canlı destek ariza kaydi canlı destek

Trendy Arıza Kodları

Trendy Arıza Kodları ile alakalı öğrenmek istediğiniz ne varsa bu sayfamızda sizlere bilgisini sunmuş olacağız. Trendy Arıza Kodları hakkında bilgiler ya da yardımlar almak adına en başta oluşturduğumuz bu sayfamızı incelemeli ardından sorunların çözümü için bizleri aramalısınız. Konusunda uzman olan ekibimiz sizlere sorunun çözümlenmesinde yardımcı olacaktır. Alarko Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz…

80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Cihaz kendini kullanıma kapatmış durumda. Bu sebeple de kombi ateşleme yaparken alev almadığından dolayı verim sağlıyor. Alarko Trendy Servisi’ni aramanız gerekir.

trendy kombi hata kodlari, trendy ariza kodlarinin anlamlari

trendy kombi ariza kodlari

80 ve 70 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin içinde mevcut olan ısı en yükseğe ulaştığından dolayı kombi işlevlerini geçici olarak kilitlemiş demektir. Cihaza reset atınız. Bir süre müdahale etmeyiniz. Düzelmesini bekleyiniz. Düzelmiyor ise Alarko Servisi çağırınız.

80 ve 60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Cihazın bacasının çekimin de problem yaşandığını belirleyen hata bildirimleridir. Acil olarak kombi bacasını kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin hava akım sorunu mevcut. Fanın da arıza meydana gelmiş veya baca çekim gücünü kaybetmiş olabilir. Alarko Servisi telefonunu arayarak yardım almanız gereken bir durumdur.

70 ve 60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin içerisin de ki su basıncı düşük. Kombiye su basıldığı takdir de sorun çözümlenecektir. Standart su bar ayarı 1,5 bardır.

50 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Trendy Kombinin sıcak su akıtmasın da ki etmen olan parçasın da hasar meydana gelmiş durumda. Tüketici sıcak suyu almakta zorluk çekebilir veya sıcak su hiç akmayabilir. Sensör değişirse sorun çözümlenir.

40 Ledi Yanıp sönüyor ise : Kombinin içerisin de petekleri ısıtmaya yarayan sensör bulunmaktadır. Eğer kombi de bu 40 ledi yanıp sönüyor ise bu sensör de arıza var demektir. Cihazın derecesi yükseltilse de petekler ısınmayabilir. Servis çağırmanız gerekir.

Trendy Arıza Kodları hakkında sunabileceğimiz bilgiler bu şekildedir. Oluşan her bir arıza durumuna olmasa da bazı arıza durumlarına kullanıcı olarak müdahaleniz söz konusu olabilmektedir. Bu bilgiler zaten sayfamızda sizlere özel sıralanmıştır. Anlamadığınız arıza durumları için de bizlere gün boyu ulaşabilir bilgi dahil olmak üzere arızanın çözümü konusunda yardımları alabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr