canlı destek ariza kaydi canlı destek

Euro Star Arıza Kodları

Euro Star Arıza Kodları ile alakalı merak edilenler bu metinde sizler için sunulmuştur. Bilgi amacı ile yazımızı inceleyebilirsiniz. Veya Euro Star Arıza Kodları hakkındaki yardımları firmamızdan alabilirsiniz.

a3 Arızası: Davlumbazdaki atık gaz sensöründe kesinti sorunu: Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman cihaza müdahale edemezsiniz. Sorunun çözümlenmesi ancak servis müdahalesi ile söz konusu olabilir. Bu nedenle de çözüm için Euro Star Kombi Servisi’ni aramalısınız.

a4 Arızası: Davlumbazda atık gazın çıkma sorunu: Bu hata kodunda cihazı resetlemek sorunu çözümlemek anlamına gelmez. Atık gaz sorunu yaşandığı için biran önce servisi arayarak sorunun onarılması adına yardım istemelisiniz.

Euro Star Arıza Kodları

A7 Arızası: Kullanım suyu sensör sorunu: Sıcak su sorunu yaşayacağınız bir arıza kodudur. Çünkü bu durumda sorun sıcak su sensöründedir. Sensör arızası ya da bağlantılarda sorun olabilir. Kısa devre durumu da söz konusu olacağı için Eca Servisi’ni aramalısınız.

AC Arızası: Dış hava sensörü ile cihaz elektroniği arasında elektrik bağlantısının olmama sorunu: Cihaz bu hata kodunda çalışmaz ve arızaya geçer. Bu durumda sorunun çözümlenmesi ancak servis müdahalesi ile olabilir. Bunun için de Eca Euro Star Servisi’nden yardım almalısınız.

Ad Arızası: ZE tip cihazda boyler sensör sorunu: Bu durumda boyler sensörde kesinti ya da kısa devre sorunu yaşanıyor demektir. Ekranda bu hata kodu yer aldı ise cihaza müdahaleniz söz konusu olamaz cihazı resetlemek bile çözüm getirmez. Bu sebeple de yapılması gereken şey Eca Servisi’nden yardım istemenizdir.

b1 Arızası: Kod anahtar arızası: Bu durumda cihaza müdahale etmeden Eca Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

c1 Arızası: Prosestat kontağı işletme sırasında açıyor: Cihazın basınç şalteri olan prosestatın işletim sırasında açtığını belirten hatadır. Prosestat sorununda servis yardımı almanız gerekmektedir.

c4 Arızası: Prosestat kontağı açmıyor: Euro Star kombide prosetatın kontağı açmadığını belirtir. Bir aksaklık söz konusudur. Bu nedenle de kullanıcı olarak direk servisi arayarak yardım istemelisiniz.

c6 Arızası: Prosestat kontağı açık kalıyor: Eca kombide prosestat kontağı açık kaldığı sürece bu hata kodu ekranda belirir. Euro Star kombide parça değişimi gerekebilir. Bunun için de Eca Servisi’nden yardım almanız gerekmektedir.

CC Arızası: Dış hava sensöründe kesinti sorunu: Eca Euro Star Kombi Servisi’ni arayarak bu sorunu yaşadığınızı belirterek yardım almalısınız. Bu durumda çünkü kullanıcı olarak cihaza müdahale edemezsiniz.

d1 Arızası: LSM5’de geri bilgi gerilimi sorunu: Bu hata kodunda cihazı birkaç kez resetlemeli sorun devam ediyor ise Eca Servisi’ni arayarak yardım istemelisiniz.

e0 Arızası: Ana kartta dahili sorun: Euro Star kombide beyin görevinde olan elektronik kartta dahili hata olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda elektronik kart sorunu yaşanıyor olduğunu anlamak mümkündür. Karta müdahale edileceği için de mutlaka servisi arayarak yardım istemelisiniz.

e2 Arızası: Kalorifer tesisatı gidiş suyu sensörü sorunu: Eca kombinin kalorifer tesisatına bağlı gidiş suyu sensöründe kesinti ya da kısa devre problemi olduğunu belirten hata kodudur. Böyle bir durumda parça değişimi ya da bağlantı kontrolü gerekeceği için cihaza kullanıcı olarak müdahale edemezsiniz.  Euro Star Kombi Servisi’ni ararsanız sizlere yardımcı olacaklardır.

e9 Arızası: Aşırı ısınma sorunu: Cihazda aşırı ısınma durumunun meydana gelip aşısı ısı termostatı yani limit termostatının attığını belirten hata kodudur. Cihazda teknik açıdan bir sorun vardır ve kullanıcının yapması gereken herhangi bir uygulama yoktur. Bu sebeple de yardım için Eca Servisi ile görüşmelisiniz.

EA Arızası: İyonizasyon akımı sorunu: Cihazın alev oluştuğunu görmediğini belirten hata kodudur. Alevin oluşmadığı durumlarda ya da iyonizasyon ekektrodunda sorun olduğunda bu durum yaşanır. Sorunun çözümlenmesi için adına cihaza müdahale etmeden Eca Kombi Servisi numarasını arayarak yardım almalısınız.

F7 Arızası: Yanlış iyonizasyon sinyali sorunu: Bu hata kodu iyonizasyon elektrodu alev yokluğunda alevin sinyali veriyor anlamını taşır. Alev olmaması gereken zamanda alevin var olduğunu belirttiği için cihazda bir sorun var demektir. Bu sorunun giderilmesi adına da doğru tespit ve çözüm için Euro Star Servisi ile görüşerek yardım istemelisiniz.

FA Arızası: Regülasyon kapatmasından sonra iyonizasyon akımının devam etmesi sorunu: Bu durumda cihaza reset atmalısınız. Bu uygulama birkaç kez uygulanmalı sorun düzelmez ve devam eder ise mutlaka servis aranarak yardım istenmelidir.

Euro Star Arıza Kodları hakkında sunacağımız bilgiler bu şekildedir. Eğer Euro Star Arıza Kodları ile alakalı sunulan bilgilerden anlamadığınız durumlar olur ise servisimize ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr