canlı destek ariza kaydi canlı destek

Luna Arıza Kodları

Luna Arıza Kodları hakkında bilmek istedikleriniz sayfamızdadır. Luna Arıza Kodları durumunda neler yapılmalı diye soracak olursanız arıza kodunun karşılığına göre yapılması gerekenler sayfamızda yer almaktadır. Bilgileri inceleyebilirsiniz.

E01 Arıza Kodu : Kombiye gaz girişinde problem olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda Baxi Luna kombinin gaz valfi ya da ana kartı arızalı diyebiliriz. Bu parçaların ikisinden birinin arızalı olması demek kombiye gaz girişinin yeterli olmadığı anlamına gelir ve bu durumda cihaz çalışmaz. Yapmanız gereken Luna Kombi Servisi’ni aramaktır.

E02 Arıza Kodu : Aşırı ısınma termostatı veya limit termostatı arızalı olduğunda Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Kombinin içindeki su aşırı ısınır ise limit termostatı direk kombiyi bloke eder. Bu durumda kombinin parçalarında sorun olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur, Baymak Luna Servisi ile görüşmelisiniz.

luna kombi kodlarinin aciklamalari, luna ariza kodlari

luna kombi hata kodlari

E03 Arıza Kodu : Baca tip kombilerde baca sensöründe sorun olduğunda ya da kablolarında kopma meydana geldiğinde Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Baca sensörü ortam ve aynı zamanda kombinin iç sıcaklığını ölçme, bu durumu elektronik karta aktarma görevindedir. Cihaza müdahale etmemeli direk olarak Baymak Luna Servisi çağrı merkezini aramalısınız.

E05 Arıza Kodu : Tesisat sensöründe problem olduğunda ya da arıza oluştuğunda Luna kombi ekranında E05 arıza kodu belirir. Bu durumda direk olarak sensör değişimi gerekeceği için Luna Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

E06 Arıza Kodu : Luna kombide E06 arıza kodu sıcak su sensöründe sorun olduğu anlamındadır. Bu durumda sensör değişimi yapılana kadar kombi sıcak su sağlamaz. Sensör değişimi için 444 18 37 numaralı Baymak Luna Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E10 Arıza Kodu : Luna kombide basınç göstergesinin azaldığını daha doğrusu kombinin suyunun azaldığını belirten hata kodudur. Bu durumda kombinin doldurma musluğunu açmalı kombiye 1,5 bara kadar su basmalısınız. Bu işlem sonrasında kombi ekranında bulunan arıza kodu yok olacak kombi yeniden çalışacaktır.

E25 Arıza Kodu : Cihazın çok fazla ısındığı anlamına gelen hata kodudur. Bu durumda eşanjör tıkalı, kalorifer filtresi kirli, üç yollu vana konum değiştiriyor ya da pompa sıkışıyor diyebiliriz. Cihaza müdahale etmeyin ve hemen Luna Kombi Servisi’nin 444 18 37 numaralı telefonunu arayın.

E35 Arıza Kodu : Luna kombinin alev oluşturmada güçlük çektiğini ve alevi oluşturmadığını bildiren arıza kodudur.  Bu durumda kombi ateşlemeyi yapar fakat alev oluşumu engellenir. Arızanın çözümlenmesi ve sorunun giderilmesi için Luna Servisi ile görüşmelisiniz.

E80 Arıza Kodu : Luna kombi ekranında E80 uyarısı varsa bu kombinin beyninde yani ana kartında sorun olduğu anlamına gelmektedir. Baymak Luna Servisi’ni arayarak yardım talebinde bulunun.

E97 Arıza Kodu : Luna kombide beliren E97 arıza kodu elektrik voltajlarından kaynaklanmaktadır. Daireye gelen voltaj düşük ise ya da kombinin ana kartında sorun varsa bu uyarı kodu kombi ekranında belirir. Bu durumda Luna Servisi ile görüşmelisiniz.

E98/99 Arıza Kodu : Luna kombi ekranında bu iki hata kodundan biri varsa elektronik kartta sorun olduğunu anlayabiliriz. Bu durumda cihaza müdahale etmek yerine Baymak Luna Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Luna Arıza Kodları konusundaki bilgileri incelediniz. Bu durumda yaşadığınız sorunları bizlere anlatarak çözüm seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr