canlı destek ariza kaydi canlı destek

Trendy-D Arıza Kodları

Trendy-D Arıza Kodları nı merak eden kullanıcılarımız için hazırlanmış olan sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamızda siz değerli Trendy-D kullanıcılarına özel Trendy-D Arıza Kodları yer almaktadır. Bilgi için yazımızı okuyabilir yardım için de Alarko Kombi Servisi‘ne ulaşabilirsiniz.

F5 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Hava akımın da arıza meydana geldiği belirten koddur. Hava prosestatı arızalı veya baca çekimi yetersiz olabilir. Servis çağırınız.

F4 + Reset + İng Anahtarı Arıza Kodu : Cihaz ateşlemeye geçiyor fakat alev almadığı için çalışmıyor. Gazla ilgili sorun meydana gelmiş veya gaz grubu, iyonizasyon yahut kart arızalı olabilir. Alarko Servisi ile görüşmeniz gerekir.

trendy-d kombi kodlari, trendy-d hata kodlari

trendy-d hata kodlarinin anlamlari

F4 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Kombi ateşleme işleminden sonra alevlemesi sahte oluyor. Bu durumda da cihazın verim sağlaması mümkün olamaz. Sorunun tespit edilmesi için servis çağırmanız gereken durum söz konusudur.

F3 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Peteklere sıcaklık gitmesini sağlayan sensör de arıza meydana gelmiş. Bu şekilde kullanıcının petekleri ısınmayabilir. Sensör değişir ise cihaz da eski verimini sağlayabilir. Alarko Trendy-D Servisi’ni çağırınız.

F2 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Kombiden sıcak su gelmesin de baş gösteren parçalardan biri olan ntc sensörün de arıza meydana gelmiş. Bu şekilde kullanıcı sıcak su alamaz. Servis tarafından sensör değişimi gerekir.

F1 + Reset + İng Anahtarı Kodu : Kombiler de aşırı ısınma sorunu olduğu zamanlar da içerisin de bulunan limit termostat devreye girerek kombinin zarar görmesini engeller. Eğer ekranda böyle bir kod beliriyor ise bu sensör görevini yapamıyor demektir. Cihaza reset atınız. Şayet düzelmez ise servis ile görüşüp sorunun çözümü hakkında bilgi alınız.

F0 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Cihazın suyunun azaldığını veya bittiğini gösteren arıza kodudur. Trendy-D Kombinin su basıncı düştüğü zamanlar da cihaz bu arıza kodunu verir. Basıncı 1 ile 2 arasına getirip kombinin eski çalışmasına devam etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer su basıncı standart seviye de ise su dolaşımında arıza meydana gelmiştir. Alarko Kombi Servisi numarasını aramanız gerekir.

Trendy-D Arıza Kodları hakkında sunduğumuz bu bilgiler dışında yine de sorularınız olur ise bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr