektrotlar veya iyonizasyon da arıza olabilir. İmmergas Eolo Star Servisi tarafından müdahale edilmesi gerekir.

02 Arıza Kodu : Bu arıza kodunda kombi de kırmızı ışık yanması meydana gelir. 02 arıza kodu cihazın aşırı ısındığını ve bloke olduğunu gösterir. Bu süre içerisin de bir süre bekleyiniz. Şayet kombi düzelmez ise limit termostat (aşırı ısı termostatı) hasar görmüş olabilir. Teknik servis tarafından kombinin görülmesi gerekir.

eolo star kombi kodlari, eolo star kombi hatalari

eolo star ariza kodlarinin anlamlari

05 Arıza Kodu : Cihazdan sıcak su gelmesin de etmen olan parçalardan ntc sensörün de arızanın oluştuğunu gösteren koddur. Bu kod ekran da var olduğu sürece Eolo Star kombiden sıcak su alınamaz ve kombi de sarı ışık yanmaya başlar. İmmergas Servisi ile iletişime geçerek servis çağırınız.

06 Arıza Kodu : Petekleri ısıtmaya yarayan sensör de arıza oluştuğunu gösteren arıza kodudur. Bu arıza kodu ekrana geldiği sırada cihaz kombi de sarı ışık yanması meydana gelir. Petekler ısınmayabilir veya istenilen verim alınamayabilir. Servis çağırmanız gerekir.

10 Arıza  Kodu : Kombinin su bar ayarının düşük olduğunu belirten koddur. Eğer kombinin suyu 0,5 barın altına düşmüş ise cihaz 10 arızasını verir ve kombiden verim alınamaz. Basıncı 1 ile 2 arasına getirdiğiniz zaman cihazın düzeldiğini göreceksiniz. Sonrasın da ise kullanımına devam edebilirsiniz.

11 Arıza Kodu : Kombinin hava akışının sorunlu olduğunu belirleyen arıza kodudur. Eğer cihaz tipiniz bacalı ise baca tıkanmış, hermetikse fan motoru veya hava prosestatı sorunlu olabilir. İmmergas Servis tarafından müdahale edilmesi gereken bir durumdur.

27 Arıza Kodu : Tesisat içerisin de su devirdaimini gerçekleştiremiyor. Pompada sorun olabilir. Cihaz ateşleme yapmayabilir, ses yapabilir, sıcak su akıtmayabilir veya petekleri ısınmama gibi birçok arıza verebilir. İmmergas Servisi telefonunu arayarak sorunu bildiriniz.

28 Arıza Kodu : Kombi tesisatın da yahut elektriksel kaçak olabilir. Sorunun tam olarak neyden kaynaklı olduğunu anlayabilmek için servisi çağırmanız gerekiyor.

31 Arıza Kodu : Uzaktan kumanda paneliyle irtibat konusun da sorun yaşandığını belirten koddur. İmmergas Kombi Servisi’nden yardım isteyiniz.

Eolo Star Arıza Kodları konusunda yardım ya da bilgileri almak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Konusunda yıllardır uzmanlığını kanıtlayan ekibimiz ile sizlere Eolo Star Arıza Kodları konusunda gereken yardımları gün boyu sunmaya hazırız.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr