canlı destek ariza kaydi canlı destek

Eolo Mini Arıza Kodları

Sayfamızda Eolo Mini Arıza Kodları hakkındaki tüm bilgiler bulunmaktadır. Eolo Mini kombi kullanıcıları ekranda bir hata kodu belirdiğinde Eolo Mini Arıza Kodları başlığı altında yer alan bu sayfamızı inceleyerek bilgiler almalıdır.

01 Arıza Kodu : Eolo Mini kombinin ateşlemeyi başarılı şekilde yapmadığını belirten hata kodudur. Sorun düzelmediği taktirde ateşleme elektrotları, gaz valfi ya da elektronik kartta sorun var diyebiliriz. Bunun için Eolo Mini Servisi’ni aramalısınız.

02 Arıza Kodu : Cihaz fazla ısınma durumunda içinde bulunan limit termostatı devreye girip cihazın çalışmasını durdurur yani cihazı bloke eder. Eolo Mini kombi ekranında bu kod belirdi ise cihaz termostat sorunu yaşıyordur ve parça işlevini sağlamıyordur. Bu durumda sorunun çözümlenmesi için İmmergas Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

eolo mini kombi hatalari, eolo mini kombi kodlari

eolo mini ariza kodlarinin anlamlari

03 Arıza Kodu : Eolo Mini kombi ekranında bu arıza kodu belirdi ise cihazda hava akış sorunu var demektir. Kullanılan Eolo Mini kombi eğer hermetik ise atık gaz sisteminde aktif olan fan, prosestat ya da anakart gibi parçalarda sorun olabilir. Bacalı tip cihazlarda ise bu sorun olduğunda önce baca çekişi kontrol edilmelidir. Baca tıkalı olabilir. Tıkalı ise temizlenmelidir. Baca tıkalı değilse eğer baca sensöründe sorun olabilir. Bu arıza durumunda uzman yardımı almalısınız.

05 Arıza Kodu : Gönderme sonucunda sorun meydana geldiğini belirten hata kodudur. Bu durumda servisin gelip sorunu tespit etmesi gerekmektedir. İmmergas Servisi’ni arayarak konu hakkında yardım isteyiniz.

06 Arıza Kodu : Kullanım suyu sondasın da sorun oluştuğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda tüketici cihazından sıcak su alamaz. Servis müdahalesi gerektiği için cihaza müdahale etmeyin ve İmmergas Kombi Servisi’ni arayın.

08 Arıza Kodu : Eolo Mini kombiye gereğinden fazla reset atıldığını belirten arıza kodudur. Bu durumda tüketici olarak bir süre beklemeniz gerekmektedir. Sorun eğer düzelmiyor ise cihaza müdahale etmemeli Eolo Mini Servisi ile görüşmelisiniz.

10 Arıza Kodu : Eolo Mini kombide 10 arızasının kombinin çalışmasına yardımcı olan suyun bittiğini belirtir. Bu durumda tüketici olarak kombinin altında bulunan doldurma musluğunu açmalı cihaza 1,5 bar kadar su basmalısınız. İşlem sonrası kombi ekranında yer alan arıza kodu gidecek kombi çalışacaktır.

11 Arıza Kodu : Eolo Mini kombinin duman prosestatında arıza meydana geldiğinde ekranda bu uyarı kodu belirir. Bu durumda tüketici müdahalesi yeterli olmaz. Bu nedenle de direk olarak İmmergas Servisi’nden yardım alınmalıdır.

15 Arıza Kodu : Eolo Mini kombinin programlaması bozulduğunda ekranda bu uyarı kodu belirir. Bu durumda İmmergas Servisi’ni aramalı ayar yaptırmalısınız.

20 Arıza Kodu : Kombide parazit alev yaşandığı zaman ekranda bu uyarı kodu belirmektedir. Bu durumda sorunu Eolo Mini Servisi’ni arayarak tespit ettirmeniz gerekmektedir.

24 Arıza Kodu : Eolo Mini kombinin tuş takımında problem olduğunu belirten hata kodudur. Sorunun çözüm bulması açısından İmmergas Kombi Servisi’ni aramalısınız.

27 Arıza Kodu : Kombinin içinde bulunan su devir daimi yeterince yapmadığı durumlarda Eolo Mini kombi ekranında bu hata kodu belirmektedir. Pompa sıkışıklığı olabilir. Bu durumda İmmergas Servisi’ni aramalı yardım istemelisiniz.

31 Arıza Kodu : Kumanda paneli ile iletişim kaybı yaşandığını belirten hata kodudur. Böyle bir durumda tüketici müdahalesi gerekmez İmmergas Kombi Servisi aranmalıdır.

37 Arıza Kodu : Kombiye gelen voltaj düşük olduğunda Eolo Mini kombi ekranında bu hata kodu belirmektedir. Voltajlardaki iniş çıkış kombiyi etkileyebilir ve bu durumda kombi içinde yer alan parçalar arızalanabilir. Bunun için voltaj düzenleyici regülatör kullanmanız gerekmektedir. İmmergas Servisi’ni arayarak regülatör cihazı hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

38 Arıza Kodu : Alev sinyali kaybolduğu için cihazın arızaya geçtiğini belirten hata kodudur. Bu durumda tüketici olarak cihaza üç kez reset atmanız gerekmektedir. sorun eğer reset sonrasında düzelmiyor ise iyonizasyon ya da ateşleme elektrotlarında sorun var diyebiliriz. İmmergas Kombi Servisi numarasını aramanız gerekmektedir.

43 Arıza Kodu : Eolo Mini kombi ekranında bu uyarı kodu belirdi ise alev sinyalinin kaybının engellendiğini anlayabiliriz. Bu durumda Eolo Mini Servisi ile iletişime geçmeli yardım almalısınız.

Eolo Mini Arıza Kodları hakkında sunulan bilgilerin yanı sıra soru ve görüşleriniz için de her daim bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman olan kadromuz ile siz kıymetli tüketicilerimize Eolo Mini Arıza Kodları hakkındaki yardımları sunmaya hazırız.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr