canlı destek ariza kaydi canlı destek

Star Arıza Kodları

Star Arıza Kodları hakkında bilmek istediğiniz her şey sayfamızdaki metinde yer almaktadır. Bu konudaki bilgilere ulaşmak için yazımızı incelemenizi öneririz. Star Arıza Kodları hakkında sunulan bilgilerden anlamadığınız olursa bizlere ulaşabilirsiniz.

E10 Arıza Kodu : Dairenin sıcaklığını ana karta aktaran sensörde sorun olduğunda Star kombide bu uyarı kodu belirir. Bu durumda sensörün görevini gerçekleştirmediğini söyleyebiliriz. Teknik destek ve yardım için Star Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

E20 Arıza Kodu : Star kombinin kalorifer sensöründe sorun olduğunda göstergede bu hata kodu belirir. Bu durumda petekler hiçbir şekilde ısı sağlamaz. Star Kombi Servisi’ni arayarak bu konuda yardım alınız.

E28 Arıza Kodu : Bacalı kombilerde bulunan baca sensörü arıza yaptığı zaman kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Bu durumda ortamın aynı zamanda kombinin iç sıcaklığını algılayıp sonrasında elektronik karta bilgisini veren parçada sorun olduğunu söyleyebiliriz. Baymak Star Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

star kombi kodlarinin anlamlari, star kombi hata kodlari

baymak star ariza kodlari

E50 Arıza Kodu : Star kombide sıcak su sensöründe sorun olduğunda kombide E50 uyarı kodu belirir. Oldukça çok yaşanan bu arızada yapabileceğiniz işlem olmamaktadır. Yapmanız gereken tek şey ise sensör değişimi gerekeceği için Star Kombi Servisi’nden yardım almaktır.

E110 Arıza Kodu : Aşırı ısınma termostatın da sorun ya da hasar var ise kombi göstergesinde E110 arıza kodu belirmektedir. Kombide aşırı ısınma termostatının görevi; kombi içindeki su fazla ısındığı zaman direk devreye girmek ve cihazı bloke etmektir. Bu durumda sizin direk Baymak Kombi Servisi’nden yardım almanız gerekmektedir.

E119 Arıza Kodu : Star kombideki suyun azaldığını gösteren uyarı kodudur. Bu durumda kombinin alt tarafında yer alan doldurma musluğunu açmalı ve basıncı 1,5 bar değerine ulaştırmalısınız. İşlem sonrası doldurma musluğunu kapatın cihaz çalışmasına devam edecektir.

E125 Arıza Kodu : Star kombi ekranında E125 arıza uyarısı var ise cihazın içinde yer alan pompa kalorifer tesisatındaki suyu çevirme görevini yapmıyordur. Bu durumda sorunun tespiti ve çözümü için Star Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E130 Arıza Kodu : Ortamdaki sıcaklığı kombiye aktaran baca sensöründe arıza olduğunda kombide bu uyarı kodu mevcut olur. Yani bu durumda sensör faz ısınmış diyebiliriz. Böyle bir durumda Star Kombi Servisi’ni arayınız.

E133 Arıza Kodu : Star kombide E133 arızası kombinin ateşleme yapmadığını yani alev oluşturmadığını bildirir. Bunun sebebi ise kombinin ateşleme yapacak gazı bulamamasıdır. Bu durumda gaz vanaları kontrol edilmeli açık duruma getirilmelidir. Gaz açık ise gazın kesilip kesilmediğine dikkat edilmelidir. Sorun yok ise Star Kombi Servisi’nden yardım alınız.

E151 Arıza Kodu : Star kombide elektronik kart arızasının olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda cihaza elektrik girişi olmaz ve dolayısıyla cihaz çalışmaz. Bu durumda ya kart tamiri ya da değişimi gerekmektedir. Baymak Servisi’ni arayarak yardım istemelisiniz.

E156 Arıza Kodu : Bu hata kodu Star kombi üzerinde belirdi ise cihaz düşük voltaj sebebi ile kapanmaktadır. Bunun sebebi ise voltajı güçsüz bulmasıdır. Voltaj düzelene kadar tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur. Voltaj düzenleyici regülatör kullanmanız gerekmektedir. Voltaj düşüklüğü sebebi ile kombide bulunan parçalarda yanma ya da arıza oluşma olasılığı fazladır. Voltaj düzenleyici regülatör cihazı sahibi olmak için Baymak Star Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

E160 Arıza Kodu : Cihazın yanma için gereken havayı dışarıdan alan kötü gazı ise dışarıya aktaran fan motorunda sorun olduğunu belirten hata kodudur.  Star kombide bu uyarı kodu belirir ise cihaz çalışırken ses yapabilir ya da çalışmasını durdurabilir. Kısa sürede Star Kombi Servisi’nden yardım almanız gerekmektedir.

E193 Arıza Kodu : Tesisatta hava oluştuğunda Star kombi göstergesinde bu uyarı kodu belirmektedir. Hava oluşumu sebebi ile kombide aşırı ısınma meydana gelmiş demektir. Bu duruma tüketici olarak müdahaleniz söz konusu değildir. Baymak Kombi Servisi’ne 444 18 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Star Arıza Kodları hakkında yardım için de yine bizleri dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr