canlı destek ariza kaydi canlı destek

Sargon Condense Arıza Kodları

Demirdöküm Sargon Condense Arıza Kodları nı sizler için araştırarak sayfamızda sunmaktayız. Ekranda beliren tüm hata kodları konusundaki açıklamalar sayfamızda ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Sargon Condense Arıza Kodları hakkında bilgi almak için yazımızı incelemeniz yeterlidir.

F0 Arızası: Yetersiz tesisat su basınç sorunu: Bu durumda Sargon Condense kombinin su basıncının düşük olduğunu belirtebiliriz. Yapılması gereken uygulama da oldukça basittir. Kombiye su basmanız ve tesisat suyunu normal seviyeye getirmeniz gerekir. Bu seviye 1 ile 2 bar arasıdır. İşlemi kombiye monteli olan doldurma musluğu ile yapabilirsiniz. Bar değeri gereken seviyeye ulaştığında işlemi sonlandırın. Cihazda düzelme olacaktır. Düzelme olmazsa da cihazı resetleyin. Reset işlemini düzelme olmadığı durumda 3 kez daha tekrarlayabilirsiniz. Yine de düzelme olmaz ve sorun devam ederse basınç sondasında sorun olabilir ve servisi aramanız gerekebilir.

F1 Arızası: Limit termostat sorunu: Sargon Condense kombide aşırı ısınma sorunu olarak da adlandırabileceğimiz arıza kodudur. Limit termostat arızası olduğundan servis müdahalesi gerekir. Yapabileceğiniz işlem bulunmamaktadır.

sargon-condense-ariza-kodlari

demirdokum sargon condense hata kodlari

F2 Arızası: Kullanım suyu ntc sorunu: Sargon Condense kombide sıcak su sensöründe yani ntc sinde sorun olduğunu belirten bir arıza kodudur. Bu sorun yaşanıldığında sıcak su alamazsınız. Sorunun çözümlenmesi adına da Demirdöküm Kombi Servis numarasını aramanız gerekmektedir.

F3 Arızası: Tesisat suyu ntc sorunu: Cihazda bulunan kalorifer sensöründe yani ntc sinde problem olduğunu anlayabileceğimiz arıza kodudur. Bu durumda da peteklerinizde ısıtma durumu olmaz. Parça değişimi gerekeceğinden Demirdöküm Kombi Servisi ile görüşmeniz gerekir.

F4 Arızası: İyonizasyon hatası: Bu sorun yaşanıldığında öncelikle dairenizde gaz olduğundan emin olun. Gaz vanalarını kontrol edin ve kombi dışında gazla çalışan cihazlarınızı çalıştırın. Eğer dairenizde gaz yok ise bu durumda doğalgaz firmasını arayarak yardım alın. Gazınız kesik olduğundan ya da gazla alakalı çalışma olduğundan bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Dairenize gazın geldiğinden eminseniz de sorun Sargon Condense kombidedir. Bu durumda yaşanılan sorun; iyonizasyon elektrodu, ateşleme elektrodu, gaz valfi veya elektronik kart olabilir. Arızanın net tespiti ve müdahalesi adına Demirdöküm Servisi’nden yardım almanız gerekir.

F5 Arızası: Hava akış anahtarı sorunu: Cihaz hermetik veya yoğuşmalı ise sorun prosestat ya da fan arızası olabilir. Fakat baca tip cihaz ise baca sensörü arızalı olabilir ya da baca çekişinde sorun olabilir. Sorunun çözümlenmesi adına yapabileceğiniz işlem bulunmadığından Demirdöküm Sargon Condense Servisi’ni arayarak yardım almalısınız.

F6 Arızası: Dış hava sensör arızası: Bu durumda Sargon Condense kombi çalışmayacaktır. Arızanın çözümlenmesi için de Demirdöküm Servisi’nin 444 18 37 numarasını arayarak uzman servis yardımı almanız gerekmektedir.

Sargon Condense Arıza Kodları konusunda sunduğumuz bilgilere rağmen sorularınız olur ise bizleri aramaktan sakınmayın. Uzman olan teknisyenlerimiz Sargon Condense Arıza Kodları konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr