canlı destek ariza kaydi canlı destek

Domiproject Arıza Kodları

Domiproject Arıza Kodları hakkındaki bilgiler bu yazımızda açıklanmıştır. Domiproject Arıza Kodları hakkında sunulan bilgileri okuduğunuzda sizler de sebepler ve çözümler konusundaki bilgilere ulaşabileceksiniz.

Yeşil Işık ve Sarı Işık Yanmıyor Kırmızı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor:

Brülörde ateşleme sorunu: Dairede gaz olmadığı ya da cihaza gaz gelmediğini belirten arıza durumudur. Bu durumda gaz kontrolü sağlamalısınız. Dairede gaz girişlerine bakmalı gaz var ise cihazı resetlemelisiniz. Sorun eğer yine de devam eder ise cihazda sorun olabilir. Bu durumda servisi aramanız gerekmektedir. Cihazın elektronik kartı ile birlikte gaz valfinde sorun olabilir. Bunun yanı sıra iyonizasyon ve ateşleme elektrotlarında sorun da olabilir. Bu durum karşısında mutlaka servis desteği almanız gerekmektedir.

Yeşil Işık Yanmıyor, Sarı Işık Yanıyor ve Kırmızı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor:

Aşırı ısınma sorunu: Isıtma sensöründe sorun olabileceğini belirten ya da devir daimin sağlanmadığını belirten arıza durumudur. Isıtma sensörü doğru konumlandırılmamış ya da düzgün çalışmamış olabilir. Bunun yanı sıra sirkülasyon sorunu da yaşanıyor olabilir. Ferroli Servisi talep ederek yardım almalısınız.

Domiproject Arıza Kodları

Yeşil Işık Yanıyor, Sarı ve Kırmızı Işık Yanmıyor:

Brülör kapalıyken alev sinyali var: Bu durum kombide elektronik kart ya da elektrot arızası olarak karşımıza çıkabilir. Bu durum karşısında kullanıcı olarak yapılması gereken herhangi bir müdahale olmadığı için mutlaka çözüm için servisi aramalı yardım istemelisiniz.

Yeşil Işık Hızlı Yanıp Sönüyor, Sarı ve Kırmızı Işık Yanmıyor:

Hava basınç swichi kapatmıyor: Bu durumda hava basınç swichi kontağı kapalı diyebiliriz. Aynı zamanda kablo tesisatı yanlış olabilir, diyafram sorunu yaşanıyor olabilir ya da bacanın tıkalı olması veya bacanın ebatlarının yanlış olması da aynı durumun yaşanmasına neden olur. Bu durum karşısında mutlaka servis talep etmeniz gerekmektedir.

Yeşil ve Kırmızı Işık Yanmıyor, Sarı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor:

Düşük su basınç sorunu: Bu durumda cihazın suyunun az olduğunu ve düşük su basıncı ile çalışmayacağını anlayabiliriz. Böyle bir durumda cihaz zaten verim sağlamayacaktır. Cihaza su basmanız gerekmektedir. Su basıncını 1,5 e getirirseniz sorun kalmayacaktır. Sorun eğer yine de düzelmez devam eder ise cihazı resetleyebilirsiniz. Yine aynı durumla karşı karşıyasanız bu durumda Domiproject Kombi Servisi‘ni aramalısınız.

Yeşil Işık Yanmıyor, Sarı ve Kırmızı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor:

Çıkış sensör sorunu: Kombide böyle bir sorun yaşanıyor ise sensör arızası var demektir. Bu durum sensör arızası dışında kablolarda kısa devre ya da kablolarda kopma meydana geldiğinde de yaşanılabilir. Kesin olarak sorunun tespiti ve müdahalesi için mutlaka sizlerin Ferroli Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Yeşil ve Sarı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor, Kırmızı Işık Yanmıyor:

Sıcak su devresinin sensöründe sorun: Bu durumda kesinlikle sıcak su elde edemezsiniz. Bu durum sadece sensör sorunu olarak algılanamaz. Bu durumda sensör arızası dışında kablolarda kısa devre ya da kablolarda kopma var ise bu sorun yaşanabilir. Hangi sorunun kaynaklı olduğunu tespit etmek adına ve arızanın giderilmesi adına Ferroli Servisi telefonunu arayarak yardım talep etmelisiniz.

Yeşil Işık Yanmıyor, Sarı ve Kırmızı Işık Hızlı Yanıp Sönüyor

Eşanjör korumasının devreye girmesi: Bu durumda sistemde yani tesisatta su yok ya da sistemde hava var demektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız sistemdeki havanın boşaltılması gerekebilir ya da sirkülasyon sağlayan pompada sorun olabilir. Bu sorunu sizler kombi kullanıcısı olarak çözümleyemezsiniz. Bu durum karşısında yapmanız gereken servis talep ederek yardım istemektir.

Domiproject Arıza Kodları ile alakalı merak edilenleri sizler için sunduk. Yazımızı okudunuz ve Domiproject Arıza Kodları hakkında anlamadığınız bir şey olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr