canlı destek ariza kaydi canlı destek

Bk Hata Kodları

Bk Hata Kodları hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler aşağıda yer alan yazımızda bulunmaktadır. Teknik açıdan bilgilere erişmek adına yazımızı inceleyebilirsiniz. Ya da Bk Hata Kodları hakkındaki detaylı bilgileri almak adına bizlere ulaşabilirsiniz.

beko bk hata kodlari

F1 Arızası: Bu arıza kodu Bk kombide aşırı ısınma sorunu olarak bilinmektedir. Bu durumda cihazın basıncını kontrol etmelisiniz. Bar seviyesi düşük ise su basmanız gerekmektedir. Normal değerde ise yapabileceğiniz işlem bulunmaz. Beko Kombi Servisi ni aramalısınız.

F2 Arızası: Bu arıza durumu sıcak su ntc sinde sorun olduğu anlamına gelir. Bu gibi durumlarda sıcak su sorunu yaşarsınız. Sorunun çözümü adına da mutlaka servisi aramalısınız.

F3 Arızası: Tesisat suyu sensör sorunu olarak bilinir. Kalorifer ntc sinde sorun olduğu anlamına gelir. Bu durumda da peteklerinizde ısıtmama sorunu olabilir. Teknik açıdan yardım almak adına yapmanız gereken şey Beko Servisi ile görüşmektir.

F4 Arızası: Bu en sık karşınıza çıkabilecek bir arıza kodudur. Cihazın ateşleme yapmadığı anlamına gelmektedir. Cihaz neden ateşleme yapmaz düşüncesi ile öncelikle dairenizdeki gazı kontrol etmeniz gerekir. Gaz vanaları açık olmalıdır kapalı ise açık konuma getirin. Yine bir düzelme olmuyorsa cihazın bar değerine bakın ve düşük ise su basın. Su basma sonrasında düzelme olmazsa ya da bu seviye normal ise cihaza reset atın. Reset uygulamasının ardından da düzelme durumu olmuyor ise bu durumda Beko Kombi Servis yardımı alın.

F5 Arızası: Hava prosestatında sorun olabileceği anlamına gelir. Bu arıza durumunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlem ya da uygulama da bulunmaz. Teknik açıdan yardım almak amacı ile de mutlaka servisi aramanız gerekmektedir.

F6 Arızası: Dış hava sensör sorunu olarak bilinir. Bu durumda cihaza hiçbir müdahaleniz olamaz. Teknik olarak yardım için de sizlerin Beko Bk Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

F7 Arızası: Bu hata kodu Bk serisi kombilerde sıklıkla karşımıza çıkar. Cihazdaki suyun yetersiz olduğu anlamına gelmektedir. Bu durumda yapmanız gereken şey cihaza su basmaktır. Su basma uygulamasını bar seviyesi 1,5 e gelene kadar yapmalısınız. Uygulama sonrasında düzelme olacaktır. Olmadığı taktirde cihaza reset atmanız gerekmektedir. Reset sonrasında da düzelme olmaz ise mutlaka servis yardımı alınız.

OC: Dış hava sensörünün devreye girdiğini anlatan arıza kodudur. Bu durumda sorun var demek mümkün olmaz. Bir süre kadar beklerseniz düzelme olacaktır. Olmadığı taktirde yardım için servisi aramalısınız.

CC: Bu durumda dış hava sensörünün iptal edildiğini anlatır. Bu bir arıza durumu değildir. bir süre bekleyin ekrandan bu kod silinecektir.

Sunulan bilgiler dışında sorularınız ya da yardım almak amacı ile Beko Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr