canlı destek ariza kaydi canlı destek

Eco Arıza Kodları

Eco Arıza Kodları nı araştırıp da bulamayan tüketicilerimiz olur ise yazımızı inceleyebilir. Baymak Kombi Servisi olarak sizlere yardımcı olmak her anlamda amacımız olduğundan sizlere bu sayfamızda Eco Arıza Kodları ile alakalı bilgileri sunmuş bulunuyoruz. Yardım için ya da sorularınız için bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

E01 Hatası : Eco kombiler de E01 arıza kodu kombinin ateşlemesinde sorun olduğunu belirten koddur. Bu kodda kombi bir verim sağlamaz. Çalışma sistemi sergilemez. Gaz gurubunda, elektronik kartta, iyonda sorun olabilir. Baymak Servis çağırarak müdahale ettirmeniz gerekir.

eco kombi kodlari, eco ariza kodlarinin anlamlari

eco kombi hata kodlari

E02 Hatası : Kombinin içerisin de aşırı ısınmaya karşı bir termostat bulunmaktadır. Bu termostat kombi çok fazla ısındığı sürede devreye girerek cihazı geçici olarak devre dışı bırakır. Buda kombiye olası zararların gelmesini engeller. Eğer kombi de E02 arıza kodu beliriyor ise bu termostat arıza görmüş demektir. Servis tarafından müdahale gerekir.

E03 Hatası : Cihaz içinde mevcut olan hava basınç anahtarı vardır. Bu parça hava akışı esnasın da arıza yaşanırsa devreye girer ve kombiyi koruma altına alarak cihazın ekranın da E03 arıza kodunu gösterir. Cihazın baca bağlantılarına bakılması gerekir. Bacayla alakalı olarak herhangi bir problem yoksa prosestat yahut fanda sorun arıza olabilir. Baymak Servisi ile görüşmeniz gerekir.

E05 Hatası : Tesisat sensörün de arıza yaşandığını belirten ve bu yüzden de peteklerin iyi düzeyde ısınmayacağını söyleyen hata kodudur. Sensör değişimi gerekebilir. Servis tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum söz konusudur.

E06 Hatası : Hemen hemen her kombi de oldukça fazla yaşanan sıcak su arızasını belirten koddur. E06 arıza kodu cihazda belirdiği sırada sıcak su sensörünün arızalandığını ve kombinin sıcak su akıtmayacağını belirten koddur. Baymak Kombi Servisi ile görüşerek yardım almanız gerekir.

E10 Hatası : Kombinin çalışması için içerisin de belirli bir miktar su olması gerekir. Bu suyun basınç değeri 1,5 bardır. Eğer bu basınç düşmüş ise kombi E10 arıza kodu vermeye başlar. Yapılması gerekli olan ise cihazın doldurma musluğunu açarak basınç 1,5 bar olana kadar su basılmasıdır. Sonrasın da kombi düzelecektir.

E25/26 Hatası : Muhtemel pompa sorunu olarak bilinen bu arıza kodlarında kullanıcı cihazda çeşitli olarak bir çok arıza görebilir. Sorunun çözümü için Baymak Eco Servisi aranmalıdır.

E35 Hatası : Kombinin ateşleme yaptıktan sonra alev oluşturmadığını belirleyen arıza kodudur. Bu kodda sorun iyonlar da veya gaz valfin de olabilir. Cihazın verim sağlaması geçici süreliğine engellenebilir. Sorunun çözümü için servisten yardım isteyiniz.

E96 Hatası : Cihaza gelen voltajlar da düşüklük yaşandığını ve bu yüzden de kombinin verim kaybı yaşadığını belirleyen koddur. Voltajları düzenleyen regülatör kullanmanız tavsiyemizdir. Daha detaylı bilgi için Baymak Servisi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Eco Arıza Kodları hakkında sunmuş olduğumuz bilgiler dışındaki sorularınız için bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr