canlı destek ariza kaydi canlı destek

Genus Arıza Kodları

Genus Arıza Kodları ile alakalı bilgi almak isteyen tüketicilerimiz var mı? Bilgi için oluşturulan bu metni incelemenizi öneririz. Ariston Kombi Servisi olarak amacımız sizlere yardımları sunarken aynı zamanda sizleri bilgilendirmek olduğundan bu metni sizlere özel olarak hazırlamış bulunuyoruz. Genus model kombi kullanan tüketicilerimiz var ise ekranda beliren arıza kodları hakkında bilgi almak istiyor ise bu sayfamızı incelemelidir. Yardım için de bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere Genus Arıza Kodları hakkında gereken yardımları sunmaya her daim hazırız.

101 Arıza Kodu : Kombi de fazla ısınma meydana gelmiş. Bu şekilde cihaz kullanım dışı olur ve çalışmaz. Aşırı ısı termostatın da arıza olabilir. Ariston Servisi ile iletişime geçiniz. Ekipler gelene kadar cihaza müdahaleniz olmasın aksi durumda daha farklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

genus hata kodlari, genus kombi hatalari501 Arıza Kodu :

Cihaz da alev oluşmama anlamına gelen 501 arıza kodu ekranda var olduğu sürece cihazın herhangi bir verim sağlaması söz konusu olamaz. İyonizasyonda, gaz valfin de, ateşleme elektroların da sorun olabilir. Ariston Genus Kombi Servisi tarafından müdahale gereklidir.

103 Arıza Kodu : Cihazın su basıncın da düşüklük meydana geldiği belirten arıza kodudur. Bu kod ekranda belirdiği zaman cihazın su basıncı 0,3 barın altına düşmüş demektir. Genus Kombinin altında bulunan doldurma musluğunu açarak cihazın suyu 1,5 bar olana kadar su basmanız gerekir. Ayrıca kombi de 104-105-106-107-111 arıza kodu da aynı anlamı taşımaktadır. Bu hata kodları Genus kombi ekranında belirdiği zaman direk olarak su basımı uygulayabilir soruna servis yardımı olmadan müdahale ederek çözüm sağlayabilirsiniz. Cihaz su basımı sonrasında yine de çalışmaz ve aynı hata kodunu vermeye devam eder ise cihazı resetlemeniz gerekir. Reset sonrasında da yine düzelme durumu olmazsa bu durumda servis yardımı almanız gerekir.

305/306/307 Arıza Kodu : Anakart arızası olduğunu belirten bu arıza kodlarında cihaza servis tarafından müdahale gerekir. Kullanıcının yapacağı herhangi bir işlem mevcut değildir. Kombiden verim alınması da söz konusu değildir. Yardım amacı ile Ariston Kombi Servis numarasını aramanız gerekmektedir.

Genus Arıza Kodları ile alakalı sunulan bilgileri okudunuz. Bu konuda yine de sorularınız olursa ya da arıza durumunun çözümlenmesi adına yardım isterseniz bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr