canlı destek ariza kaydi canlı destek

Energy Arıza Kodları

Energy Arıza Kodları ile alakalı merak edilenlerin açıklamalı bir şekilde yer aldığı sayfamızı inceleyerek sizler de bilgi sahibi olabilirsiniz. Energy Arıza Kodları sırasıyla net ve açıklamaları olarak bu sayfamızda sizler için sunulmuştur. Anlamadığınız noktalarda bizlere ulaşabilirsiniz.

E01 Arıza Kodu : Energy kombide bu uyarı kodu varsa kombinin ateşleme yapmadığını belirtir. Bu durumda kombiden verim alınması beklenilemez. Yani kombi hem sıcak su ihtiyacını hem de ısınma ihtiyacını karşılamaz. Tüketici olarak yapılabilecek bir işlem olmamaktadır. Energy Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E02 Arıza Kodu : Kombide fazla ısınma söz konusu oldu ise bu uyarı kodu ekranda belirmektedir. Bu durumda tüketicinin yapabileceği işlem yoktur. Yapılması gereken ise Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçmektir.

E03 Arıza Kodu : Energy kombi ekranında E03 hata kodu belirdi ise atık gaz sisteminde bulunan hava akış anahtarında sorun vardır. Hava soğuk ise sert hava koşulları sebebi ile rüzgarın bacadan ters üflemesi ile atık gazı kombi aktaramaz ve bu sebeple kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Hava şartları normal durumda ise hava prosestatı ya da atık gazı dışarıya ulaştıran aynı zamanda temiz havayı dışarıdan içeriye ulaştıran fan motorunda sorun olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda Energy Kombi Servisi ile görüşmelisiniz.

E05 Arıza Kodu : Energy kombi ekranında bu uyarı kodu var ise kalorifer sensörün de sorun vardır. Tesisat ısı sensörü arızalı ya da hasar görmüş diyebiliriz. Bu durumda sensör değişimi gerekmektedir. Bu durumda direk olarak Baymak Energy Servisi ile görüşmelisiniz.

energy kombi kodlari, energy hata kodlarinin anlamlari

energy ariza kodlari nelerdir

E06 Arıza Kodu : Energy kombide sıcak su alınamadığı durumlarda genellikle kombi ekranında beliren hata kodudur. Bu durumda kombi sıcak su vermez çünkü sıcak su sensörü değişimi gerekir. Energy Teknik Servisi aramalı yardım istemelisiniz.

E10 Arıza Kodu : Kombideki su bittiği zaman ekranda bulunan hata kodudur. Kombi göstergesinde bu hata kodu var ise cihazın basıncı 1 barın altında demektir. Kombi basıncını dolum vanası ile 1,5 bara getirin sonrasında cihaz çalışmasına kaldığı yerden devam edecektir.

E25/26 Arıza Kodu : Energy kombide oluşan her iki hata kodunun açıklaması da aynıdır. Bu uyarı kodlarından biri kombide ekranında belirdi ise pompa arızalı diyebiliriz. Sorunun pompayla alakalı olup olmadığını öğrenmeniz için Energy Kombi Servisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

E35 Arıza Kodu : E35 arızası Energy kombinin ateşleme yaptığını fakat alev algılamadığını belirtmektedir. Bu durumda kombiye reset atılmalıdır. Reset işleminden sonra Energy kombi hala E35 uyarısı veriyor ise Baymak Kombi Servisi numarasını aramanız gerekir.

E96 Arıza Kodu : Kombiye ulaşan voltajın düşük olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda voltaj düzenleyici regülatör kullanmalısınız. Regülatör kullanımı sonrasında kombi ekranında bulunan E96 uyarısı silinecek kombi çalışacaktır.

Energy Arıza Kodları hakkında sunulan bilgiler dışında yardım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr