canlı destek ariza kaydi canlı destek

Domicompact D Arıza Kodları

Domicompact D Arıza Kodları hakkında öğrenmek istedikleriniz için sayfamızı incelemeniz gerekmektedir. Domicompact D Arıza Kodları hakkında sunulan sayfamızı inceledikten sonra yardımları bizlerden almalısınız.

F1 Arızası: Ateşleme problemi: Cihazın brülöründe ateşlemenin olmadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda diyebiliriz ki kullanıcı olarak öncelikle gaz girişlerine bakmalısınız. Gaz girişi normal dairede gaz var ise cihazı resetlemelisiniz. Bu uygulamayı birkaç kez tekrar etmenize rağmen sorun yine de devam eder ise servisi aramalısınız. Cihazın; gaz grubunda, elektronik kartında, iyonizasyon elektodunda ya da ateşleme elektrodunda sorun olabilir. Bu sorunun neyden kaynaklandığını ancak servis ekipleri bulabilir ve çözüm sağlayabilir. Çözüm için de mutlaka Ferroli Servisi desteği almalısınız.

F2 Arızası: Brülörde yanma yok iken alev ledi yanıyor: Bu durum bir nevi iyonizasyon sorunu demektir. Bu sorun karşısında kullanıcı olarak servisi aramanız gerekmektedir.

Domicompact D Arıza Kodları

F3 Arızası: Emniyet termostatı açık: Böyle bir durumun yaşanma sebebi başta tesisatta hava oluşumu olabilmektedir. Bunun yanı sıra ısıtma sensöründe sorun var ise ya da tesisattaki su sirkülasyonu sağlanmıyor ise bu hata kodu yine karşımıza çıkabilir. Sorunun çözümlenmesi için servis desteği almanız gerekmektedir.

F5 Arızası: Duman termostatı devrede fakat kazan çalışmıyor: Bu hata kodunun anlamı; termostat kontağının açık kalması, kablolarda kopma, bacanın yerinden çıkması yani tam oturtulmaması veya bacanın tıkalı olması olabilmektedir. Bu durum için cihazı daha fazla kullanmadan mutlaka Ferroli Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

F7 Arızası: Gidiş sensöründe sorun: Cihazda sensör sorunu, kabolarda kısa devre ya da kopma meydana geldiği zaman bu hata kodu ekranda yer alır. Yani arıza kodunun açıklaması bu sebepler olabilir. Bu durum karşısında cihaza kullanıcı müdahale edemez. Etse bile çözüm sağlanamaz. Bu sebeple de bu sorunla karşı karşıya kalan tüketicilerin Domicompact D Servisi’ni aramaları gerekmektedir.

F9 Arızası: Kullanım suyu sensör sorun: Bu durumda cihazın sıcak su kullanımını sağlayan sensöründe sorun olduğu anlayabiliriz. Sensör değişimi gerekebilir. Ya da kablolarda kopukluk veya kısa devre durumu yaşanıyor olabilir. Bu sorun karşısında sizlerin servisi arayarak yardım alması gerekmektedir. Bu nedenle de önerilen Ferroli Kombi Servisi’nden yardım almanızdır.

F37 Arızası: Düşük su basınç sorunu: Kombide en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Bu sorunun yaşanma sebebi kombinin çalışmasına yardımcı olan suyun yeterli seviyede olmaması düşük olmasıdır. Su basıncı düşük ise kombinin suya ihtiyacı olduğunu kullanıcı bilmeli ve cihazına su basmalıdır. Bu basma uygulaması 1 ile 2 bar arasına gelmelidir. Bu şekilde su basıldıktan sonra cihazın normal şekilde çalışmaya devam ettiğini de göreceksiniz. Sorun bu anlamda çözümlenmiş demektir ki ekranda da bu hata kodu silinecektir. Sorun hala devam ediyorsa da cihazı bir kez resetlemeniz yeterlidir. Yine de aynı durum yaşanıyor ise mutlaka Ferroli Servisi numarasını aramalısınız.

Domicompact D Arıza Kodları hakkında sunmuş olduğumuz bilgileri incelemiş bulunuyorsunuz. Bu konudaki sorularınız için bizleri arayabilirsiniz ya da Domicompact D Arıza Kodları hakkında sunulan bilgilerden anlamadığınız noktalar olur ise yine bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr