canlı destek ariza kaydi canlı destek

Eco 280Fi Arıza Kodları

Eco 280Fi Arıza Kodları ile alakalı öğrenmek istedikleriniz için oluşturduğumuz yazımızı mutlaka incelemelisiniz. Eco 280Fi Arıza Kodları led lambalarına göre belirtilmiştir ve ledlere göre arıza durumları detaylı olarak bu sayfamızda sunulmuştur. Sunulan bilgileri okumanız önerilir. Okuduktan sonra anlamadığınız bir durum söz konusu olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.

NEON1 kapalı, NEON2 açıksa; Kombiye gaz girişin de arıza yaşadığını bildiren hatadır. Kombi ateşleme yapamıyor, ateşleme yapamadığı için de verim sağlamıyor. Gaz gurubunda, kartta, iyonizasyon da sorun olabilir. Baymak Servisi ile görüşmeniz gerekir. Bu durumda kullanıcı olarak sizlerin yapması gereken en başta dairedeki gazı kontrol etmektir. Dairede gaz yok ise sorun doğalgazla alakalıdır ve doğalgaz firmasından yardım alınmalıdır. Cihazın suyu normal seviyede, dairenizde gaz var ve cihaza reset atmanıza rağmen çalışma durumu olmuyor ise ve bu ledler yanıyor ise bu durumda servisi aramalısınız.

eco 280fi ariza kodlari, eco 280fi hata kodlari

NEON1 kapalı, NEON2 hızlı yanıp sönüyorsa; Baca işleyişin de arıza olduğunu belirten işlevdir. Eğer kombi bacalıysa baca sensöründe, hermetikse hava prosestatı veya fan motorun da arıza olabilir. Baymak Kombi Servisi ile görüşünüz.

NEON1 kapalı, NEON2 yavaş yanıp sönüyorsa; Eco 280Fi Kombi su basıncı düşük durumda. Cihaza standart su ayarına yani 1,5 bara kadar su basılması gerekir. Daha sonrasın da kombi eski çalışma sistemine dönecektir.

NEON1 ve NEON2 yavaş yanıp sönüyorsa; NTC sensör arızası olarak bilinen hata ışıklarıdır. Bu ışıklar yanıp sönüyor ise kombi de ya sıcak su arızası meydana gelir yada kalorifer petekleri ısınmaz. Hangi sensörün arızalı olduğunu tespit için Baymak Servisi telefonunu aramanız gerekir.

NEON1 yavaş yanıp sönüyorsa, NEON2 açıksa; Kombi de fazla ısınma olduğundan dolayı kombi kendini kullanıma kapamış. Limit termostat sorunu yaşanmaktadır. Baymak Teknik Servis ile görüşerek servis isteyiniz.

Eco 280Fi Arıza Kodları hakkında siz değerli tüketicilerimizi bilgilendirmiş bulunuyoruz. Bu konuda sormak istedikleriniz için ya da teknik açıdan yardımlar için bizlere her daim ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile sizlere Eco 280 fi kombi kullanıcısı olarak yaşanılan sorunlarda yardımcı olmaya hazır bulunuyoruz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr