canlı destek ariza kaydi canlı destek

Solaris Arıza Kodları

Solaris Arıza Kodları nın yer aldığı metni her bir Solaris kombi kullanıcıları inceleyebilir. Solaris kombi hata kodları hakkındaki bilgileri sizler için bu sayfamızda sunduk. Solaris kombi ekranında yer alan hata kodlarının anlamlarını merak edenler olur ise yapacakları veya servisin yapacakları konusundaki bilgilere ulaşmak amacı ile yazımızı inceleyebilirler. Yazımızda Solaris Arıza Kodları en ince ayrıntısına kadar sunulmuştur.

F0 Arıza Kodu : Kombinin su basıncının düşük olduğunu ve bu sebeple de kombinin verim sağlamadığını belirten arıza kodudur. Solaris Kombi su seviyesini 1,5 bara ayarladığınız takdir de cihazın çalışmasını sürdürdüğünü göreceksiniz.

solaris kombi kodlari, solaris hata kodlari

solaris ariza kodlarinin anlamlari

F1 Arıza Kodu : Kombi aşırı ısındığı durumlar da içerisin de mevcut olan aşırı ısınma termostatı devreye girerek cihazı korumaya alır. Fakat kombi de böyle bir arıza kodu var ise bu termostatın arızalandığını anlayabiliriz. Solaris Kombi Servisi ile görüşmeniz gerekir.

F2 Arıza Kodu : Hemen hemen her kombi de yaşanan sorunlardan biri olan sıcak su arızası anlamına gelen F2 uyarısın da kullanıcı sıcak su alamaz. Yahut bir saat sıcak su akar iki saat akmaz. Sürekli aynı problem yaşanır. Sensörün değişimi yapılırsa problem ortadan kalkar. Demirdöküm Servisi tarafından müdahale edilmesi gerekir.

F4 Arıza Kodu : Kombinin ateşleme işleminden sonra verim sağlaması için alev alması gerekir. Eğer kombi de F4 arıza uyarısı varsa cihaz alev almıyor demektir. Bu durumda da kombiden bir verim alınması mümkün olmamaktadır. Gaz armatürü, ana kart, elektrotlarda veya iyonlar da sorun olabilir. Demirdöküm Kombi Servisi telefonunu arayarak yardım istemeniz gerekir.

F5/F6 Arıza Kodu : Hava akımın da arıza yaşandığını belirten kodlardır. Cihaz hava prosestatı yahut baca sensör sorunu yaşıyor demektir. Vakit kaybetmeden Solaris Servisi ile görüşerek yardım alınız.

OC Arıza Kodu : Solaris kombide dış hava sensörünün devreye girdiğini ifade eder.

CC Arıza Kodu : Solaris kombide dış hava sensörünün devreye girmediğini ifade eder.

Solaris Arıza Kodları hakkında sunmuş olduğumuz bu bilgiler dışında sorularınız da olur ise bizlere ulaşabilir yardımları günün hangi saati olursa olsun bizlerden alabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr