canlı destek ariza kaydi canlı destek

Clas Arıza Kodları

Clas Arıza Kodları hakkında bilmek istedikleriniz ya da öğrenmek istedikleriniz için hazırlanmış olan bu sayfamızı inceleyebilirsiniz. Teknik açıdan yaşanılan Clas model kombideki arıza durumlarını merak etmek yerine bu sayfamızdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Clas Arıza Kodları sizlere özel olarak alanında uzman olan ekibimiz tarafından hazırlanarak sunulmuştur. Bilgileri incelediğinizde arıza durumlarının sebepleri ile birlikte çözüm seçeneklerini de bulabileceksiniz.

101 Arıza Kodu : Kombi de fazla sıcaklık arızası mevcut. Böyle durumlar da kombi kendini çevrim dışı moduna sokar. Yani kombiden herhangi bir verim alınamaz. Limit termostatta arıza meydana gelmiş olabilir. Ariston Clas Servisi ile görüşerek yardım istemeniz gerekir.

clas kombi ariza kodlari, clas kombi hata kodlari

501 Arıza Kodu : Cihazın ateşleme yaptıktan sonra çalışması için alev alması gerekir. Eğer kombi de 501 arıza kodu meydana gelirse bu kombinin ateşleme yapıp alev almadığı anlamındadır. Kombinin iyonizasyonunda, ateşleme elektrotlarında, gaz gurubunda veya elektronik kartında sorun olabilir. Ariston Servisi tarafından görülmesi gerekir.

103/104/105/106/107 Arıza Kodu : Cihazın su basıncın da düşüklük meydana geldiğini belirten arıza kodlarıdır. Bu kodlardan herhangi biri ekran da belirdiği zaman cihaza su basılmasının gerektiğini göstermektedir. Kombinin su basıncı 1 ile 2 bar arasına gelene kadar kombiye su basınız. Sonrasın da kombi düzenli çalışma sistemini devam ettirecektir.

601 Arıza Kodu : Kombinin egzos dumanını dışarı atamadığını belirten arıza kodudur. Bu kod göstergede olduğu sürece kombi kullanılamaz. Bir süre beklemeniz gerekir. Ortalama olarak on beş dakika sonra cihaz düzelmez ise Ariston Servisi telefonunu arayınız ve teknik servis talebin de bulununuz.

305/306/307 Arıza Kodu : Cihazın elektronik kartının hasar gördüğünü veya bağlantı kabloların da kısa devre meydana geldiğini belirten arıza kodudur. Bu kod gösterge de oluşursa cihazdan bir verim alınması söz konusu olamaz. Clas Kombi kartının tamiri veya değişimi gerekeceği için servis çağırarak yardım istemeniz gerekir.

Clas Arıza Kodları hakkında sunulan bilgiler dışında eğer aklınıza takılan sorularınız da olur ise bu durumlar için bizleri arayabilirsiniz. Arıza durumunun çözümlenmesi adına da yine bizlere ulaşarak yaşanılan sorunu belirtebilir ve yardımları alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya hazır bulunan ekibimiz ile huzurlarınızda bulunuyor olmaktan şeref duyarız.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr