canlı destek ariza kaydi canlı destek

Millenium Plus Arıza Kodları

Millenium Plus Arıza Kodları konusunda aradığınız bilgiler yazımızdadır. Bu konuda araştırma yapmanıza gerek yoktur. Her yerde arayıp da bulamadığınız Millenium Plus Arıza Kodları bu sayfamızda siz Millenium Plus kombi kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.

F1 ve F4 Arıza Kodu : Millenium Plus kombide hem F1 hem de F4 arızası ateşleme başarısızlığını belirtmektedir. Kombi ateşlemeyi sağlamadığından dolayı randıman almanız imkansızdır. Bu durumda önce cihaza reset atmalısınız. Sorun çözümlenmiyor ise gaz valfinde ya da iyonizasyonunda problem olabilir. Demirdöküm Kombi Servisi’ni arayarak yardım almalısınız.

F2 Arıza Kodu : Millenium Plus kombide hava başarısızlığı var anlamındadır. Bu durumda kombi otomatik olarak kendini resetleyecektir. Sorun reset sonrasında devam ederse fan motorunda, bacacada ya da hava prosestatında problem var diyebiliriz. Böyle bir durumda cihaza müdahale edemezsiniz Millenium Plus Servisi’ni aramalısınız.

F3 Arıza Kodu : Millenium Plus kombinin fan motorundan aldığı artı basınç ile ana karta atık gazda problem olup olmadığını aktaran parçada yani hava prosestatında sorun meydana geldiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda prosestatın tamiri yapılamaması sebebi ile değişimi gerekebilir diyebiliriz. Sorunun çözüme ulaşması için Demirdöküm Teknik Servisi’ni aramalısınız.

F5 Arıza Kodu : Kombide aşırı ısınma termostatının daha doğrusu limit sensörünün arıza yaptığını belirten hata kodudur. Kombi ekranında F5 arıza kodu yer aldı ise sensör zarar görmüş ve değişime ihtiyaç duyuyor diyebiliriz. Bu konuda gereken yardımları almak adına Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalısınız.

millenium plus kombi kodlari, millenium plus hata kodlari

millenium plus ariza kodlarinin anlamlari

F6 Arıza Kodu : Millenium Plus kombide sıcak su sensörünün arıza yaptığını bildiren hata kodudur. Bu durumda sıcak su sensöründe sorun olması sebebi ile kombi sıcak su vermez. Sıcak su sorunu yaşamakta olan tüketicinin çözüm için Millenium Plus Kombi Servisi’ni araması gerekmektedir.

F9 Arıza Kodu :  Millenium Plus kombide kalorifer sensöründe sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Bu şekilde kombi peteklere ısı göndermez. Problemin çözümlenmesi için Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalısınız.

F11 Arıza Kodu : Kombide bulunan parçaların tümünün bağlı olduğu ve yönetildiği elektronik kartta sorun olduğu zaman veya sinyal alınamadığı zaman kombi ekranında bu hata kodu belirmektedir. Kombi bu durumda kesinlikle çalışma sergilemez. Bu durumda kartın ya tamiri ya da değişimi gerekir diyebiliriz. Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalı konu hakkında yardım almalısınız.

F12 Arıza Kodu : Millenium Plus kombinin ekran kartında sorun olduğunu belirten hata kodudur. Ekran kartında sorun olduğunda kartın ya tamiri ya da değişimi gerekmektedir. Bu durumda Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalısınız.

F13 Arıza Kodu : Millenium Plus kombinin ana kartında sorun olduğunu belirten hata kodudur. Ana kartta sorun olduğu için kombi çalışmaz. Bu durumda mutlaka Demirdöküm Kombi Servisi’ni aramalı kartın ya tamiri ya da değişimi için yardım almalısınız.

F14 Arıza Kodu : Millenium Plus kombi F14 arıza uyarısı var ise kalorifer sıcaklığı 950 nin üstünde demektir. Bu durumda gereken yardımları Demirdöküm Kombi Servisi’ni arayarak almalısınız.

F15 Arıza Kodu : Bu arıza kodu kombinin gaz mekanizmasında step motor sorunu yaşanıyor anlamına gelmektedir. Step motor adı verilen parça üç yollu vana grubuna ait olduğu için kombi bu arıza kodunu verdiğinde sıcak su kullanımında petekleriniz de ısınabilir. Ya da gaz girişinde sorunlar olabilir. Bu durumda Millenium Plus Servisi’ni aramalısınız.

F16 Arıza Kodu : Kombinin kapalı olmasına rağmen ateşlemeyi yapmaya devam ettiğini belirten hata kodudur. Bu durumda arızalı olan kısım iyonizasyondur. Böyle bir durumda Demirdöküm Kombi Servisi’mi arayarak yardım isteyiniz.

F17 Arıza Kodu : Kombiye gelen voltajın olması gereken değerden düşük olduğunu belirten hata kodudur. Sizlere bu konuda regülatör kullanmanızı tavsiye ederiz. Regülatör sonrasında voltajlarla alakalı sorun yaşamazsınız.

F19 Arıza Kodu : Sıcak su ntc sinin sıcak su talebinde olduğunu yalnız boru üstündeki irtibatının kesildiğini belirten uyarı kodudur. Bu durumda sıcak su isteği karşılanamaz. Konu hakkındaki yardımları Millenium Plus Servisi telefonunu arayarak almalısınız.

F20 Arıza Kodu : Millenium Plus kombinin ekran kartı ile uyum sağlamadığını belirten hata kodudur. Cihazın ekran kartının değişimi yapıldı ise servis ayarları yapılmamış olabilir. Bu durumda servis ayarlarının yapılması için Demirdöküm Servisi’ni aramalısınız. Ekran kartı değişimi yapılmadıysa arızalı olabilir. Değişim ya da tamir işlemi için yine Demirdöküm Kombi Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

F21 Arıza Kodu : Kombinin basıncının azaldığını belirten arıza kodudur. Bu durumda servis çağırmaya gerek yoktur. Kombinin altında yer alan dolum vanasını açmalı kombiye ihtiyacı olan suyu (1,5 bar) basmanız gerekmektedir. Su basma işleminden sonra kombiyi resetleyin sorun çözümlenecektir.

F22 Arıza Kodu : Kombide olması gerekenden (1,5 bardan) daha fazla su olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda kombi basıncını kontrol edin 2,7 barın üstünde olduğunu göreceksiniz. Kombideki fazla suyu peteğin yan tarafından havasını alarak düşürebilirsiniz. Petekten hava alma işlemi sonrasında kombi basıncı sıfıra ulaşacaktır. Bu işlemden sonra kombiye yeniden 1,5 bar kadar su basarsanız sorun kalmayacaktır.

Millenium Plus Arıza Kodları hakkında sunulan bilgiler sizlere özeldir. İncelemeniz sonrasında sorunun servis tarafından çözümlenebileceği bilgisine ulaşırsanız yardımları bizlerden alabilirsiniz. Millenium Plus Arıza Kodları konusunda uzman ekibimiz ile sizlere gereken yardımları sunabiliriz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr