canlı destek ariza kaydi canlı destek

Falke Arıza Kodları

Falke Arıza Kodları hakkında öğrenmek istedikleriniz sizlere özel hazırlanmış olan bu sayfamızda yer almaktadır. Bilgi amacı ile ya da yardım amacı ile Falke Arıza Kodları sayfamızı incelemenizi önermekteyiz. Bizlere ulaşarak da sorularınıza yanıtı sorunlarınıza da çözümü bulabilirsiniz.

E01 Arıza Kodu : Falke kombide bu uyarı kodu varsa cihaza gaz girişi yetersizdir. Ya da gaz geliyordur fakat gaz valfinde sorun olması sebebi ile cihaz bunu algılamıyordur. Cihazın elektronik kartında sorun olabilir. Bunun yanı sıra gaz valfi çalışmıyor olabilir. Sorunun biran önce çözümlenmesi için Falke Kombi Servisi’ni arayınız.

E02 Arıza Kodu : Kombide aşırı ısınma sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda cihaz bloke olmuştur. Bu şekilde kombiyi kullanamazsınız. Problemin ortadan kalkması için Falke Servisi’ni aramalısınız.

falke ariza kodlarinin anlamlari, falke hata kodlari

falke ariza kod aciklamalari

E03 Arıza Kodu : Hava akış problemidir. Bu sorunda cihazın çeşidi önemlidir. Hermetik cihazlarda prosestat, fan ya da anakart sorunu olabilir. Bacalı cihazlarda ise baca sensöründe sorun olabilir ya da baca çekmiyor olabilir. Mutlaka servis ekiplerinden yardım almalısınız.

E05 Arıza Kodu : Falke kombi ekranında E05 arıza kodu belirdi ise ısınma sensöründe sorun olduğu anlamına gelmektedir. Bu durumda tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur. kalorifer ısınmasında sorun vardır ve direk Baymak Servisi’ni 444 18 37 numaralı telefondan aramalısınız.

E06 Arıza Kodu : Sıcak su sensöründe arıza olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda sensör değişimi gerekektedir. Falke kombi böyle bir hata kodu verdiğinde kombiden sıcak su alamazsınız. Baymak Falke Servisi’ni arayıp bu konuda yardım almanız gerekmektedir.

E10 Arıza Kodu : Falke kombide E10 arızası kombi su basınının 0,3 barın altında olduğunu gösterir. Bu durumda kombi çalışmaz. Kombinin altında yer alan doldurma musluğunu açmalı kombi basıncını 1, bara yükseltmelisiniz. Kombi basıcını bu değere getirdiğinizde kombi çalışacaktır.

E25 Arıza Kodu : Falke kombide bu uyarı kodu maksimum sıcaklık anlamındadır. Bu durumda cihaza müdahale etmeniz mümkün olmamaktadır. Sorunun birden çok sebebi olabilmektedir. Mesela kalorifer filtresi tıkalı, pompa sıkışık, eşanjör kireçli ya da üç yolu vana konum değiştiriyor olabilir. Falke Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E35 Arıza Kodu : Falke kombide cihazın ateşlemeyi sağladığını fakat alev oluşturmadığını bildiren hata kodudur. Bu durumda cihazı resetlemeniz gerekmektedir. Falke kombiyi resetlediniz fakat sorun hala devam ediyorsa Falke Kombi Servisi’ni aramalı yardım istemelisiniz.

Falke Arıza Kodları hakkındaki bilgileri incelediniz. Bu konuda yardım alabileceğiniz her bir durum için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr