canlı destek ariza kaydi canlı destek

Baxi Luna Arıza Kodları

Baxi Luna Arıza Kodları ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen tüm müşterilerimiz yazımızı inceleyebilir. Bu yazımızda sizlere özel Baxi Luna Arıza Kodları açıklamaları ve detayları ile sunulmuştur. Bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

E01 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide E01 uyarısı kombiye gazın gelmediğini belirtmektedir. Bu durumda kombinin elektronik kartında ya da gaz valfinde sorun olabilir. Yapılması gereken ise Baxi Luna Kombi Servisi’ne ulaşmaktır.

E02 Arıza Kodu : Cihazda aşırı ısınma söz konusu olduğunda bu uyarı kodu ekranda belirmektedir. Kısacası termostat arızalı ise cihaz kendini otomatik olarak bloke etmiştir. Cihaz için kullanım dışı olmuş da diyebiliriz. Bu durumda Baymak Servisi ile görüşmelisiniz.

E03 Arıza Kodu : Baca tip kombilerde baca sensörü yer almaktadır. Baca sensörünün kombideki görevi kombinin aynı zamanda ortamın sıcaklığını kontrol etmek ve elektronik karta bunu aktarmaktır. Bu arıza kodu ekranda beliriyor ise sensör görevini gerçekleştirmiyordur. Kısa sürede Baymak Baxi Luna Servisi’nden yardım almalısınız.

baxi luna kombi hatalari, baxi luna kombi kodlari

baxi luna ariza kodlarinin anlamlari

E04 Arıza Kodu : Kombide alev olup olmadığını elektronik karta aktaran iyonizasyon elektrodu sinyal alamadığında kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Gaz akımında bunun yanı sıra atık gaz sisteminde ya da iyonizasyon elektrodunda sorun olabilir. Baymak Servisi’ni arayarak yardım istemelisiniz.

E05 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide E05 hata kodu var ise kalorifer sensöründe sorun vardır. Bu durumda kaloriferler kesinlikle ısınmaz. Sorunun çözümlenmesi adına Baxi Luna Servisi aramalısınız.

E06 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide bu uyarı kodu yaz kış yaşanabilmektedir. Çünkü bu kodun açıklaması kombinin sıcak su vermemesidir. Bu durumda kombide sıcak su için çalışan sensörünün değişimi gerekmektedir. Parça değişimi için mutlaka Baxi Luna Servisi ile görüşünüz.

E10 Arıza Kodu : Kombide suyun azaldığını belirten uyarı kodudur. Kombi basıncını kontrol ederseniz 1 barın altında olduğunu görürsünüz. Kombiye gerektiği kadar (1,5 bar) su basarsanız kombi çalışmaya devam edecektir.

E25 Arıza Kodu : Kombinin en yüksek sıcaklığa ulaştığını belirten hata kodudur. Baxi Luna kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise ya pompa sıkışmıştır ya üç yollu vananın konumu değişmiştir ya eşanjör tıkanmıştır veya kireçlenmiş ya da kalorifer filtreleri tıkanmıştır. Bu durumda cihaza müdahale etmemeli Baymak Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E35 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide beliren bu uyarı kodu cihazda alevin oluşmadığı anlamındadır. Bu durumda cihazdan sıcak su alamazsınız aynı zamanda petekleriniz de ısınmaz. Cihaza müdahale etmeden Baymak Servisi aramanız gerekmektedir.

E80 Arıza Kodu : Baxi Luna kombi ekranında E80 uyarı kodu varsa elektronik kartta sorun var demektir. Bu durumda tüketici olarak cihaza müdahale etmemeli hemen Baymak Servisi aramalısınız.

E97 Arıza Kodu : Elektrik voltajı ile alakalı sorun olduğunda Baxi Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Bu durumda daire girişine gelen voltajlar düşük veya cihazda elektronik kart sorunu var diyebiliriz. Baxi Luna Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

E98/99 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide her iki hata kodu da elektronik kart arızası anlamına gelmektedir. Kısa sürede Baymak Servisi telefonunu arayarak bilgileri ve yardımları alabilirsiniz.

Baxi Luna Arıza Kodları hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa sizler için sunmuş bulunuyoruz. Yaşanılan arıza durumları karşısında yardım alabileceğiniz firmamıza ulaşabilir ya da direk olarak Baxi Luna Arıza Kodları hakkındaki bilgileri çağrı merkezi personellerimizden öğrenebilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr